Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cze-rwcówka

ZACZYNAMY STARANIA OD CZERWCA 2010 !!! OD CZEGO ZACZYNAĆ???

Polecane posty

Gość cze-rwcówka

ZACZYNAMY STARANIA OD CZERWCA 2010 !!! OD CZEGO ZACZYNAĆ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze-rwcówka
hihihih nooo taak hehe to z pewnością:) zaczynacie brać folik??? robicie jakieś badania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas foliowy powinno zaczac sie brac trzy miesiace przed zajsciem w ciaze.Ja jednak zaczelam brac dopiero jak zaszlam.A tak poza tym to powinnas bardziej zadbac o zdrowie,o relaks,rzucic nalogi no i dozowac sobie duuuuuzo miłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze-rwcówka
no to tu zaczyna być problem..... mam troche stresów i nie wiem czy szybko się skończą.... na relaks też nie bardzo mogę sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki...
Jak masz dużo stresów, a chcesz zajść w ciążę, to właśnie powinnaś zacząć od wyeliminowania tych stresów, bo one wpływają mocno na Twoją płodność. No i kwas foliowy bierz już wcześniej. Poza tym wręcz starać się nie zajść w ciążę, bo wszystkie te, które nie chcą zajść w ciążę - zachodzą, a te co bardzo chcą - nie mogą (bo się stresują:) )... Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbxjmbnxjmsanxma
ja zaczynałam brać folik 4 miesiące przed startem ze staraniem badania robiłam też jakoś tak 3 , 4 miesiące przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czer-wcówka
wiesz.... choroby jednego z rodziców nie da się wyeliminować a chciałabym..... już 2 lata odkładamy z mężem dziecko z powodów rodzinnych i chyba dlużej już nie chcemy, mam nadzieje, że poradze sobie ze stresem, jak już będe w ciąży, może moje myśli już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czer-wcówka
nakierują sie bardziej na myśl o zdrowym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja puytam sobie
halo halo, stara się ktoś od czerwca????? ja porobiłam badania i wcinam folik. jest jeszcze jakas dziewczyna która od czerwca stara się o dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×