Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akacja80

Ciąża po in vitro

Polecane posty

Witajcie dziewczyny - jestem wlasnie po wizycie i na reszcie sie uspokoilam, oczywiscie moj M w stresie zle zrozumial wynik bety a ja glupia zamiast zadzwonic i to wyjasnic, to sie zamartwialam caly tydzien:) wynik bety z poprzedniego czwartku byl ok 2268 a nie 226, dzis dodatkowa nowa inforacja, ze najprawdopodobniej beda blizniaki oczywiscie dwujajowe:) okazalo sie, ze drugi embrion tez nie dal za wygrana i rosnie sobie obok tego, ktory widzialam tydzien temu:) nie zle emocje :) zobaczymy co bedzie za tydzien, mam nadzieje, ze ten 3-ci nie postanowi rowniez rosnac, bo byla by niezla heca :) skonczylam 6 tc. betii79 - ja tez bym miala stracha isc do dentysty, ale mysle, ze oni wiedza co mowia, zebys poczekala do 3-mca. mam nadzieje, ze dasz rade, zobaczysz wszystko bedzie ok, trzymam kciuki:) kasik08 - ale ci zazdroszcze, ze juz jestes w 6-m miesiacu, super gratulacje to juz z gorki, ja chcialbym chociaz by w 3-m i odetchnac troche z ulga, bo jak narazie to co tydzien stres czy na pewno wszystko ok. Pozdrawiam wszystkie pozostale dziewczyny, zycze samych dobrych wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia super wiadomości bliźniaki:) to niespodzianka jeden wam się schował ostatnio ha ha :) najwazniejsze że wysztko jest dobrze:) a z tą betą to faktycznie trochę stresująca pomyłka:) Ty też niedługo będziesz w 6m-c mi czas się strasznie dłuży więc jak dla mnie jeszcze długa droga do końca, mam nadzieję tylko że szczęśliwa:) co do stresu to jest cały czas, mnie co chwile łapią jakieś niepokoje ale to chyba normalne w naszym przypadku szczególnie że, tak długo czekamy na te maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassik - masz racje jak czlowiek walczyl latami, zeby zajsc w ciaze to teraz boi sie, ze ta radosc prysnie jak bombka mydlana, chyba nie da sie opanowac tego strachu, widze, ze wiekszosc dziewczyn zyje w stresie. Ty juz mozesz odetchnac 6-ty mesiac, to juz na prawde b. bezpieczny czas, wszystko bedzie dobrze, juz niedlugo przytulisz swoje malenstwo:) Dla mnie czas strasznie sie wlecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betii79 Będę trzymać kciuki za Ciebie i Twoją wizytę u dentysty:-) Nie martw się napewno z Maluszkami będzie wszystko ok.Ja również boję się dentysty i na fotel nie siadam bez znieczulenia...:-) Megi33 Fajnie że z Twoim Synkiem ok :-) Jeszcze troszkę i weźmiesz go w ramiona:-) Niech zdrowo rośnie. kasik08 Cieszę się że u Was również dobrze:-) Tak trzymać,niech Mała sobie "bryka" :-) Misia72 Gratulację jeszcze raz :-) Ale niespodzianka,najważniejsze żeby wszystko było ok i napewno będzie:-) Co do stresu to nie ważne który tydzień,mi towarzyszy cały czas,ale trzeba myśleć pozytywnie-Musi być dobrze :-) A jak jutro mam wizytę :-) W końcu zobaczymy Naszą Kruszynkę :-) Oby było wszystko ok:-)//A wyników niestety na razie nie ma//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie my mamy szczęscie że nam sie udało! Cud medycyny! Ja juz oswoiłam sie ze jestem w ciązy i czuje sie z tym faktem rewelacyjnie. Czuje sie tez spokojniejsza, bo na samym początku trzęsłam portkami ze strachu. Bała sie ze ciąża obumrze tak jak ostatnia. Mam nadzieję ze nie zapeszyłam. Od dłuższego czasu coraz cześciej mysle o moim dzidziolku, o tym jakie będzie, jaka ja będe mamą i czy dam radę. zdaję sobie sprawe ze teraz wszystko sie zmieni, ale mam nadzieje ze na lepsze. Wczoraj nawet wyobrazałam sobie jak mojemu maleństwu opowiadam bajki. Juz nawet teraz rozmyslam jaką metode wychowawcza bede stosowac by poskromić malucha i.t.d. Zaczynam to czuc całą sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia30 Ja to się już zaczynam martwić jak to będzie jak wrócę do pracy :( Wprawdzie z tego co liczyłam to będzie gdzieś na przełomie marca i kwietnia przyszłego roku ale juz mnie dopadają takie myśli :) Póki co cieszę się ciążą każdego dnia, chociaż praktycznie gdyby nie brzuszek to bym o niej zapominała ;) Maluszek póki co jest bardzo leniwy i nie chce mu sie zbytnio kopać :) Wczoraj byłam na gimnastyce ciążowej - zaczęłam chodzić w ubiegłym tyg - i było super :) Półtorej godziny zupełnego odkorowania :) Mała rozgrzewka na początek, później tańce - salsa, mambo, póżniej gimnastyka, rozciąganie i relaksacja. Prawie zasnęłam na tej relaksacji :) Wszystkie ćwiczenia i tańce mają za zadanie wzmocnić mięśnie brzucha, krocza, nauczyć nas prawidłowego oddychania, rozluźniania miednicy itp. Naprawdę polecam coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napislam wiadomosc ale jakos nie