Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Meaaa >> znam ten ból pamiętam jak rok temu, lewo wróciłam po macierzyńskim i to na nowy stołek, a babka, która i tak mnie w nic nie wprowadziła wzięła sobie 3 tyg. urlopu. Zapierdalałam jak dziki osioł, ale ja cos czuję, że Ty jesteś wół do pracy i pewnie z jednej strony masz nerwa, że tyle na głowie, ale tez i satysfakcję, że dajesz radę;) Mamolka >> mi tam i moda prl-u by odpowiadała, tylko materiały nie te, stylony, nylony, ja tam muszę mieć wygodę. Mąż się śmieje jak ogląda reklamy bielizny "fajne te majtusie, ale moja Asia musi mieć wygodne":p nie mylić z barchanami:p Barylkooo >> tak sobie myślę i myślę, i jedyne co bym zmieniła to drzwi w szafie sypialnianej ... ale ja mam specyficzne podejście do wystroju wnętrz i chyba na długo przywiązuję się do tego co udało mi się uwić. I dziękuję za komplementy. Ja sobie upatrzyłam wiele rzeczy jeszcze w ciąży, bo wiedziałam, że potem jazda, i tego sie trzymałam do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu -tez nie znam tej serii kosmetykow. Mamuniu- ale Zosia kombinuje zeby sie wdrapac:) i szybko poszla ci sprzedaz tego wozka, ja to nie mam szczescia, juz drugi raz wystawilam te za male buciki clarksa i lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamolka >> mi też się zawsze takie loczki marzyły ... Weszłam na stronkę Barylki z fryzurami,zrobiłam test "ile będziesz mieć dzieci" (wyświetla się z prawej strony) i przed nami jeszcze jedna dziewczynka. Oj rośniemy z Leną w siłę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napieralski (kandydat na prezydenta) chce upowszechnić internet - ciekawe jak mi go upowszechni w tej naszej dziurze, chyba nakryłby sie nogami jakby wiedział jaka była moja droga do upowszechnienia sobie netu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi dzieki za odpowiedz.Bo na tym etapie co ja to zawsze cos moge jeszcze ew. zmienic i dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi ;) a żebyś wiedziała ;) tu sie wkurzam strasznie a z drugiej strony ciesze sie, że czas w pracy tak szybko leci, że ani sie obejrze to juz trzeba iśc do domu no i jakaśtam satysfakcja z wykonanej pracy jest ;) ale jak mysle o fakturach które zostawiłam na biurku i które mnie rano przywitają to mnie krew zalewa... ide bo Dżordż własnie stwierdził, że deska do prasowania zaraz sie sama złoży i pójdzie do szafy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie chyba juz sa kandydaci na nowego prezydenta.Jak bede miala chwile to musze sobie o nich poczytac.W tym roku planuje isc do wyborow.Ostatni raz bylam jak Kwasniewski kandydowal pierwszy raz.To chyba w liceum bylam:) Ale planuje teraz chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- a bylam. i mowie, ze kupilam juz jakis czas temu i ze za male, czy moglabym wymienic. pytala o paragon no ale nie mialam. a tez pytala kiedy to bylo. a nie moglam sciemnic bo te butyki ze starej zeszlorocznje kolekcji i juz nie maja nawet takich. i dala mi do zrozumienia, ze jakbym miala paragon to jakos by wciagnela jeszcze te butki na stan a tak nie ma szans. a wiesz co na koniec mi powiedziala??? ..ze bede miec dla nast dziecka....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obyśmy tylko nie mieli klona i pierwszego kota zamiast pierwszej damy :o ide prasować paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Barylkooo, jednak coś jeszcze znalazłam. Uparłam się na panele z V-fugą i do każdego pokoju kupiliśmy inne, a tylko jedne okazały się najlepsze gatunkowo. W pozostałych jak sie tak dobrze przypatrzeć to widać szpary między łączeniami, a w tych jednych jest idealnie. A jesli mogę Ci coś polecić, to cieszę się, że mąż namówił mnie na kabinę montowaną bezpośrednio na kaflach, bez brodzika, tylko z odpływem - rewelacja i nie ma problemu z czyszczeniem brodzika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie też już czas, bo mi już palce skostniały od klawiatury (też tak macie, że przy dłuższych grzebaniu w necie marzną Wam palce?). Idę pod prysznic, a potem rzucam się na Dżordża:p Mamolka, wiedz, że dzięki