Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z innej beczki no ale 123

_________ odkurzacz _____________

Polecane posty

Gość z innej beczki no ale 123

Kobiety mam pytanie z innej beczki ale wiem że jest tu dużo kobitek które pomogą szukam odkurzacza do domku do sprzątania i mam jakiegoś pecha mam 3 odkurzacze i jednym słowem są do dupy dwa workowe jeden bez workowy chodzi mi o to że niby siła wciągania 2000 a on nie wciągają porządnie mam w domu psa który gubi sierść i poszukuje czegoś porządnego wiem że z małym dzieckiem, będzie jeszcze gorzej i nie będę miała 1 h na odkurzanie więc szukam czegoś co porządnie wciąga może być wodny lub normalny wiem jedno zraziłam się do odkurzaczy bezworkowych proszę jeśli macie jakieś dobre odkurzacze z których jesteście mega zadowolone wrzućcie model i marke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i kupując odkurzacz nie patrz na moc odkurzacza tylko na moc ssania. Bo co ci po tym ze będzie miał moc 2 tys jak moc ssania będzie śmiesznie niska tak ze ci nic z dywanu nie wciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki no ale 123
niby głupota ale wybór jest duży a wiele odkurzaczy nadaje się do dupy !!!!!!!!!!! autentycznie idę proszę w sklepie o doradzenie mi dobrego dobrze wciągającego odkurzacza no i ok koleś polecił mi taki za prawie tysiaka i się okazał jeszcze gorszy nisz taki za 300 :( więc wiem już że na szczerość w sklepie nie mam co liczyć !!!! wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×