Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Baryłko ale widzisz jak ekonomicznie? :D małe piwko a ile radości :P :P :P Kimizi :D ja tez sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylkooo >> teściowa najpierw prawie już bez mojej wiedzy zamówiła mi sukienkę w jednym sklepie. Sukienka kompletnie nie była w moim stylu, do tego w jasnych bardzo kolorach, aja mam cholernie jasną karnację, więc wyglądałabym idiotycznie. Znalazłam sukienkę czarną bez rękawów, do której dokupiłam satynową bluzeczkę w kolorze ecru, czułam sie w niej i wygodnie i ładnie, tym bardziej, że był to ślub cywilny, na którym byli tylko rodzice i świadkowie. Zrobiła mi jazdę, że kto to widziął czarną sukienkę na ślub i że pewnie wyglądam okropnie - bo rzucała tymi tekstami mojemu mężowi o telefonu, a ja siedziałam obok i wszystko słyszałam, a i kazała mu namówić mnie, żebym sukienkę oddała, a ona załatwi mi krawcową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj podcyztuje was.... zaraz dzieci poloze to moze i popisze marta spala dzis od 14ej do 17:40 wiec mam cichutka nadzieje ze da sie wlozyc do lozeczka po 21ej :) Ciociu meooo pijana oj ale by mi było bliziutko do K-c ale.... kto wie kto wie... dostalismy zaproszenie na wesele do pl na 3 lipca :D oho wojna miedzy pannami musze leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kimizi- no chyba bym wyszla z siebie i stanela obok.. biedna Lenka z ta nozka. u nas najgorzej Kubus znosil szczepienie te przedostanie p/tej odrze swince rozyczce, goraczkowal i w ogole, aby Lence szybko przeszlo. jej wiecie co ja doslownie juz widze Was jak papuchy Wam nie beda sie zamykac na tym spotkaniu, szkoda mi tego, ale co zrobic, moze uda sie nast razem:) Ciepla- nie no Ty to masz farta z tym allegro. mnie caly czas przychodza tylko platnosci z allegro i na nowo tylko wystawiam te buciki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi :D ty Chorzów albo Zabrze nie? jak bedziesz w lipcu to obowiązkowo jakaś kawusia musi byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 3 godzinki ale ide o zaklad Mea, ze nieraz przejezdzalas przez moja miejscowsc;) Kessi- ja tez w lipcu mam weselicho:) fajnie, ze juz jestes po tym dentyscie, moj maz nadal nie a tez ma kurcze zlamany:O Mea- zdrowko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę pod prysznic i pod kołdrę, bo znów mi paluchy skostniały przy klawiaturze:o Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo przez lubuskie tylko raz przejeźdzałam :P a dolny slask znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi a pamietam juz.I pamietam jak szukalas bluzki pod nia.Potem wkleilas fotki i super wygladalas.Wazne ze Ty sie dobrze czulas. A ja za suknie wydalam kupe kasy a jak przyszla to srednio mi sie podobala i tak sobie sie w niej czulam.Ale co tam bylo minelo. Meaa bedziemy na Ciebie mowic BELA:) Amorku witaj.Tez mi nie idzie z tym alegro:) i tylko latam oplacac za to co wystawie.Kolezanka mi ostatnio powiedziala ze zdjecia najlepiej wystawic w jakim tam programie zeby bylo taniej to wystawianie bo mi sporo wychodzi za ta obsluge.I dala mi instrukcje jak zalozyc konto sobie zeby miec takie na potrzeby alego i jest darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaraz zmykam.Pogadam jeszcze z Dzordzem chwile. A ciekawe co u naszej Holly? Holly pomachaj nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kąpieli a przed winem czuje się "olana" :) ostatno coraz częściej :D baryłko-wkleje fotki po weekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa - ja Zabrze of course :P no kawusia obowiązkowo wtedy - Myszko słyszysz?? ;) sorki laski ale cholera nie jestem w stanie sie skupic nad tym co przeczytalam :o czytam jedna strone juz 4 raz :( zab mnie pobolewa i obawiam sie ze cholera zmaściła mi go :o Powiedziala ze dziury jako takiej chorej nie ma tylko plomba sie wykrusza ale jak mi borowala to az podskoczylam (chyba przy nerwie) i przesunela sie wyzej to miowie ze czuje to normalnie jako ból ale ona nic zaplombowala mi (uzupelnila stara plombe) nie wiem czy tak powinna czy cala sie wyciaga :o no i mowi ze jak bedzie mnie bolal to bedzie go trzeba jeszcze raz otworzyc 😭 nie wiem czy naruszyla mi tylko nerw i dlatego ja nadal cierpie i na przeciwbolowych jade czy tam cos zle wyczyscila i zapchala plomba :( No nic mam nadzieje ze nocke przespie Marta buntuje sie w lozeczku... mam nadzieje ze nie za dlugo bo malzon ma nocke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaolka - 🖐️ nadrabiam ale jestem na 15 razach w piekarniku :P to Ci Olek Marta dzis wrzucila swoj niekapek do kosza na smieci... ostatnio wszystko tam wrzuca i wszystko mi "sprzata" i zamyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz_ro_tka
Hej, Przepraszam, że na razie nie zaglądam ale jakoś nie siedzę dużo w necie. Badania fasolka nie wyszły najlepiej wiec wolę się nie nakręcać na zapas. To co wiem to mi wystarcza, a jak usiądę do kompa to szukam głupot po których siłą rzeczy budzi się niepokój. Dziś miałam amniopunkcję, czuję się dobrze i nawet byłam mile zaskoczona, po pierwsze nic nie bolało, a po drugie oglądałam cały zabieg na USG i sama widziałam, że igła jest daleko od malucha :). Teraz tylko zostało mi czekanie na wynik - mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze - dowiem się za ok 3 tygodnie. Potem po 20tym tygodniu badanie serca i narządów wewnętrznych - no i będę wiedziała na czym stoimy. Przepraszam, że tylko o mnie ale nie nadrabiałam na razie. Jak będę wiedziała co i jak to dam znać Ściskam Was wszystkie bardzo bardzo mocno i ucałujcie Wasze maluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepła 🖐️ ja juz w pracy, dzisiaj zaspaliśmy - wszystko rano biegiem, obijalismy się w łazience o siebie, dobrze, że Tomek wstał, jak się juz powoli zbierałam do wyjścia. Ciepła - zawsze miły taki zastrzyk gotówki, nawet niewielki. po moim zwrocie podatku z ulgi na dziecko zostało tylko wspomnienie;) Kimizi, Meaa - bardzo Wam zazdroszczę spotkania!!!! tym razem dla mnie za daleko :(( sporo Was, Laski, ze śląska i okolic, nie? Kimizi - no to będziesz panną młodą ! SUPER! Mamoolka - bardzo jestem ciekawa, czy Twoja nowa fryzurka podobna jest do tej, którą wklejałaś? no i wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszej rocznicy:) czasami taki wypad z koleżankami dobrze robi - ja dzisiaj po pracy lecę do rodziców do Szczecina i już nogami przebieram na wieczorne spotkanie z kumpelami!! Szarotko - trzymam kciuki za dobre wynki!! Kessi - jak ząb? mam nadzieję, że przez noc wszystko się uspokoiło Baryłko - właśnie ostatnio o tym z dżordżem rozmawialismy - jeszcze kilka lat temu majówka = wypad ze znajomymi na biwak i porządna impreza. a teraz..... weekend, jak weekend tylko że dłuższy, co niekoniecznie jest takie fajne, szczególnie jak nie będzie pogody.. Mamuniu - a nie jest tak, że tylko te wózki z podójną rączką składają się jak parasolka do małych rozmiarów? o ile w ogóle to bierzesz pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Szarotko- dobrze, że