Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

babeczko= jeśli zuzce takią kiecunie wyszukłaś to i siebie wystroisz a często te kreacje na ostatnią chwilę są najładniejsze. Dla dzordzyka swego i tak będziesz najpięknijesza :) cari- jaki egzamin cię czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamolka >> pięknie to napisałaś. Tak pięknie, że Ci pozazdrościłam i wstyd mi za to, jak ja potrafię często głupio popsuć relacje z moim M, którego przecież kocham najmocniej na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zaraz wskocze do albumu. Kasiu witaj i zostan z nami. Kimizi drogie te szczepionki.Moze sie tej pielegniarce cos pomyslilo? Jaja z tym benkiem z lasu:) UMowilas sie na ta kawe? Mamaolka no to maly juz fakuje hehe Kessi ja widzialam ten motorek super jest.Cala stronka slicznie wyszla.I faktycznie duzo skladnikow zawieraja te Twoje torty.I moja Natalka dzis tez zaliczyla plasterek na paluszka.Tak sobie rozciela paluszek za cala raczka we krwi.Za bardzo nie wiem czym ale chyba maszynkami do golenia bo wpadla do lazienki i lapie co popadnie.Dzis w gaziecie show widzialam znowu fryzurki fajne.I modne sa grzywki na bok i cale wlosy zaczesane na bok. Wstyd sie pytac ale o co z tymi durexami? Do czego one?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka jejku jak pieknie napisane.Jestescie wspanialym malzenstwem.Tez bym chciala miec takie podejscie do zycia i zwiazku.Ale ja ciagle na wszystko nazekam:( nawet jak nie mam powodow to zawsze sobie cos znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamolka >> no przyznam, że już coraz mniej mam do próbowania, ale jeszcze ani jedno ciacho mnie nie rozczarowało:D Oj musiałaś mi przypomnieć, ślinianki zaczęly pracować ... Barylkooo >> te żele to na lepsze doznania, np. nawilżający, rozgrzewający, mają różne smaki i zapachy. My mamy fioletowy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizmizi dzieki:) nigdy tago nie kupowalam. Babeczko trzymam kciukasy za ta prace. Mamusiu fajnie ze wozek sprzedany i cena dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał być speszyl for ju =baryłko kimizi= bo nikt tak jak ty mnie nie zrozumie w kwesti smakołyków od sowy...szkoda, że nie masz staropolskiej tam to dopiero rozpusta......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie Barylkooo, ja jestem podobną zrzędą. Jak mi uczeń próbuje rozwalić lekcję, to mu mówię "Karol palnij głową w ścianę, może Ci to pomoże", sama sobie też powinnam od czasu do czasu zafundować taki wstrząs jak zaczynam drzeć koty z Dżordżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamolka >> Ty mnie jeszcze nie znasz, zaraz zaczynam wyszukiwanie w necie o staropolskiej i skłonna jestem znaleźć sobie pretekst, żeby tam dotrzeć, jak widać mój nałóg jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka dzieki za link:) Mam urwa aspacje juz calkowicie.Naciskam juz tylko ta gumeczke Nie wiem czy jeszcze dam rade naprawic.Strsznie sie mecze z pisaniem. A ja mialam dzis gorszy dzien.Tzn. nie mialam juz sily do Natalki.Te wyjscia z nia mnie wykoncza.Lata we wszystkie strony albo na raczki a ja musze pachac wozek.Mokra,zla i zmeczona dzis wrocilam.W domu nie moge jej na chwile samej zostawic bo szal-pal.Tak dzis plakala jak ja wsadzilam do lozeczka az lkala.I ciagle chce na polsko.Staje przy drzwiach i POLKO_POLKO! dzis do 18-00 latala kolo domu.A wczoraj nam wozek na ulice wyjachal:) ale wstyd! korek sie zrobil i samochody trabily.Moja mama wyleciala w szlafroku na ulice po ten wozek hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi,uczyłam niemieckiego. jeśli chodzi o moich chlopaków to muszę powiedzieć, że nie potrafią się ze sobą bawić, tzn Kuba jest strasznie zazdrosny o swoje zabawki,więc gdy widzi,że Dawid się nimi bawi to mu je najnormalniej w świecie wyrywa.tylko w porywach dobrego humoru bawią się razem.Wasze dzieci też ciągna do innych dzieci? bo Dawid jak jest na dworze i jak widzi dzieci to za nimi biegnie i nie chce potem do domu,odwala histerię na drodze,Kuba zresztą tak samo. mały z powodu tej jego choroby już drugi dzień nie chce jeść,dobrze,że choc pije coś. zaraz dostanie drugiego wziewa i znow będzie ryk. na razie śpi spokojnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi ale robisz smaka.Ja tez kocham ciasta.W swieta tylko ja wszystkie wyjadam do ostatniego kawaleczka:) eh musze sobie jutro cos fajnego zafundowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimizi=oj będą dzieciaki miały co wspominać :) zaczęłam oglądać fryzury i zachciało mi się do fryzjera. w natłoku zadań, zapomniałam zadzwonić