Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ten 187

Dziewczyny mające 163 cm wzrostu, to do Was pytanie

Polecane posty

Gość hghg
nie dośc ze glupia to jeszcze slepa, no chyba ze to o sobie pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem po co szukac najwyzszego...? A ja nie mam problemu;) zaloze buty z obcasem i jest dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja7878
pracuje jako kosmetyczka i non stop mam do czynienia z dziewczynami ktore maja tragicznie zdeformowane stopy od noszenia obcasow....zazwyczaj sa to dziewczyny te 160-165...halluksy odciski palce mloteczkowate...obrzydlistwo...niektore maja stopy zmasakrowane...zazwyczaj kobiety wysokie maja bardziej zadbane stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja7878
zazwyczaj kieruje je do ortopedy bo pomoze juz tylko operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż a ja mam 169
a facet ,z którym kręcę 195. I jakoś wzrost nam nie przeszkadza. Co nie zmienia faktu, ze nawet jak założę buty na obcasie to różnica 20 cm jest . Ale wiecie co ? Jakoś mało mnie obchodzą odczucia estetyczne ludzi , którzy nas mijają. Gdyby kierować się takimi kryteriami to w ogóle nie powinno się wychodzić z domu, bo w końcu nikt nie jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghg
może i mają, pod warunkiem że non stop łażą w szpileczkach :) ja mam 166 cm i nie cierpie szpilek, jestem wrecz chora jak je musze zalozyc, wiec nie generalizuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niskie dziewczyny mają brzydkie stopy a najgorsze jest to ze idzie wiosna i jak bedzie ciepło to bedą łazic w japonkach 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze ty zapytaj tego faceta
czy dla niego laska 163 to nie za duży obciach !! Matko jakie dzieci macie problemy ....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba nie wszystkie maja takie okropne stopy? jasne ze mozna zalozyc np idac do restauracji czy gdzies ,gdzie nalezy wygladac elegancko... ale mimo niskiego wzrostu na codzien preferuje luzne adidaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż a ja mam 169
właśnie miałam mówić ,że ta dyskusja jest jałowa. A takie generalizowanie jak co poniektórzy reprezentują jest żałosne - co ma wzrost do wygladu stóp ( poza tym,ze wyzsze dziewczyny zazwyczaj mają większe stopy ) albo utożsamianie cech charakteru ze wzrostem ( sic ! )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Coz a ja mam 169...masz racje... co za glupota byloby rezygnowac z mezczyzny ktory dla nas jest dobry ktory kocha i szanuje tylko ze zwgledu na wrost...przeciez to nie jest takie wazne:) ja sie czuje dobrze bedac malutka;) ale takze uwazam ze kobiety wysokie sa piekne...i kazdy wzrost jest dobry...nikt go sobie nie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy jestescie :O bardziej chodzi o to ze niskie chcą wysokich facetów i na innych nie zwracają uwagi :O Prawiczek bez wiary...nie martwi mnie to bo zawsze moge olac taką małą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJ Jane
Cream ciebie mogą conajwyżej babcie klozetowe podrywać jak nie uiścisz opłaty :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale to nie prawda! przeciez nie liczy sie wzrost tylko osobowosc,charakter zalezy tez jakie kto ma myslenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż a ja mam 169
CREAM- rozumiem, frustracja sporo tłumaczy, nie martw się , gdy znajdziesz kobietę powinno przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż a ja mam 169
CIEKAWA TEORIA - zgodnie z nią wysokie chcą niskich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream dzisiaj pierdolisz takie farmazony, ze rece opadaja:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż a ja mam 169
a jak inaczej brać takie nie powiem skąd wyjęte teorie? I dlaczego tylko na temat kobiet ?teksty na miarę domorosłego psychologa :O mój obecny facet interesowałby mnie niezależnie od tego ile ma wzrostu, ale widać dla niektórych jest to nie do pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mam 158, mialam kolesia ktory mial ponad 190 i nie widzialam zadnego problemu. Fakt ze jak lazilismy razem a ja bylam w balerinkach albo jakis klapeczkach na płaskim obcasie to wygladalao troche idiotycznie, ale z drufgiej strony przyzwyczailam sie do wysokich obcasow, w ktorych mam dluuuuuuuuuuuuugasne nogi;d Generalnie nie widze problemu, co wiecej-uwazam ze facet to facet i 180 musi miec;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy wzrost dla faceta to 178-185:) moim zdaniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wbrew wypowiedza maji7878 mam zajebista figurke i zadnych problemow ze stopami, sa wyjatki od reguly. jak masz jakies kompleksy to nie wyzywaj sie na nizszych bo male jest piekne;] mam dziewczyne na roku ktora ma 180...wyglada tragicznie, juz wole swoje male cialko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×