Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edfsdffffffffffffff

powrót do formy po ciąży

Polecane posty

Gość edfsdffffffffffffff

witam, nie pytam o schudniecie, diety itd, bo nie mam z tym problemu. Nie mam tłuszczu ale np nie mieszcze sie w biodrach w stare dzinsy , kiedy biodra zejda sie ponownie ? i kiedy skóra na brzuchu bedzie wygladala jak kiedys>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubububu
powiem szczerze ze moje biodra sie nie zeszly do tej pory, jestem ponad rok po porodzie, nie przytylam duzo i schudlam ladnie , ale biodra mam szersze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfsdffffffffffffff
o kurcze, ja chce swoje spodnie !! hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja też nie przytyłam duzo, bo 12 kg przy wzroście 173cm, schudłam od razu ale biodra zostały............Jesetem już ponad rok od porodu i ledwo mieszczę się w stare jeansy- ale tlyko te ze streczem;/ Ale pamietaj, że każdy inaczej wygląda po ciązy, tobie byc może zejda i będziesz miała takie jak przed urodzeniem dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka89k
hej jestem 5 tyg po porodzie i mam ten sam proble. nogi i uda takie jak przed ciaza lub nawet chudsze a biodra ho ho. szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfsdffffffffffffff
martwie sie bo jestem 6 tyg po porodzie, wszystko wraca do formy, juz od 2 tyg cwicze regularnie ale w stare spodnie wejsc nie mog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
a ja mam odwrotnie. biodra mam takie jak przed ciaza, w sumie mieszcze sie we wszystkie spodnie, ktore nosilam przed, ale za to ten brzuch.... przytylam 17kg, zostalo mi jeszcze ok5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka89k
Ja tez cwicze i tez nic. dobrze ze chociaz mam nogi chude..heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka89k
ja przytylam 20 kg ale raczej u gory.. ramiona, brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfsdffffffffffffff
ech jak widać każde ciało jest inne i nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka89k
A powiedz ile przytylas a ile juz schudlas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roznie to bywa. Ja przytylam w ciazy 19 kg, wiec niemalo, a w stare dzinsy miescilam sie po 4 miesiacach. Ogolnie nosze juz normalnie wszystkie "stare" ubrania sprzed ciazy, takze u jednych jest tak, a u innych inaczej. Ja nie zauwazylam, zeby jakos specjalnie rozszerzyly mi sie biodra, natomiast co do skory na brzuchu to niestety nadal jest troche obwisla :) Musze w koncu zaczac cwiczyc, ale kurcze w ogole nie moge sie zebrac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
Witaj mamo danielka :) Znow sie spotykamy, czyzby twoj bobas spal? Ja mam naprawde straszny brzuch. Wszystko inne ok, ale ten brzuch mnie przeraza... Ale od tyg jestem na dietce. Narazie efektow nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka89k
Ja karmie piersia wiec dieta odpada. zastanawiam sie nad pasem poporodowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pracy dzisiaj siedze :), a ze dzis mam potwornie nuuuudne zebranie i laptopa przed nosem, wiec odwiedzam regularnie kafe coby sobie urozmaicic jakos czas :) Na szczescie jeszcze juz prawie koncowka teg nudnego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfsdffffffffffffff
przytyłam w ciazy 14 kilo, nie wiem ile schudlam bo nie mam wagi, brzuch - jeszcze taka luźna skóra, troszke uda, dupka - ok, bo cwiczylam w ciazy ale nie wchodze w spodnie i to napewno biodra - kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy...bez "jeszcze" w ostatnim zdaniu...Boze, jak ja nie cierpie takich zabran, gdzie tlucze sie sto razy ten sam temat, nikt nie slucha, a wszyscy udaja, ze cos notuja, a tak naprawde klepia w klawiature np. na kafeterii :p Przepraszam autorke za taki off topic, ale musialam to z siebie wyrzucic. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
Pas poprodowy sie u mnie nie sprawdzil. Ja tez jeszcze karmie, ale tylko 2 razy na dobe, wiec spokojnie moge nieco oganiczyc jedzenie. Przede wszystkim zrezygnowalam ze slodyczy(buuu!), fast foodow, przekasek miedzy posilkami. A no i nie jem nic po 18. Mam 170cm, waze jakies 65kg. Moj cel-60kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jestem instruktorką pilatesa z państwowymi uprawnieniami i chciałabym stworzyć grupę na Ursynowie dla MŁODYCH MAM WRACAJĄCYCH DO FORMY PO CIĄŻY. Zajęcia 1-2 zajęcia w tygodniu, zależnie od potrzeb. Pilates to doskonały na początek, bo mimo, że łagodny, przynosi efekty, wysmukla ciało a nawet dzięki prawidłowemu ustawieniu kręgosłupa wydajemy się wyższe. Sama tak zrzuciłam 6 kg i jako miłośniczka tej metody poszłam na kurs. W założeniu trening dla MAM miałby rozwijać bardziej niż inne treningi MIĘŚNIE DNA MIEDNICY, generalnie potrzebnego nam Kegla. Potem stopniowo możemy zwiększać forsowność, dodać piłki, taśmy czy obciążenia. Kierunek- chudnięcie. Szukam sali do wynajęcia. Myślę o Domu Sztuki na Wiolinowej. Tam jest łatwy dojazd. Rozważam pozostawienie wózków z dziećmi na sali, aby mamy były spokojne, że mają oko na maluszki.A może nawet na godzinkę wynająć opiekunkę, która by tu pokołysała, ewentualnie zajęła uwagę przedsiębiorczego maluszka??? Czy myślicie że byłoby zainteresowanie?? Proszę o sugestie i rady. Będę baardzo Wam wdzięczna. Kontakt do mnie belvedere2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina86
U mnie największy problem jaki został to była zwiotczała skóra :( mimo tego, że nie przytyłam dużo to jednak skóra się sama nie "wciągneła". Musiałam ratować się zabiegiem, na szczęsci enie chirurgicznym uff. Mamom z nadmiarem skóry polecam V-Max - ultradźwięki, które naprawdę działają. Skóra sie ujędrnia, nie wisi a nawet czuć parę cm mniej w obwodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam do zapoznania się z tym artykułem na blogu, może niektóre mamy zainspiruje do działania blog.wozimysie.pl/blog/mama-w-formie/jak-wrocic-do-formy-po-ciazy-praktyczne-wskazowki.html Ogólnie jak wrócić do formy po ciąży to nie jest ciężko, trzeba tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamotoja

powiedziałam sobie jedno po ciązy - bylo to wazne bardzo dla mnie - musisz kochana wrócić szybo do formy i to zrobiłam! ale nie chciałam się bawić w metodę prób i blędów - odrazu poszłam do znajomej mi - Dr Dethloff - zrobiła mi test igenesis - zbadała moje dna - dostałam zalecenia pare dni po badaniu. ale nie samą dietę ale też ćwiczenia, które są dla mnie wskazane i co? udało się! Jadłam to co lubię ale tak jak kazano mi, trochę się spociłam i mam formę jak kiedyś! Niedawna ciąza totalnie nie przeszkodziła mi, by szybko być znów FIT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×