Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wontrubka

ćwiczenia na biust - jakie najlepsze?

Polecane posty

Laura, to wyruszam do mojej ciastkarni w poszukiwaniu babeczek toffi ;) w końcu nadszedł kolejny weekend i można sobie pozwolić...w granicach rozsądku ;p GRATULACJE! a kiedy się ważyłaś ostatnio? masz jakąś dietkę specjalną czy jesz normalnie i ćwiczysz (to że ćwiczysz, to doskonale wiem :) bo dajesz świetne rady :) :* ) ? Ja schudłam w obwodach ostatnio, bo też mam za luźne spodnie, ale na wadze e -e ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no weekend weekend:) ja sobie obiecałam, że od poniedziałku jestem konsekwenta w jedzonku i ćwiczeniach :) bo inaczej nic z tego:) wykręcam się czasami zmęczeniem i myslę sobie "jutro poćwiczę" a to nie jest najlepsza droga:) od kwietnia ruszam na aerobic, to bedę miała większa motywację. A tak na marginesie dziewczyny zdradzicie w jakim jesteście wieku, ile macie wzrostu i ile ważycie:) czy to tajemnica:) miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Staram się ważyć raz w tygodniu, ale zauważyłam ze jak mam okres ważę więcej bo chyba wody nabieram;) Teraz @ się skończył i czuję jak cudownie spłaszczył mi się brzuch:) Mam pewne zasady co do jedzenia: od pon do piątku zero słodyczy na śniadanie codziennie jogurt z płatkami ziarnistymi i bananem plus zielona herbata albo jakieś ziółka za 2-3 godziny przekąska: owoc, serek wiejski albo jajecznica - zero chlebka około 3ciej obiadek - mięsko, rybka, jakiś kotlet niemięsny czy coś plus warzywa gotowane na parze i około 6-7 kolacja - 2 kanapki, obowiązkowo z pomidorem, ogórkiem czy innym warzywkiem nie piję dużo wody bo nie lubię, wole herbaty, niesłodzone. Powiem wam że w weekend nakupiłam ciastek, zasiadłam z nimi przed telewizorem, i.... zjadłam 3 i mnie zamuliło, odwykłam:-D W tygodniu czuję się świetnie, taka jakby "niedożarta", za to w weekendy ewidentnie jem za dużo i jestem rozlazła:-O Coś tam było żeby podać wagę i wiek.... no dobra, mam 30 lat, wzrost 166, waga docelowa z którą się czuję dobrze i do której dążę to 55 kg, obecnie jest to 58, 5 kg. Wiotka i powabna jak kwit na węgiel nigdy nie będę, mam raczej taką umięśnioną budowę, ale to akurat dobrze, bo mięśnie pomagają utrzymać wagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura to Ty szczupła dziewczyna jestes:) Moja waga to 65kg, wzost 169 cm aha no i mam 27 lat:) Maż nie chce, abym cokolwiek gubiła:):) ale co on tam wie heeh. W czerwcu mam wesele, więc postanowiłam być konsekentna, choc czasami się nie da. Mnie najbardziej gubi jedzenie w biegu, albo podjadanie, bo nie mam kiedy usiąśc i spokojnie zjeść:) ale postaram się aby to uległa zmianie, bo inaczej nic mi nie spadnie:) postanowiłam, że pójde na aerobic od kwietnia, bo to będzie większa motywacja, a tak często zdarza mi sie samej sobie znaleśc wymówkę aby ostatnio nie poćwiczyć:) Lecę bo synek też chce coś dopisac po swojemu i piszę szybko w biegu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak jest z ze wszystkimi kobietami tak jest, że nie jesteśmy zadowolone ze swojej wagi. I figura też nie jest taka, jaką byśmy chciały mieć. Co od ćwiczeń na biust to dla mnie najlepszymi są ćwiczenia z hantlami. kupiłam sobie nawet takie lekkie o masie 1 kg na hellhand.pl i mam zamiar już z nimi ćwiczyć, żeby mój biust był coraz ładniejszy... a jakie wy ćwiczenia wykonujecie?? Wykorzystujecie hantle?? Czy może jakieś inne ćwiczenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu MY, w przeciwieństwie do tych na dziale np. Diety, zamiast gadać, to ćwiczymy i dbamy o siebie, no baaa;) Od trzech dni jem na obiad warzywa gotowane na parze i rybkę, zdążyła mi się znudzić:-D Ale czuję, ze brzuchol, który jest moim jedynym w tej chwili utrapieniem figurowym - powoli się zmniejsza, zapinam pasek na coraz to następne dziurki:) Tak dziewczyny, Pilates czyni cuda!!! Tak apropos ćwiczeń na biust -przedwczoraj zrobiłam 5 męskich pompek, chyba jakaś słaba jestem, bo więcej nie dałam rady, do dziś mam zakwasy na łączeniach ramion z kadłubem:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ! dokładnie! tutaj dziewczyny ćwiczą a nie tylko się rozpisują o tym jak to będzie wspaniale gdy w końcu zaczną ;) Laura... 5 męskich? ja nie wycisnę ani jednej! a ile normalnie robisz, że to dla Ciebie mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wontrubka, ja więcej niż 5 nie byłam w stanie zrobić, myslałam że ducha wyzionę:-D Dziś jestem padnięta. A tu jeszcze dom trza posprzątać, i poćwiczyć, ehhhh...... jak będzie mnie kiedy stać, to wynajmę służącą, obowiązkowo starą, grubą i brzydką:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhhhhhea
Żebyś się nie przedźwigała 1,5 kg hantlami ROTFL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensuu
ooo, i tu też wrzuiłas reklamę tego sklepu :O żenada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 876
Myślałam o powiększeniu piersi, ukształtowaniu go, szukałam, czytałam, pytałam. Kupiłam sobie zestaw komponentów i biorę od 2 miesięcy. Taniej wyszło niż operacja, ale efekty są, choć małe . O jeden rozmiar mam większy biust, a przynajmniej tak mówi mój chłopak . Póki co jestem zadowolona i jakoś mi przeszła ochota na operacje. Zwłaszcza, że koleżanka sobie zoperowała 4 lata temu biust, a teraz idzie na jakąś poprawkę. Wszystko zależy od efekt jaki chcesz uzyskać: powiększenie o 1-2 rozmiar, podniesienie biustu (jakieś kremy tabletki ćwiczenia dają radę), czy powiększenie znaczne 2-4 rozmiary (tylko operacja). Ja używam perfectbius kupiłam na http://www.perfectbust.pl/aff/yzrej (watro wejść i poczytać) i ćwiczę podnosząc 2 kg codziennie po 15 minut (kładę się na plecach ręce rozkładam na boki i podnoszę do góry obciążniki łącząc je nad klatką piersiową. Biust jest ładniej uformowany i się powiększył. Ja jestem zadowolona. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie cuda zdzialal aerobik w wodzie. Zwlaszcza jak jest w plytkiej, to wiecej cwiczen jest na gorna partie ciala. Ogolnie efekty mialam takie, ze obwody polecialy w talii i w biodrach, a biust mi 'urosl' o caly numer. Do tego ladnie sie trzyma bez stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×