Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka_13

Ile czasu na fryzjera i makijaż?

Polecane posty

Dziewczyny pomóżcie, ślub mamy o 11.30 - tak wcześnie bo nie śpieszyliśmy sie z rezerwacją kościoła no i wyszło na to, że mamy do wyboru godziny 11.30 i 19.00. W związku z tym, iż sale mamy dość daleko wybraliśmy godzine 11.30 i tu jest problem, bo nie wiem na którą umówić się z fryzjerem i makijażystką, napiszcie ile czasu trwało wasze czesanie do ślubu a ile poświęciliście czasu na makijażystke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ślub o 13. Fryzjer na 8 rano , kosmetyczka na 10 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
o, to jest dobre pytanie ;) sama sie nad tym zastanawialam... slub mam na 14, i na prawde nie wiem ile czasu to wszystko zajmie :P Miarka, a ten fryzjer to nie za wczesnie? kurcze ja chcialam zywego kwiatka we wlosy, boje sie ze nie wytrzyma tak dlugo, slub biore w sierpniu, pewnie bedzie cieplo... wy mezatki, jakie macie doswiadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzjerka powiedziała ze 2 h potrzebuje na fryzurę , a ponieważ makijaż już był ustawiony na 10 30 to musiałam się dostosować. A trzeba jeszcze doliczyć dojazd bo nie są w jednym miejscu. No i powrót do domu i cała reszta przygotowań żeby na 12 już być praktycznie gotową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
no w sumie tak... kurcze im blizej ten dzien tym bardziej mnie to wszystko przeraza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJJennnaJJJJ
a jaka frzyura? ile ją będziesz robić? moim zdaniem musisz wziąść pod uwagę to jak daleko są ich salony? Dolicz z 15 minut do tej trasy (jak jedizesz w 20 minut licz 35 itd) lepiej mieć zapas niż być w niedoczasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będę upięte loki i w to wpięte żywe kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJJennnaJJJJ
a jaki kwiatek :P powiem Ci że moja kuzynka miala o bukiet i we włosy wpiętą orchideę ,baaardzo wytrzymała roślinka ;) i we włosach do rana wytrzymała ;) a bukiet hmm widziałam jeszcze dwa tygodnie pózniej w kościele przy ołtarzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina7785
Na fryzjera prawie ponad godzina, u mnie było to upięcie włosów do ramion, z myciem. Na farbie i strzyżeniu byłam 3 dni wcześniej. Można wtedy zrobić też fryzurę próbną i zobaczyć ile to zajmuje fryzjerce:-) Sam makijaż ślubny z przedłużaniem rzęs-bita godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina7785
loczki dłużej trwają na pewno, ja miałam prostowane włosy i upinane:-) Proponuję zrobić próbną kilka dni wcześniej, wtedy fryzjer od razu wie co ma robić i nie traci się czasu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie storczyk taki jaki w bukiecie ślubnym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina7785
autorko ale i tak musisz się obrobić tak, aby w domu być już co najmniej o 10:-) żeby na spokojnie się ubrać i dojechać do kościoła wcześniej, u mnie przed ślubem trzeba było być 20 min wcześniej gdyż podpisywało się wcześniej akta, ale w niektórych parafiach robi się to podczas ślubu:-) Życzę powodzenia:-) a tak na marginesie ja miałam w swoim czasie do wyboru godzinę 12 i 19 na ślub i wybraliśmy 19:-) ale salę mieliśmy blisko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×