Tobie, postanawiam być lepsza dla mojego Dżordżyka (mam nadzieję, że pójdzie mi lepiej niż z postanowieniem codziennego odchudzania się:o ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi- przecyztalam ost zdanie mojemu mezowi i " a mowilem" bo caly czas namawia mnie na taka wlasnie kabine bez brodzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami Dżordżyki też mają rację - nie wierzę, że to napisałam ... ;) A teraz zmykam już pod ten prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, chcialam popisac a przypomnialo mi sie, ze pranie jeszcze w pralce :-( Meaaa - moja deska sie do mnie przestala usmiechac mam wrazenie, ze sie na mnie boczy :-P Od czwartku nie mialam kiedy prasowac... " Pierwszy kot " , haha dobre, kupuje ! Co do kabin, to bez brodzika, w podlodze mielismy czesto na urlopach i jestem przekonana, ze jak bedziemy zmieniac lazienki to chce tylko takie. Barylkoo - jak to sztuczne wlosy ? O zebach to wiedzialam o podrabianych cycorach i podciaganych szyjach za uszy tez, ale wlosy sztuczne ?! Kimizi - zbalamucilas mnie :-P Poszlam sie pobawic w test coby sie upewnic, ze spirala nie zawiedzie i nie dosc , ze taki dlugi ( jak sie pojawily pytania o partnera to chcialam sie poddac ) to na koniec mnie wydutkali tym sms :-P Pi-to-le ide wieszac pranie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka1111
Kessi_27 bardzo dziękuję 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z kawką :-) dzisiaj zapowaiada się deszczowy dzionek .... a wczoraj tak pięknie było.... i do wieczora byłyśmy z Andzią na spacerku :-) poznała nową koleżankę i chodziła z nią za rączkę :-) co do piesków to moi rodzice mają suczkę ( jak mieszkaliśmy razem to ją przytaszczyłam do domu ) i wczoraj mnie zadziwiła .... boi się Ani i stara się ją mijać, ale jak już ją Ania dorwie żeby się do niej potulić to się trzęsie jak galareta. ale wczoraj Anię zaczepiła jakaś pani i Ania podeszła do niej bez problemu a suczka w obronie stanęła między nimi.... nie wiem jak by się skończyło jakby ta pani dotknęła Ani :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z kawką :-) dzisiaj zapowaiada się deszczowy dzionek .... a wczoraj tak pięknie było.... i do wieczora byłyśmy z Andzią na spacerku :-) poznała nową koleżankę i chodziła z nią za rączkę :-) co do piesków to moi rodzice mają suczkę ( jak mieszkaliśmy razem to ją przytaszczyłam do domu ) i wczoraj mnie zadziwiła .... boi się Ani i stara się ją mijać, ale jak już ją Ania dorwie żeby się do niej potulić to się trzęsie jak galareta. ale wczoraj Anię zaczepiła jakaś pani i Ania podeszła do niej bez problemu a suczka w obronie stanęła między nimi.... nie wiem jak by się skończyło jakby ta pani dotknęła Ani :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha najpierw mi wcięło posta a później pokopiowało :-) Mamaolka no podziwiam Was za tą przyjaźń i partnerstwo ..... zresztą wszystkie Was podziwiam bo ja to jestem stara zrzęda i nic mi nie pasuje ! ba to nam obu mało co pasuje..... kurcze kiedyś mi pewne rzeczy nie przeszkadzały a teraz .... szkoda słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zaliczyłam gina .... i jednak muszę iść na laparoskopię ..... muszę znowu przechodzić te kwalifikacje do operacji ehhhh jeszcze chwilę zaczekam i będę dzwonić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzisiaj ja zapełaniam stronkę .... ale co tam fryzjera zaliczyłam .... efekt???? hm... taki sobie, dobrze że słońce i można nosić na łbie okulary :-) Holly ??? czyżbyś była u Paluchów ??? Pia pytałaś dzieci jak te durexy?? :-p małżon mój nie zdecydował się przeczytać książki... ale mina jego jak czytał tytuł to była ojoj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi_Aga, Ciepła 🖐️ u nas dzisiaj też szaro - buro i do dupy:( pada co chwile i znowu zimno. na długi weekend tez szału nie zapowiadają..... i co w tej chałupie robić przez 4 dni (my mamy wolny wtorek ;) ) Kimizi, Mamaolka - nie dość że ja za kółkiem rzucam mięchem, to jeszcze dżordż nerwus i w domu potrafi polecieć łaciną, także u nas na bank pierwsze świadome słowo będzie "kurwa"... no i widzę że z