Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ten 187

Dziewczyny mające 163 cm wzrostu, to do Was pytanie

Polecane posty

Gość pod pachą przechodzę
Ja mam taki wzrost a mąż 188 cm i twierdzi, że wybral mnie dlatego,że jestem taka filigranowa i pod pachą mu przechodzę. Mnie sie wydaje, ze to jest średni wzrost, alenie odbieram mu tej radosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczimalgo
Ja mam 160cm, mój facet 183. Jestem drobna, on normalny, męski. Nigdy nie zwracałam uwagi na wzrost i tym razem także- byłabym z nim jakby miał 170cm. Ps. ma taką koleżankę, która jak mnie poznała to mu powiedziała- ooo widzę, że gustujesz w takich małych laskach. On odpowiedział, że podoba mu się drobne ciało, małe stopy itp... a nie takie babochłopy- kol. ma 175cm... jak widac nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luquid
Może to pedofil jak go małe ciałka tak podniecają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujący poziom konwersacji
aż mnie cholera bierze jak czytam te wypociny niskich. Poza tym zauważyłam pewną zalezność - niska = infantylna. Używacie tych denerwujących zdrobnien typu kobietka, buciki, obcasiki, adidaski.... ile macie lat? I oczywiście laska 158 cm nie chce innego niż takiego mniej niż 180. To jest troche żałosne. I niby mowa o uczucia.. taaa. Jasne. Wyzywanie wysokich od babochłopów? Litości. A te niskie to zazwyczaj takie kulki:o i wytłumaczcie mi jak laska 158 może mieć dłuuuugie nogi?:P :P chyba samo sobie to wszystko przeczy. Ja mam 174 cm i żadnym 'babochłopem' nie jestem:) jestem szczupła, zgrabna, mam super nogi. Dziwi mnie tylko, że faceci lecą na te niskie dziewczyny. Niestety. A co ma w takiej sytuacji robić niski facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujący poziom konwersacji
* wyższych niż 180 cm. Pomyliło mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej kolezanko a czym Ty sie roznisz od tych wyszczekanych niskich ktore niby wg Ciebie maja sie za lepsze? jestes taka sama -a twoj post jest na to dowodem :D zabawne... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczimalgo
hej hej hej!! ja napisałam, że dla mnie facet może mieć i 170 cm wzr. nie to jest istotne. A przytoczona historyjka pokazuje różne gusta, no moi byly faceci lecieli na mnie bo właśnie jestem nieduża, mam wysokie koleżanki i one wydają się im męskie. Mam też kolegów co mówią wprost, że są wysocy i kręcą ich równie wysokie dziewczyny, bo są takie eleganckie itp... nie ma reguł. A co do pedofilii to przesada. Drobne ciało kobiety i mała stopa (czyli ja mam 37 rozm, a nie np.41 jak wyższe dziewczyny) widać się jednym podoba innym nie. Za dziećmi nie przepada i pedofilsko i ogólnie w relacjach wychowawczych hehe:) Pozdrawiam niskich, grubych, chudych, wysokich, brzydkich ładnych i w okularach. Ma cie ludzie problemy uuuulalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczimalgo
skuzi i pardon za błędy i literówki, się do pracy spieszę papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak ma dokładnie 187 cm :) a ja mam oczywiście 163 ! i jest super:) uwielbiam się w niego wtulać..ajć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chciałabym te 163
Uważam, że dla kobiety te 163 cm to całkiem fajny wzrost, a najlepiej 165-168. Sama jestem niska bo mam zaledwie 153 cm i myślicie, że nie chciałabym mieć 10 cm więcej? Pewnie, że bym chciała. Mój facet ma jednak ok. 185 cm (sam nie wie ile dokładnie) i co na to poradzimy? Chciałabym mu wyżej sięgać, ale niestety. Za to jesteśmy fajną parą - drobna blondynka i wysoki brunet ;p Na obcasach chodzę teraz mało, raczej jak gdzieś wychodzimy, a tak na co dzień na płaskich. Nie uważam, aby wyższe kobiety miały piękniejsze stopy niż te niższe. Drobne kobiety wcale nie mają tak łatwo zwrócić na siebie uwagę facetów bo często wyglądają też po prostu młodo w stosunku do ich wieku i myślę, że pod tym względem te wyższe mają łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodyy
Sama jestem niska bo mam zaledwie 153 cm No to prawie oficjalnie karlem jestes, wspolczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katt
Tu nie ma żadnego problemu przecież:P mam 162 i podobają mi się tylko wysocy panowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
ale ze co wysokie dziewczyny wygladaja staro??? wredna karlico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 190 cm wzrostu
a moja kochana kruszynka 161 cm i nie zamienilbym jej na żadna fasolowa tyczke :P zawsze podobaly mi sie małe, drobne kobiety, takie ktore można na rekach nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
gdyby male bylo piekne, to na modelki i miss swiata nie brali by laski ponad 175cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutkie laski chca duzych chłpców co wy loda na stojaka chcecie mu robić czy co :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodyy
a ja mam 190 cm wzrostu, jestes kobieta i to w dodatku z kompleksami, bo zaden facet nie wyzywalby wysokich kobiet od tyczek. Juz widze jak staje przed samcem taka adriana lima, a on do niej "spadaj tyczko":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam 160 on 195 cm
to jest dopiero róznica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×