do fryzjera i się zapisać chciałam na środe bo rocznica ślubu a obiecuje sobie od roku, że coś odstawie na głowie. w zasadzie nic szałowego ale zapuszczam i zapuszczam i czas nadać kształt tej szczocie :)....a tak dupencja....jutro już nie nie doczepią na środe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasa dokldanie tak jak moja Natalka.Gania dzieci jak szalona a jak widzi wozku to to samo paluszkiem pokazuje i DZIECI-DZIECI.A dzis jechal kuracjusz na wozku inwalidzkim a ona poleciala do niego a on jej trabil taka trabka ktora mial przy wozku i jaka byla zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka a ja chce znowu dlugie wlosy.Mam wycieniowane tak mocno ze mi z kitki wychodza i szlak mnie trafia wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baryłko ja taką niby spacje-gumkę miałam przez 3 tyg....poprostu sztuka celowania w gumke :), czuje twój ból...:) a z wózkiem niezła atrakcja kimizi- zapraszam do mnie sto metrów od chałupy...( mąż prosi bym napisała, że mam też łocha który biega w niedziele rano jak mnie nałóg wezmie :) )....codziennie mijam przy spcerze.....maskra...istny trenign silnej woli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie, Mamolka przypomniałaś mi, że zapomniałam dzisiaj wstąpić do fryzjera umówić się na czwartek:o Zawsze umawiam sie na weekend, żeby mieć kilka dni na otarcie łez po kolejnej kosiarce na łbie, zanim odważę sie pokazać ludziom. Kasia >> e to atmosfera jak najbardziej zdrowa. My z siostrą tłukłyśmy sie od samego początku, aż do momentu, kiedy ona odkryła, że jej 6 lat młodsza siostrzyczka zrobiła się silniejsza:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena na placu zabaw jak widzi dzieci to sama nie wie ze szczęścia go której grupy sie przyłączyć i tak lata i woła "dzidzi, dzidzi":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O reklamowkach juz pisalam:) gania ludzi z kolorowymi reklamowkami i wola DA-DA i raczka wyciagnieta. Meaa jakie piekne fotki! Cudowny mieliscie weekend.Nadia jaka duza na tych zdjeciach i sliczne te kiteczki ma.A cienie na buzi najlepsze:) Ale Ty masz piekne wlosy.I widze ze grzywke nadal podpinasz. U nas widze ludzi na lawkach opalajacych sie.Babki w cyckonoszach albo calkiem wyrozbierane do majt i leza jak dlugie na lawkach.Wiec u nas sezon opalania rozpoczety. Ewcia ja sie nie opalam w solarium ale wiem ze popularne sa kosmetyki firmy Soleo.Tylko chyba wlasnie te kosmetyki do solarium jeszcze bardziej poteguje ten pomaranczowy solarniany kolor. Dobije mnie ta gumkowa spacja !!!!!!!!!!!!!!! ostatnio nie mialam 2 przyciskow lieterek ale Dzordz jeszcze jak byl jakos naprawil.Ale tej spacji juz chyba nie dam rady naprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimiz- ty mas poczucie humoru, jeszcze niedawno pamiętm jak pisałaś o swojej ostatniej wizycie u fryzjera. kasiu- dwóch chłopaków dwa tempramenty, dwa światy z nimi :). a jak dziecko choruje to ważniejsze niż jedzenie jest picie. niech ci szybko do zdrowia wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dołujcie mnie tymi fryzurami, ja mam na głowie tyle włosów ile Lenka (dla niewtajemniczonych zapraszam do galerii na oględziny Lenki), więc jedyne co względnie wygląda to jakieś 2cm na głowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baryłko widoki, że hohoh :) :D dżordżyk szkoda , że wyjechał miałby na czym oko zawiesić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimiz- zawsze miałaś cienkie włosy? nie znam się i nie wiem jak to działa ale są takie trwałe na objętość.....ja za to gdybym ścieła się na 2cm wyglądalabym jak szruber od kibelka....lub księżyc z afro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to poczucie humoru ratuje mi moje lekcje, bo zawsze potrafię rozładować klasowych rozrabiaków:D A i matematyka wtedy nie taka nudna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka ja mam tak obciete! tylko tyl troche dluzszy ale juz tak wysoko od gory cieniowane.Jak sie uda to zrobie fotke w rozpuszczonych.I za cholere nie chce wiecej takich:) zapuszczam!!! Ja to cale zycie zapuszczam az do dolejnej wizyty. KImizi chyba wiekszosc kobiet jest niezadowolonych ze swoich wlosow.Moja mama jeszcze nigdy nie przyszla zadowolona od fryzjerki. A wiecie ze juz mi malo co znac tego koloru.Szybko sie zmywa ten szampon a pisalo ze do 24 myc.Ale w sumie dobrze bo mi sie odwidzial ten kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimizi- nie dowierzałam i obejrzłam w galerii, jeśli naprawdę masz tak mało włosów to super się kamuflujesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×