tym szykowaniem się do wyjścia to każdy dżordż taki sam - mój siedzi albo leży prawie do samego wyjścia, po czym ubiera i szykuje tylko siebie i zdziwiony, że ja niewyrobiona;/ Kimizi - ja szczepiłam Tomka w styczniu na odre, świnkę i różyczkę, ale nic za to nie płacilam. z resztą nawet nie proponowali żadnej innej opcji. teraz jak będę na kontroli z małym, to podpytam na co go zaszczepić w związku z pójściem do złobka - pewnie jakieś "..koki". Mamuniu 0 super, że wózek szybko sprzedany. szkoda, że mo samochód tak się nie sprzedaje ;P no i też muszę wystawić kilka sprzętów po Tomku, bo miejsce zajmują, a parę groszy też się przyda. gondola, fotelik, maty eduk..... trochę się uzbierało. Kasiu 30 - witaj! no i dużo zdrówka dla Dawidka! Mamoolka - pięknie napisałaś o Waszym małżeństwie!! a co do tego linku z fryzurką, to skoro masz takie grube i gęste włosy to możesz zaryzykować. ja mam podobno sporo włosów, ale za o supercienkich i jak mnie za bardzo wystrzygą to wyglądam jak wyliniały mop sznurkowy;/ Kimizi - padłam ze śmiechu, jak napisałaś, że wyglądasz jak Bolek albo Lolek:)) Meaa, Pia - ja mojej deski do prasowania nie wyciądam z szafy, bo by szała kurzem:) Baryłko - no to masz niezłe rozrywki w tym swoim uzdrowisku:) a Natalka jak się dobrze zakręci, to będzie miała mnóstwo babć i dziadków;) no i mi przypomniałyście, że musze zrobić cytologię w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo Pia - :D ja poprasowałam troszke, ale nie tyle ile bym chciała bo po 23 ciej Nadia płakuniała i rzuciłam żelazko w kąt ;) późniejpo 2 w nocy znów płakuniała bidulcia, wystarczyło, że tatuś utulił i poszła ładnie spać. a dzisiaj wstała za 15 siódma! a od ponad miesiaca wstaje o 8 mej albo po 8 mej. przyczyny mogą być dwie ;) własnie przebija jej się ostatnia trójka... balon straszny na dziąsełu i wszystko gryzie - no i za 4 dni kończy 17 miesięcy a przed 17 miesiącem jest kolejny skok rozwojowy ;) cokolwiek by to nie było to pewnie za pare dni przejdzie :) fajnie bo Dżordż mi nie pozwala do niej wstawać w nocy tylko sam do niej idzie :D bo mówi, że uwielbia jak się w niego wtula w nocy :) a pobudki wyglądają tak, że ona płacze i woła MAMA, MAMMA, MAMAAA!ja zrywam się bo dziecię mnie woła, Dżordż mnie opiernicza że mam wracać pod kołdrę :D idzie do niej, bierze ją, ona szlocha MAMAA, on tłumaczy, że mamusia śpi i Nadia sie uspokaja i po cichutku mówi TATA, TATA... i wtula sie w niego :) przyznam że troche jestem zazdrosna :P ale z drugiej strony w tygodniu jak wracam z pracy to Nadia do mnie przyklejona, tuli się a do tatusia nie chce to niech się nocą nacieszy :D u mnie piękna pogoda! właśnie Nadulka z babcią się wybierają na spacer i do piaskownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też rzucam miechem za kierownicą ;) zwłaszcza że mam chyba dar przyciągania debili zajeżdżających drogę i robiących inne głupie manewry... zauważyłam jednak, że jak jadę sama to zapieprzam jak dziki osioł a jak jade z Nadią to oaza spokoju normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i szkoda, że nasze spotkanie nie dojdzie do skutku :( bo raczej nie dojdzie.... żadna z was sie nie kwapi a mnie głupio co chwile przypominać i zagadywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatomka - z obowiązkowych to między 16-18 miesiacem błonica tężec krztusiec... można na fundusz, a można i skojarzoną infanrix płatną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic no ide popracować bo potem będę narzekać, że nazbierało mi sie papierów :P ale fajnie było mieć luźniejszy poranek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa 🖐️ no to wszystko jasne z tym skokiem - Tomek jutro konczy 17 m-cy a w tamtym tyg. tak dawał popalić, że myslałam, że go uduszę:) co do spotkania - przyznam, że do Łodzi mi zupełnie nie po drodze:( na Poznań reflektuję bardzo, bo i smaochodem i pociągiem blisko. do Łodzi nie mam bezpośredniego połaczenia, musiałabym jechać przez Sz-n i spędzić 10 h w podóży a samochodem wracać przez pół Polski po nocnej imprezce nie bardzo mi się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×