Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simona1811

Mata relaksująco - masująca?

Polecane posty

Gość Simona1811

Hej, czy któraś z was używała kiedykolwiek jakieś maty masującej? To coś w rodzaju nakładki na fotel/krzesło, wygląda tak: http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=975 i kosztuje zazwyczaj dwa razy więcej niż w tym sklepie. Kiedyś wypróbowałam coś takiego w sklepie i było całkiem przyjemnie :) Zastanawiam się czy nie kupić sobie takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maty relaksującej nie używałam, ale za to byłam kilka razu na masażu i było cudownie :D Polecam wszystkim zapracowanym tak paniom jak i panom. Nic nie odpręża i nie odstresowuje jak kojący dotyk masującego specjalisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej kosmetyczki jest fotel z masażem, ah, oh, eh cóż to jest za odprężenie!! Uwielbiam siedzieć w tym fotelu, mega relaks jest naprawdę. A ta mata z wassermana wygląda fajnie, ciekawa jestem czy takie coś masuje plecy równie fajnie co fotel do masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tę matę z wasserman.pl- jest bardzo pożyteczna:) Najczęściej biorę ją ze sobą do samochodu- niesamowity komfort jazdy:) w domu też świetnie się sprawdzam, szczególnie kiedy długo siedzi się przed kompem i bardzo boli mnie kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psssssssssssss
niesamowite fotele masujące mają w siya.pl , najwyższa pólka. Widziałam jeden z nich w salonie warszawskim -czad. To był model King Royal- marzę o takim osobistym masażyście.Może ktoś mi zafunduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maty masujące dobre są (myślę o tych elektrycznych, nie takich drewnianych koralikach zakładanych na fotel) Fajnie relaksuje i odpręża. Możesz sobie jeszcze zerknąć na stronę electro.pl i zobaczyć matę Homedics może Ci się spodoba. Ma 3 stopnie masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam matę i mogę polecić. Mam akurat dokładnie taką jak pokazała Simona :-) Do samochodu jest idealna. I niedroga a to dla mnie tez wtedy jak kupowałam było ważne :-) Używam jej jakiś czas, może ze dwa miesiące nie więcej i na razie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora da vinci
O, widzę, że osoba przede mną kupuje w tym samym sklepie. Nieźle. Ja mam taką matę: http://www.matymasujace.net/maty-masujace/10-mata-masujaca-9-silnikow-funkcja-podgrzewania-nowosc.html , kupiłam ją niedawno, ale że jako księgowa siedze całe dnie przy kompie, to mi baaaaaaaaardzo ułatwia życie. ostatnio nawet ją do rpacy wzięłam, o dziwo koledzy też probowali i im sie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta monroe
jak macie wątpliwości, to ja wam polecam przecenę teraz w tym sklepie. Można za 30zł kupić matę, która normalnie kosztuje 200zl :D macie linka: http://www.matymasujace.net/26-materac-masuj%C4%85cy-mmp-200-0031262029980.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że niektórzy nie wiedzą, co sprzedają. :D Mata, którą poleca Greta, nie dość, że kosztuje 299 zł, co wcale nie jest ceną najtańszą (np.: http://www.azsklep.pl/mata-masujaca-na-lezaco-wibracje-podgrzewanie-p-18.html), to jeszcze matę tę stosuje się na leżąco a nie na siedząco, jak sugeruje sprzedawca. Jak ktoś chce masaż wibracyjny na siedząco, to są do tego inne urządzenia, takie, jak te: http://www.azsklep.pl/mata-masujaca-wibracjami-podgrzewaniem-samochodowa-p-17.html http://www.azsklep.pl/samochodowa-mata-masujaca-chlodzeniem-p-47.html Tych dwóch ostatnich można też używać w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja używam już bardzo długo maty masującej i bardzo mi służy. Ja jednak polecam trochę droższy produkt ale wykonany naprawdę dobrej jakości materiałów. Uważam że warto raz wydać trochę więcej pieniędzy niż kupować coś kiepskiej jakości. mata masująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutman38
Homedics Shiatsu SBM-300HA posiadam mate i jest to rewelacja kupiłem na alegro z nadwyżek magazynowych podobno cena super 270zł 12 miesięcy gwaran. [normalnie cena 500-600zl] jedno mogę powiedzieć ze nie spodziewałem się tyle przy jemnosci pracuje ciężko jako rzeżnik w niemczech i kiedy po tygodniu pracy zjechałem do polski i po podróży u siadłem na ta mate to my slałem ze jestem w raju teraz masuje sie rano przed pracą z kubkiem herbaty i po południu przy kawie samo masowanie daje poczucie wypicia mocnej kawy pobudza szczególnie rano nie czyje się już tak mocno wyczerpany i obolały polecam szczególnie ludziom którzy maja cieżką fizyczna prace kiedy człowiek jest wyczerpany daje ona naprawde mocne doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątek sponsorowany, ile płacą wam od posta za te reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagart
Ja to polecałbym stronkę www.ekomedical.pl . Oni mają tutaj sprzęt od Casada, w pełni oryginalny z dokumentacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medivon to firma produkująca najlepsze maty masujące. Główną zaletą są niskie cenny i gwarancja satysfakcji, która się sprawdza. Super masuje w różnej formie, idealnie odpręża, jest w stanie zastąpić ludzkie dłonie. Mają taką matę w domu możemy korzystać w każdej chwili bez wychodzenia do salonów. Warto sobie sprawić takie cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian K
jesli ktos poszukuje maty masujacej to ja mam od casada. model quattromed iii. nieuzywam a jest w bardzo dobrym stanie. ogolnie kosztuje ok4000zl. moj nr 533479947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makrela222222
Chcę kupić mojej siostrze na prezent i rzuciła mi się w oczy taka: http://www.conrad.pl/Mata-masuj%C4%85ca-Medisana-88930,-48-W,-Czarny,-Pomara%C5%84czowy.htm?websale8=conradπ=398361&ci=SHOP_AREA_17533_0601116 Ale nie wiem czy jest warta swojej ceny. Ktoś może uzywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasek55
ja kupowałam taką matę na avans.pl z kulkami masującymi, po ciężkim dniu pracy jest jak wizyta w raju. Na zmęczone plecy, fajnie jest jak ma zmienną końcówkę że do samochodu można przełączyć, do zapalniczki żeby było zasilanie i w podróży jest to rewelacyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medisana to dobra firma, więc ja bym się zdecydowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medisana to dobra firma, więc ja bym się zdecydowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mata relaksująco - masująca: to tylko z firmy Salute Poznań, idealnie wyprofilowana, solidna i niezawodna. Używam na codzień i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaha80
Mam częste bóle pleców dlatego chodziłam na masaże a ostatnio zakupiłam mate masującą. Pokaz robiła firma Good Line. Nie muszę teraz nigdzie jeździć i świetny masaż mam w domu, kiedy tylko chcę. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz56
Ostatnio miałem okazję sprawdzić matę masującą u moich rodziców. Wypróbowali ją na prezentacji Hausfeuer i mama koniecznie chciała ją mieć. Teraz używa praktycznie codziennie. Nie mogła daleko chodzić tak ją bolały plecy. Teraz jest zdecydowanie lepiej. Sam próbowałem z ciekawości. Masuje świetnie muszę przyznać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×