Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia 255

Jaki prezent dla czteroletniego chłopca ?

Polecane posty

Gość zenek_D
Z jednej strony tanie, ale z drugiej strony dobre jakościowo zabawki tego typu można ustrzelić na portalu www.napilota.pl . Syn sobie stąd wybrał BMW za lekko ponad stówkę...fajnie chodzi. W zestawie oprócz wozu był pilot, ładowarka i akumulator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz się podpytać jego mamy co lubi najbardziej? Ewentualnie stawiałabym na to co lubi większość chłopców jak np. siku farmer czy figurki schleich, które możesz kupić na krolestwodzieci.pl za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojemu chrześniakowi kupiłam taki hamak http://www.happyhop.pl/oferta/hamaki zadowolony z niego, bo moze sie w nim bawic, chowac i wyglupiac. Polecam bo jest bezpieczny i wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemy 4 latkowi kupiłam fortepian,na mikołaja dostanie puzzle bo lubi układac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posanka
Taki chłopiec z pomocą dorosłego spokojnie mógłby już sobie poradzić ze złożeniem modelu z tektury, a takie można znaleźć na leolandii (http://leolandia.pl/). Fajna sprawa. I niedroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkami
Sprawdź sobie zabawki muzyczne w kinderland24 myślę, że to fajny pomysł. Ja kupiłam roku temu bratu 5 letniemu i był zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne te modele z leolandii, o której mowa wyżej. Najlepiej, gdy już się pomaluje je po złożeniu, naprawdę mogą prezentować się efektownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gry i zabawki są zawsze dobrym rozwiązaniem na prezent. To przecież właśnie ich dziecko oczekuje najbardziej :) Na stronie krolestodzieci.pl można znaleźć bardzo dużo pomysłów na prezenty dla dzieci małych i tych nieco starszych. Warto tam zajrzeć jeżeli brak nam pomysłu na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że gry to chyba najlepszy pomysł na prezent dla dziecka, dzieci świetnie się bawią, są zajęte sobą a do tego uczą się rywalizacji. Moim dzieciakom już nie wystarczają już tradycyjne gry planszowe dlatego rozważam zakup elektronicznej kostki do gry, widziałam ją dzieciaki maja przy tym bardzo dużo frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruna80
Moim zdaniem gry to pójście na łatwiznę. Dziecko w końcu uczy sie, że czas to tylko przed kompem można spędzać. Mój syn, który ma 5 lat sam poprosił o wysłanie na zajęcia z piłki, na które chodzą jego koledzy. Zapisaliśmy go do http://www.pilkarskieprzedszkole.com.pl/ i nie ma problemów z chodzeniem. Lubi to. Świetna dawka sportu dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabkaa
e tam, nie ma co ograniczać dzieci, ja uważam, że powinny też umieć korzystać z najnowszej technologii i wiedzieć co jest na czasie, a odrobina czasu poświęconego na gry to moim zdaniem nic takiego strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosneks
Jak to jaki? Wyłącznie taki - http://soccer-shop.pl/ Tzn. z ulubionymi motywami. Dzieci nie mają wielkich oczekiwań. Mają pewne ulubione tematy, bajki, drużyny i po prostu chcą mieć z tym jakieś motywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fliskowska
a słyszeliscie może o tej elektronicznej kostce dice+ orientujecie sie co to za gadżet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym pomyślała nad jakas kreatywna, rozwijajaca gra;) może tu znajdziesz jakas która przyciągnie twoja uwage: Gry planszowe 24, moje dzieci uwielbiaja grac i mysle, ze dzieki temu troche maja oddechu od ekranu laptopa (w gry na komputerze tez sporo chca grac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, większość wypowiedzi to spam i reklama. Lub wszystko edukacyjne, rozwijające. Geniusze. Prawda jest taka. Nasi chłopcy 4 latkowie, chłopcy koleżanek i z przedszkola uwielbiają w tej chwili: figurki Spidermana i innych "bohaterów", transformersy - roboty wszelkiego rodzaju; wyścigowki, auta Zygzak McQueen, jeden ma fioła na punkcie samolotów Dusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się z tobą mój syn nie bawi się takim samolotem. Ja ostatnio kupuję zabawki u nich http://jokomisiada.pl/ mają podział na kategorie wiekowe więc z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o takim prezencie dla małej pociechy: "Unikalne drewniane krzesełko bujane dla dzieci" (nazwa pochodzi a portalu allegro.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
moje dzieci korzystają z tableta a do tego korzystają z elektronicznej kostki dice+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się gra tą kostką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
banalnie, nawet najmłodsze dzeici nie powinny mieć problemów, bo wystarczy mieć dostęp do systemu Android przekręcić kostkę o 180 stopni i cała filozofia, na kostce masz dostępnych 14 darmowych goer ale ich liczbę można zwiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że już od najmłodszych lat warto dbać o kondycję fizyczną dzieci i dostarczać im możliwie jak najwięcej ruchu, dlatego ja swojemu synkowi postanowiłam kupić rower - http://activsport.eu/pol_m_Rowery_Rowery-Junior-24-492.html - nie jest to duży wydatek, a wspólnie spędzamy dzięki niemu znacznie więcej czasu i wykorzystujemy energię na to, żeby zwiedzać okolice. Dziecko po takiej przejażdżce od razu lepiej śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może rower? Wydaje mi się to całkiem rozsądnym rozwiązaniem. Mały z pewnością jest energiczny a rower pozwoli mu tę energię nieco rozładować. Będzie lepiej spał. Ja u swojej pociechy zastosowałem ten sposób i widzę różnicę na plus. Rower kupiliśmy w sklepie http://skuteryniepolomice.pl/junior, mają tam bardzo fajny wybór, co najważniejsze w rozsądnych cenach nawet jak dla takich maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringoo
teraz kiedy na zewnątrz albo zimno albo plucha ciężko spędzać czas na dworze, pozostają zabawy w dom, ale skoro dice + to taka polecana i bezpieczna interaktywna zabawka to może warto kupić, musze obejrzeć z czym to się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×