Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pilniczek pentliczek

ważne pytanie dotyczace ubezpieczenia bezrobotnego

Polecane posty

Gość pilniczek pentliczek

czy jezeli zwolnie sie z pracy i pojde do urzedu pracy zarejestrowac sie jako bezrobotna (zeby miec ubezpiecznie, bo pracy i tak tam nie znajde) to czy to nie jest tak ze jak ktos sie zwolni to nie ma prawa do ubezpieczenia przez okres 90 dni ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie to ciekawi wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilniczek pentliczek
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjjbbsbfhbhg
nie, nie ma to znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o ubezpieczenie , ale kuroniówke ... jak sie sam zwolnisz z pracy , pierwsża kuroniówke , dostaniesz po 3 miesiacach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilniczek pentliczek
to ze o kuroniówke chodzi to wiem, ale slyszalam o ubezpieczeniu tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubezpieczenie masz od razu, nie ma problemu. Może chodziło ci o to że jak odmówisz chyba 2 albo 3 razy oferty pracy jaką da ci PUP, to cię wyrejestrowują na 3 miesiace i wtedy to ubezpieczenie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowie najważniejsze
CHyba że od nowego roku takie coś weszło bo wcześniej napewno tak nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowie najważniejsze
a czy ktoś wie co zrobić jeśli się jest np. bez pracy i nie zatrudnionym nigdzie to z kąd wziąć ubezpieczenie ,gdzie można samemu takie coś sobie opłacić aby mieć podbitą książeczkę do lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaaqqqaaaa
w zusie sie sama ubezpieczysz ale po co to drogo ejst zarejestruj sie w urzedzie masz ubezpieczneie od razu tak bylo ejst i bedzie tylko nei mozesz ich ofert odmawiac musisz isc gdzie cie skieruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostra byla w takiej
sytuacji .Sama sie zwolnila i kiedy poszla sie zarejestrowac to powiedzieli jej ze otrzyma zasilek po 90 dniach a swiadczenia zdrowotne masz od razu ...a ostatnie ubezpieczenie w pracy obejmuje pracownika jeszcze przez -kiedys 3 a teraz 2 miesiące .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilniczek pentliczek
"a ostatnie ubezpieczenie w pracy obejmuje pracownika jeszcze przez -kiedys 3 a teraz 2 miesiące ." naprawde tak jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsgdfg
a jak sie odmowi jednej oferty pracy z Up to tez cie skrssla z listy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezorientowana do końca
"a ostatnie ubezpieczenie w pracy obejmuje pracownika jeszcze przez -kiedys 3 a teraz 2 miesiące ." Nie słyszałam o czymś takim. Po tym jak skonczyła mi sie umowa od razu poszłam do UP. Mam jednak pytanie, musze stawiac sie co miesiac, niedługo mam isc 1 raz i jeżeli nie beda mieli zadnej pracy odpowiadajacej moim kwalifikacjom to moga mi kazać iść np. na sprzedawcę? To chyba taki zawód, że może to wykonywać każdy.. A jak odmówię to dopiero za kolejny miesiąc dostanę inną propozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezorientowana do końca
Bo trochę bez sensu będzie dla mnie pójść pracować jako sprzedawca (nie obrażając nikogo, po prostu mam dośw. w innym zawodzie), jeżeli nie wiążę z tym przyszłości, pracodawca musiałby mnie uczyć wszystkiego a ja np. za 2-3 m-ce zwolnię się jak znajdę coś co mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panieneczka z okieneczkaa
J a w ciągu miesiąca dostałam 3 oferty z up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panieneczka z okieneczkaa
Do autorki wyżej:jeśli powiesz że interesuje Cię praca w twoim wyuczonym zawodzie i że nie chcesz żadnej innej bo nie po to studiowałaś np.żeby stać za ladą to napewno takiej oferty Ci nie dadzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pup w zasadzie zapewnia
tylko ubezpieczenie. lepiej robic na czarno niz przyjac oferte z pup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnooszeeeeeeeeee
ubezpieczenie jest jeszcze wazne miesiac zcasu po wyrejestrowaniu sie z urzedu.. a tak na marginesie np.ja jestem zarejestrowana w UP ponad rok czasu i nie dostalam ani jednej propozycji pracy,ani kursu zero,nic! wiec nie uwierze,ze ktos dostal trzy w ciagu miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcqeqww
" wiec nie uwierze,ze ktos dostal trzy w ciagu miesiaca " Dlaczego nie uwierzysz ? Przeciez ta osoba może miec zupełnie inne wykształcenie od twojego, u niej w PUP w jej regionie może jest mniejsze bezrobocie i więcej ofert ... sugerujesz że ktoś tu konfabuluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezorientowana do końca
To prawda, to zależy od regionu i od PUP-u. U mnie np. jest dużo ofert dla facetów - hydraulik, stolarz itp., a także sporo pojawia się na sprzedawcę, florystów, natomiast mniej jest na pracowników biurowych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiik
A nie lepiej zapytać o to eksperta chociażby tutaj jakieubezpieczenie.pl nawet szybko na pytanie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×