Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olidi

kostium kąpielowy dwucześciowy-wybór rozmiarówki dół i góra inne-jaki sklep?

Polecane posty

Gość olidi

witam kolezanki szukam namiaru na sklep internetowy ktory ma w ofercie stroje kapielowe dwuczesciowe gdzie mozna wybrac osobno rozmiarowke dla fig i stanika mam z tym odwieczy problem przy zakupie bo biust mam spory a kostiumy sprzedaja jako komplet w jednym rozmiarze jesli macie jakies namiary na sprawdzone sklepy bardzo poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madalinka Pralinka
Bonprix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olidi
oj akurat z wysylkowych firm wolalabym nie korzystac maja bardzo rozna jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka***
w sieciówkach bardzo często tak jest że sprzedają osobno np.reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam też z tym duży problem, mam biust 70G, i kupić w tym rozmiarze strój kąpielowy to masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70G polskie czy brytyjskie? Bo to spora różnica w wymiarach (polskie jest na ok. 75 cm pod biustem mierzone ciasno i 95-96 w biuście, bryt. na 75 pod biustem i 102-103 w biuście), ale na wpływ w kupnie kostiumu to nie ma wielkiego, w obu rozmiarach jest wybór bikini. Osobny wybór rozmiaru góry i dołu jest standardem w dobrych markach (Comexim, Freya, Panache, Fantasie) i w dobrych sklepach, które są zebrane tutaj (większość oferuje również sprzedaż internetową): http://stanikowamapa.prv.pl/ Ale przed zakupami zapraszam do przejścia przez kalkulator rozmiarów - można się zdziwić, bo większość z nas nosi niestety źle dobrane biustonosze: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam brytyjskie 70G- nosze głównie panache i freye. ale właśnie bikini zawsze jakoś trudno mi znaleźć. forum biuściastych znam i muszę tam poszukać jakiś info dotyczących bikini- są tam chyba wątki na ten temat, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhgvhgvh
do best_bra czy na wszystkich wątkach musisz dodawać swoje trzy grosze o rozmiarze staników? sorry ale w wątku nie było pytania jak dobrać rozmiar tylko gdzie kupić!!! wkurzasz mnie już czytaj pytania i na nie odpowiadaj a nie piszesz wciąż nie na temat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę, ale mogę (bo uważam, że to ważne). Tak jak Ty możesz nie czytać moich wypowiedzi, jeśli Cię irytują. Skierowanie dziewczyny do sklepów brytyjczykami nie posłuży na wiele, jeśli nigdy nie miała do czynienia z bra-fittingiem (a nie wiem, czy miała i mogę przypuszczać, że nie) i przy "sporym biuście" nosi np. 85C (zamiast poprawnego powiedzmy 70G ), bo kostiumu w takim rozmiarze tam nie znajdzie i tylko się zniechęci niepotrzebnie. Uważasz może, że doradzenie biuściastej dziewczynie calzedonii czy sieciówek było bardziej merytoryczną odpowiedzią na pytanie? :o == Nina Garcia, tak są takie wątki :) Zajrzyj też do recenzji na Stanikomanii - Kasica nosi okolice 75G, więc jej spostrzeżenia też mogą Ci się przydać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej ale jest zima cfeluchy poco wam kostium bikinia jaka na plaze co do emiratow na wczasy jedziecie zrec gowno czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×