Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ten 187

Dziewczyny mające 163 cm wzrostu, to do Was pytanie

Polecane posty

do maja ja mam 160cm i jestem atrakcyjna:) miseczka B pełna, mało ważę, , jestem szczupła, mam zAjebiste wcięcie w talii co nie jeden patyczak o wzroscie 180 by mi pozazdrościł. tak więc nie gadaj głupot o tych laskach z 160 ;) bo równie dobrze są laski 170 z nadwagą bądz totalnym brakiem figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kto to taki
ja jestem niska i nic na to nie poradze. nie lubie obcasow, wiec ich nie nosze. owszem, ciuchy wielokrotnie lepiej by wygladaly na mnie gdybym miala np te 10 cm wiecej ale nie mam wiec dobieram takie, ktore wygladaja dobrze przy mojej figurze i wzroscie. jest cala masa dziewczyn i kobiet, ktore mimo niskiego wzrostu potrafia byc piekne i seksowne (czy shakira nie jest chodzacym wulkanem? kylie minogue i jej 155 cm?). oczywiscie tak samo dziewczyny, ktore maja ponad 170 cm sa piekne. i wsrod niskich i wsrod wysokich sa piekne kobiety i jedne i drugie podobaja sie facetom zaleznie od ich gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
kazdy moze wyjsc brzydko na zdjeciu, uwazam ze ma cos w sobie, a lia to wogole jest sliczna a ma 178cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
adriana lima*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodyy
estem szczupła, mam zAj**iste wcięcie w talii co nie jeden patyczak o wzroscie 180 kolejna z kompleksem niskiego wzrostu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chciałabym te 163
A czy ja napisałam gdzieś, że wysokie wyglądają staro? Wyglądają normalnie. Chodziło mi o to, że niski wzrost często powoduje, że kobieta jest postrzegana jeszcze młodziej niż jest w rzeczywistości, jeżeli do tego ma np. buzię dziewczęcą. A Wy od razu wyskakujecie z "karlicą". Czy ja użyłam gdzieś obraźliwego słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co Wam do tego
" estem szczupła, mam zAj**iste wcięcie w talii co nie jeden patyczak o wzroscie 180 kolejna z kompleksem niskiego wzrostu" Przypuszczam, że to nie kompleks, ale poczucie przewagi w posiadaniu kształtów a nie braku powierzchni oddechowej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....?
Ej, co wy tutaj gadacie.? Dziewczyny z 163 cm. są prześliczne i słodkie. Nie mówicie z góry, że niska dziewczyna ma brzydką budowę. Ja np. mam 163 cm. (jeszcze bd. rosła ze 3 lata) ale mam taką budowę, dzięki sportowi, że moje nogi , mimo wzrostu wydają się długie, bardzo chude, i zgrabne, a o sylwetce już nie wspomnę. Ale tutaj to nie o to chodzi, prawda.? Jeżeli spotkacie dziewczynę, w której się zakochacie od pierwszego wejrzenia, a będzie tego wzrostu to co powiecie.? " Sorry, ale nie mogę z tb. być bo jesteś niska.? " Darujcie sobie te komentarze, są dziewczyny tego wzrostu na prawdę śliczne. Na przykład Kim Kardashian, ma 160 cm. a jej siostra Kourtney Kardashian 153 cm.. Rozumiem że to za mało u kourtney, ale mimo wzrostu są prześliczne, i zobaczcie jakie powodzenie mają.? Osobiście, bym nie chciała mieć powyżej 170.. Moim zdaniem to king-kong'i. Otwórzcie w końcu oczy i popatrzcie to co mają ludzie wewnątrz. Ten świat to nie wiem do czego teraz dzisiejszych ludzi doprowadza -_-' raczej do prostactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to babsko bylo odrazajace
Tylko w Polsce ludzie zwracaja uwage na takie pierdoly jak wzrost, etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram..to jest troche tez i mój kompleks ale z tym wcięciem w talii to racja..mam 163cm 43kg i mam wcieie w talii co spora część i kobiet i mężczyzn chwali...koleżanki zawsze mówią że zazdroszczą ale u mnie wygląda to jakbym miała poprostu szeroką du...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurduplice niech szukaja kurdupli a nie wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha pewnie :D jeden miał 190 a ja 163 :P drugi bodajze 170 i tez bylo suuuuper :D NIE CHODZI TU O WZROST :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niefacet
Dnia 26.02.2010 o 12:11, HanaSzatana napisał:

Sama mam 158, mialam kolesia ktory mial ponad 190 i nie widzialam zadnego problemu. Fakt ze jak lazilismy razem a ja bylam w balerinkach albo jakis klapeczkach na płaskim obcasie to wygladalao troche ...ycznie, ale z drufgiej strony przyzwyczailam sie do wysokich obcasow, w ktorych mam dluuuuuuuuuuuuugasne nogi;d Generalnie nie widze problemu, co wiecej-uwazam ze facet to facet i 180 musi miec;]

hahah 😄 Odezwała się karlica 158. Na łeb mógłbym ci napluć. Jak kobieta to tylko 170+ 🙂 Wy się egzaltujecie facetami, szukacie potwierdzenia kobiecości z zewnątrz oto wam chodzi. Zeby nie bylo wstydu bo koleżanka ma;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wolałabym niższego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×