Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

🌼 Ostatnio myslałam o Tobie , nie miałam z kim kawy sie napic a Ty tu się schowałaś :P :D Ja już sie utrwalam :) Jak na razie to waga podniosła się do 59 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... siedzę sobie tutaj bo tam u Was gar jak na bazarze:P To jutro rano zapraszam na kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka witaj kochana 😘 Beatka30 widzę,że się zadomowiłaś na forum :) miło :) :) :) witam wszystkie chudzielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka?, ktoś wspominał o kawce?? ;) ja właśnie piję i zajadam serniczka.mniam ;) u mnie jutro mija miesiąc dietowania i ok 4 kg w dół :D cieszę się jak głupia :D dziewczyny, kiedyś podałam przepis na sernik pieczony i pisałam żeby nie dawać twarogu już pomielonego - bo wtedy za mokry sernik wychodzi. teraz dałam zmielony ( bo miałam jeszcze wiaderko zmielonego w lodówce) ale nie dałam mleka. wyszedł bardzo fajny, a przy tym bardzo mało pracochłonny. naprawdę polecam!!!! muszę jeszcze ogarnąć mieszkanko i po małą do przedszkola śmigać. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana dieta jako tako , tzn trzymam dietę ale nie mam czasu na eksperymenty kulinarne bo małą mi nadal choruje :(, oskrzela przeszły, później angina a teraz gardło, wczoraj w szpitalu wylądowaliśmy bo myśleli ,ze to astma ale okazało się,że nie. gorączkuje mi kaszle itp, pewnie to alergia ale za małą jest na testy no i tak się mordujemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabelka masz racje dobry serniczek z mielonego i bez mleka wtedy , robiłam raz na święta i od razu mi się udał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana jak tam mieszkanko? my już zaklepaliśmy mieszkanko , formalności w tym tyg no i czekanie na kredyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa a daj spokój. Mieszkanko mamy zaklepane., nasze w trakcie sprzedaży.ale boimy się. Kredytu nie możemy dostać dopóki jesteśmy właścicielami tego mieszkanka małego, niedługo mamy podpisywac umowy z deweloperem termin wpłaty 1 transzy 12 dni od podpisania umowy. i boje się własnie że sprzątną nam mieszkanko sprzednosa , bo nasze do tego czasu się nie sprzeda:(:(:(:( A Wy jakie zaklepaliście? nowe stare??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaLaaa , nie nie , ja tylko przelotem :D:D Tak sobie chodzę po tematach i czytam :)🌼 asmana :) no szkoda, ja tam lubię jak się coś dzieje, a nie taka cisza :D:P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana my to stare 66 m plus 15m przedpokój, wykończone, tylko odmalować i się wprowadzać, nie mam siły na remonty z moim mężusiem jest niecierpliwy i nerwowy, też się boję o kredyt i ze nie ud nam się kupić tego mieszkania no ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa to będziecie tańcować tam;) Beatko ja też lubie gwar, ale brakuje mi czasu na to:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak początkowo zaklepaliśmy 75 metrów, ale jak powiedzieli cene za metr to teraz zdecydowaliśmy się na 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas też nie stać, dlatego sprzedajemy obecne a na różnice z kredytu.. zresztą zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko30 poradź co szybko można zrobić z dwóch udek ? np rosół z kluseczkami i mięskiem, ale co jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam dodać ,że jestem na pp asmana my to mamy 35m do sprzedania więc za wiele nie będzie za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaLaaa:) galaretkę :P w sumie to tylko upiec w piekarniku, albo na parze :) no i w rosołku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjedz z ogórasem korniszonem , albo jak lubisz to jakiś sos: czosnkowy :) ale czosnkowy sosik to bardziej do cycka :classic_cool: Ja bym upiekła z przyprawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dni P+w jest dużo możliwości ,ale na samych P to nie ma co z Tym udkiem zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, jeszcze mała wisi mi u nogi z gorączką więc w ogóle nie mogę poszaleć w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec pracy na dzisiaj do jutra papatki kobitki. Beatka meldujesz sie rano na kawce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×