Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafffcia

Klub szalonych dziewic

Polecane posty

Gość
strasznie głupi serial moim zdaniem i beznadziejna muzyka w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
6 odcinek na vod juz jest platny! bez sensu zawsze mozna bylo obejrzec wczesniej lub jak sie przegapilo w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam 6 odc...
No niestety, też liczyłam że będzie za darmo. Zresztą tak samo zrobili z serialem usta usta. Ale to było do przewidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgfh
wkurwia mnie w tych serialach ze sa takie nierelane np. wczoraj przychodzi jedna do drugiej do pracy i sobie nagle jak gdyby nigdy nic wychodza do baru, siedza tak kilka godzin a potem ta Magda od razu sobie jedzie do kolezanki na wiec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSD to wyjątkowo prymitywny
serialik.. ten wczorajszy prostacki tekst wulgarnej Przybylskiej do Wesołowskiego: "Nie ma dziecka! Nie ma! Moja macica wyrzygała nasze dziecko!!!" :O Żenada totalna, kto pisze takie prostackie dialogi rodem z rynsztoku??? Czy naprawde wszystkie kobiety po 30. tak mówią? Po co tv rozpowszechnia taki margines??? :O Przybylska to powinna sobie stanąć z panem Mietkiem i panem Mariankiem pod monopolowym, to by sobie pogadali... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, Przybylska zawsze będzie mi się tylko kojarzyć z rolą przygłupawej lafiryndy z "daleko od noszy" dodatkowo zeszpeciła się jeszcze tą grzywką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buh buih
obejrzalam kilka odcinkow (chyba 3 czy 4) i mam mieszane uczucia. z jednej strony razi mnie sztucznosc - ta co gra pania adwokat co wszystko robi pro bono i chodzi w takich wybitnie nieprawniczych strojach (sekreatarka sie lepiej od niej ubiera); denerwuje mnie ze kazda z nich ma czas na wszystko - praca (lub dzieci) a pozniej godzinne siedzenie w barze i plotkowanie, powrot do domu i od razu z rana praca bez zadnych bolow glowy itd; sytuacja gdy sisotra magdy meiszka u jana - to jest nierealne jak dla mnie. nocowac u siostry - pewnie, siostry i szwagra - jasne ale u faceta siostry z ktorym tamta w dodatku sie ROZSTALA? z drugiej moze i fajnie ze powstal serial ktory nie bedzie sie ciagnac latami (jak inne tasiemce), ktory teoretycznie porusza tematy ktorych inni nie poruszaja (ale dla mnie slowa 'och tylko bzykanko ci w glowie' nie sa jakies strasznie przelamujace tabu...) reasumujac dla mnie to serial ktory moge obejrzec ale do jego fanki to mi daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buh buih
z jednej strony razi mnie sztucznosc - te ich minki, te calowania sie, to ze kazda ma mnostwo czasu (pani adwokat ktora wyglada jak studentka - sekretarka lepiej sie od niej ubiera - ktora robi wszystko pro bono idzie po pracy pic i plotkowac a z rana siada na rowerek (kolejna sztucznosc) i jedzie do pracy bez kaca i bez niczego), siostra magdy mieszka u jana - bylego faceta - czy to wyglada relaie? poza tym niepotrzebnie lansowany byl na serial lamiacy tabu - tam raptem 3 kochankow moze bylo a slownictwo albo jest typu 'bzyanko ci w glowie' albo wulgarne z drugiej to taki serialik co to go sie oglada bez wiekszego bycia fanem czy przeciwnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buh buih
zauwazylyscie ze magda wiecznie chodzi ubrana w to samo? karolina wlasciwie tez ale ta rozumiem bo jak pracuje w dresie to nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasert
mam nadzieje, że TVN po pirwszym sezonie zdejmie ten prostacki ochłap z anteny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie pierwszy odcinek wywarł nawet pozytywne wrażenie, ale niestety z odcinka na odcinek było coraz gorzej... wydaje mi się , że słabą stroną jest tu męska obsada - Wesołowski i Poniedziałek bez urazy ale są tak mętni...nudni...a że jest to serial dla kobiet powinni zadbać tu o ciekawsze osoby najlepiej jakichś nowych nieznanych i przystojnych aktorów, modeli, naturszczyków... no i sztuczność którą każdy widzi...serial zupełnie przekolorowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasert
tam najbardziej to jest przekoloryzowany wulgarny język.... kogos to śmieszy w ogóle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raflezja