napisałaś, bo codziennie myślałam o Tobie. Mam nadzieję, że wyniki wyjdą tak dobrze jak tylko mogą! jak tylko bedziesz mogła to pisz co tam u Ciebie , bo się martwimy Miśka, Mamotomka- [cześć}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolka- widzisz zapomniało mi się wczoraj - wszystkiego naj z okazji rocznicy. Kimizi- ja doskonale pamiętam akcję z Twoja teściową i Waszym ślubem cywilnym. Meaaa- czyli Dziewczyny zostają u Ciebie na noc? Meaa,, Kimizi, Samadamo , Kasiu 30 i jezeli ktoś jeszcze przyjedzie - jeżeli będzie ładna pogoda to zapraszam w sobotę do mnie na grilla (może być jako obiad) , posiedzimy pogadamy, a potem wrócicie do Meii i bedziecie dalej balować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Szarotko wierze, że będzie wszystko z fasolkiem (hehe myslisz, ze chłopak?) w porządku :) trzymam mocno kciuki!! Myszko fajny pomysł :) jestem jak najbardziej za! I dziewczyny poznają Ciebie i nie będziesz musiała się telepać samochodem z mdłościami :) No i co do spotkania to bardzo by mi odpowiadało jakby to była sobota 15 maja. Ponieważ 9 maja idę na zabieg do szpitala i cały tydzień będę pewnie na L4, a co za tym idzie będę z Nadulką i wtedy bez krępacji oddam małą na sobote i pół niedzieli do babci :D 1.Nie będę miała wyrzutów sumienia 2.Moja mama nie będzie marudzić bo będzie miała tydzień wolny od wnusi :) Mogłybyście przyjechać rano, w południe skoczymy do Rybnika do Myszki, wieczorem wrócimy na balety do Sosnowca :D i śpicie u mnie, Dżordża wygoniłam na noc :P Dziewczyny która jeszcze się pisze na spotkanie 15 maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa- ten zabieg to coś poważnego? mam nadzieję, że nie. Może pisałaś wcześniej a ja przeoczyłam? Mam nadzieję, że dziewczyny przyjazdu do mnie nie odmówią, zresztą kobiecie w ciąży nie wypada odmawiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko nic poważnego. Usunięcie żylaków, w sumie przechodziłam to już dwa razy wiec nie jest to takie straszne ;) tylko liczyłam na to, że zrobie sobie zabieg laserowy niestety lekarz powiedział, że są one za duże by je w ten sposób usunąć i trzeba chirurgicznie :( ale w ogóle jakie jaja wczoraj dzwoniłam się zapisać do chirurga naczyniowego u nas w S-cu w szpitalu wojewódzkim i wiesz na kiedy mnie zapisali?? Na styczeń 2011 roku!!!! To dopiero wizyta a od niej do zabiegu jeszcze długa droga :o zadzwoniłam się zapisać prywatnie do kliniki 2000 w Katowicach i zapisali mnie na 14 lipca na wizyte a czas oczekiwania od wizyty na zabieg to 10 miesięcy!!! Na szczescie męża kolega ma kumpla chirurga naczyniowego pracującego w szpitalu wojewódzkim ale na chirurgii ogólnej i do niego dzisiaj rano pojechałam to powiedział, że zrobi mi to w niedziele 9 maja :) czyli będę czekac 1,5 tygodnia a nie rok!! Tylko musiałam sobie załatwić od rodzinnego skierowanie na oddział chirurgii ogólnej (już mam :) ) i po wszystkim :) fajnie bo noga mi się wygoi do wakacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa- tak podejrzewałam, że coś z żylakami. Szkoda gadać o tych terminach w polskiej służbie zdrowia. Bardzo fajnie, że udało Ci się to tak załatwić, i że za niedługo będzie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! z tymi lekarzami i tym wszystkim to do bani - ja mam wizytę kwalifikacyjną dopiero 14 maja a do zabiegu hm... długa droga mnie chyba czeka ... dołączam się do wszystkich z bolącymi zębami - mi wczoraj wypadła plomba - wizyta u prywatnego lekarza 12 maj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×