"ta co gra pania adwokat co wszystko robi pro bono i chodzi w takich wybitnie nieprawniczych strojach (sekreatarka sie lepiej od niej ubiera); denerwuje mnie ze kazda z nich ma czas na wszystko - praca (lub dzieci) a pozniej godzinne siedzenie w barze i plotkowanie, powrot do domu i od razu z rana praca bez zadnych bolow glowy itd;" - oj taaak, dokładnie! Też zwróciłam na to uwagę, z prostego powodu - sama mam kilka na prawdę bardzo bardzo bliskich przyjaciółek. Mało tego - wśród nich jest też właśnie adwokatka, masknażystka, managerka, nauczycielka, matka dzieciom... "Nasza" pani adwokat w życiu nie pozwoliłaby sobie na taakie stroje! Mimo młodego wieku jest zawsze elegancko i nienagannie ubrana w dosyć drogie ciuchy. I na pewno nie jeździ na rowerze do kancelarii, a już do sądu tym bardziej... Druga sprawa - owszem, spotykamy się najczęściej jak możemy. Ale bywają tygodnie, kiedy nie możemy się wszystkie wspólnie wyrwać na jedno piwo, małą kolację...o przesiadywaniu w knajpie co dzień nie mówiąc! Faktycznie, mocno to wszystko odrealnione... Aczkolwiek...oglądam sobie ten serial, bo właśnie - to TYLKO serial, czyli bajka na dobrą sprawę, a nie dokumentalny, więc prawdy pokazywac nie musi ;) No i mnie akurat muzyka się bardzooo podoba! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca34
KSD to wyjątkowo prymitywny serialik.. ten wczorajszy prostacki tekst wulgarnej Przybylskiej do Wesołowskiego: "Nie ma dziecka! Nie ma! Moja macica wyrzygała nasze dziecko!!!" -------------------- ona nie powiedziala specjalnie wulgarnie tego...jest po poronieniu,matka kazala jej usunac w 5 miesiacu!!obwinia siebie,ja i meza,a najbardziej wlasnie zal jej ze maz pojechal do jej rodzicow co wyrzadzili jej taka krzywde....stad to slownictwo-nie wszystkie sa slodkie lolitki,jedna ma taki charakter a druga inny... faceci w filmie-obsada ogolnie doopa zwlaszcza Poniedzialek pierwszy polski gej wiec jako amant wypada slabo...\ muza fajna serial tez mi sie podoba --chwila odrwania od szrej rzeczywistosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faktów
to ona poroniła czy usuneła ??? jak usuneła to dlaczego ? matka jej kazała? przecie to stara baba matki sie nie musi słuchac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ost nie ogladalam ale
w 5tym miesiacu nikt nie usunie dziecka!!!!1 mozna poronic, fakt mamusia jej kazala?? nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asssteroid
Ta cała Bukowiec grajaca prawniczke - może ktoś ją pamieta jeszcze z "Egzaminu z życia"? Wyglada teraz jakby przeszła szereg nieudanych operacji plastycznych, taką ma dziwną twarz.... kobieta aż tak sie nie zmienia w ciagu pięciu lat... albo Bukowiec ma problemy z alkoholem albo chirurgowi skalpel się omsknął... ona jest jakaś dziwnie opuchnięta... W "Egzaminie z życia" grała też Łakomska, która nic się nie zmieniła, nawet warkocz ten sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie ksd...
Oglądałam kiedyś "Egzamin z życia". Bukowiec fajnie tam wyglądała, a tutaj rzeczywiście kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie ksd...
Pierwszą ciąże Przybylska usunęła, bo miała 16 lat i matka to na niej wymusiła. A drugą poroniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szukająca34
czyli uważasz, że w dzisiejszych czasach odegranie dramatycznej sceny nie może się obejść bez rynsztokowego słownictwa? :O Kino polskie umarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buh buih
@ raflezja - otoz to! mam 2 przyjaciolki, moja siostra 3. zadna z nas nie spotyka sie z nimi codziennie. ja - studentka pracujaca dorywczo i ona - po studiach, pracujaca. nie ma znaczenia czy sie jest na studiach czy pracuje czy nawet na emeryturze. zwyczajnie kazdy ma swoje zycie - obowiazki, przyjemnosci i nie zawsze da sie zmiescic spotaknia z przyjciolkami (chyba ze sytuacja jest awaryjna). kolejny tvnowski serial gdzie pani adwokat robi kariere, ma glowe w chmruach, promuje zdrowy tryb zycia i biega na plotki. ja ogladam - raz w tv, raz na vod bo po prostu to cos co nie wymaga ode mnie specjalnego myslenia no i moge podpatrzec cos ciekawego (czasem wystroj mieszkania, czasem jakies ciekawe hobby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze to buchowiec
a nie bukowiec, po drugie , jestem w szoku ale ona jest młodsza o 5 lat od Łakomskiej! a wygląda o 10 lat starzej :o Dominika Łakomska jest piękna, a ta Buchowiec hmm...wszyscy mówią że odstaje od koleżaneczek, ma brzydki grymas na twarzy Przybylska też już zbrzydła za to Dereszowska piękna ;) tylko rola taka naiwna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuCHowiec, a nie BuKowiec
Monika Buchowiec ciołki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szukajaca34
a słowo"wyrzygała"jest dla ciebie mega rynsztokowym słownictwem???? miala co powiedziec--"kotku nie chcialam,poronilam,ptrzepraszam"?????zal,zlosc,gniew,smutek i sama nie wiem co po poroniieniu przez nia przemawia..wiec nie sil sie na mega ironie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sile sie po prostu
zwrot "moja macica wyrzygała" jest obleśny, ale jak widać u Ciebie takie słownictwo na porządku dziennym, więc wracaj do swojej meliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestes ciołek...
:/ Każdy wie o kogo chodzi! A tutaj chodziło o porównanie jej w tych dwóch serialach i stwierdzenie jak teraz wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×