chce sie pokazac hmmmmmmm teraz skrocona wersja:) ja sie nadal nie potrafie cieszyc ciaza, za bardzo sie boje. maluchy maja az 1cm roznicy. lekarz mowi ze ok ale ja to nie ja bez zmartwien. nic nie kupialm jeszczce maluchom. tesciu chcial juz zamawiam rozne rzeczy ale mu zabronilam. wole poczekac do jesieni. strach jest narazioe zbyt wielki pozdrawiam 1ivf 10.09-poronienie samoistne 2ivf- 22.04, hcg 421 :) blizniaki jednojajowe albo dwujajowe....kto to wie 🌼 tp.koniec grudnia2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia30 takie mysli to chyba ma każda z nas:) dla mnie ciąża jest naprawdę czymś ekscytującym, nie sądziłam że może to być tak przyjemne uczucie nosić w sobie życie, a odkąd moja malutaka się rusza to codziennie się uśmiecham, mój M to nawet nie musi się pytać czy kopie bo widzi to na mojej twarzy:) ja już pomału czuję się bezpieczniejsza i też mam już różne wyobrażnia jak to będzie, jak już będziemy razem, jaka będzie, do kogo jest podobna, jak będziemy wychodzić na spacerki, no i jak będziemy się tulić:) to musi być cudowne uczucie. tego się chyba najbardziej nie mogę doczekać kiedy wezmę ją w ramiona, moją cudowną córeczkę:) ja już najchętniej zrobiłambym wszystkie zakupy dla niej żeby móc się tym wszystkim cieszyć, rodzina mnie namawia żeby może już kupić te podstawowe ciuszki na sam początek, ale mi się wydaje że to jeszcze za wcześnie, a może bardziej się boje żeby nie zapeszyć...niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Jestem już po wizycie.Z Naszą Kruszynką wszystko ok :-) Ma 9 cm i waży 100g :-)Lekarz mówił ze dobrze przybiera na wadze:-)Powiedział że według wielkości Kruszynki TP- mam na 24 grudnia :-)A według OM- 30 grudzień :-)Ale jak to wiadomo może być poślizg.Powiedział że dziś jest 14 tydz.+6 dzień,a z moich obliczeń wychodzi 14 tydz.+ 2 dzień.No cóż :-) Najważniejsze że jest dobrze :-)Kruszynka była do nas odwrócona pleckami,i nie chciała z nami się przywitać-może spała:-)Ale czasami fikała rączkami i nóżkami :-) Co do wyników-jeszcze nie było,ale ten lekarz który mi wykonywał usg genetyczne kontaktował się z moim ginem i powiedział że nie widzi nic niepokojącego.Prawdopodobnie jutro wyniki będą do odbioru w wersji papierowej.Wtedy zadzwonię do lekarza i zapytam co i jak chcę to usłyszeć od niego że wszystko gra-będę spokojniejsza :-) Następna wizyta 21 lipca :-) /za 3 tygodnie-długo/ Bardzo się cieszę z mojego stanu :-) Tak długo czekaliśmy :-) Jestem mega szczęśliwa :-) Wiadomo stres cały czas towarzyszy-ale nie jestem jedyną ciężarną,która się martwi-tak chyba jest w tym stanie. Pracą się nie przejmuję,nie wiem czy jak wrócę nie dostanę wypowiedzenia,ale to w tej chwili się nie liczy-później będę się martwić. Co do jakiś ciuszków,wyprawki,zabawek dla Kruszynki-jak na razie o tym nie myślę/nie chcę zapeszyć/. Jeszcze jest na to czas :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i pytałam lekarza czy wykonać sobie jakieś badania krwi,moczu itd. Powiedział że na razie nie,jak przyjdę na kolejną wizytę to zrobi mi cytologię. Dodał że mam się cieszyć swoim stanem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga wspaniałe wieści:) super że Twoje maleństwo rośnie i rozwija się prawidłowo. test z krwi też będzie dobry, napewno a teraz korzystaj z rady lekarza i ciesz się swoją kruszynką:) macie rację to jest wspaniałe uczucie być w ciąży :D pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik08 Dzięki za wsparcie :-) Tak Tak trzeba się cieszyć :-) Również pozdrawiam 14 tc:-) Tp ok 30.12.2010:-) Kocham:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia72 W tym roku skończe 37l. Wiekiem się nie stresuj, bo jak pisałam to są tylko wyliczenia matematyczne, a nie dane o stanie zdrowia twojej dzidzi. Poza tym ja naczytała się mnóstwo i wiem, że na zachodzie ciąża w tym wieku jest czymś naturalnym i myśli się nawet o przesunięciu wieku dla którego wykonuje się badania prenatalne powiedzmy obowiązkowe z 35 do 38 lat. Więc najlepsza recepta na stres jakaś fajna komedia, dużo odpoczynku i uśmiechu, pamiętaj nie rób mojego blędu na USG i postaraj się wyluzować i mieć w pamięci te piekne obrazki :). Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gewalia
Hejo :) Od którego tygodnia zaczęłyście smarować brzuszek balsamami przeciw rozstępom czy macie jakieś polecone i sprawdzone ? Wiem, że dużo zależy od spraw genetycznych np po mamie i tego się obawiam , co radzicie kiedy zacząć zapobiegać chociaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gewalia, my jesteśmy na tym samym etapie i ja już się smaruję. Kupiłam sobie na allegro MUSTELA 9 miesiecy, bardzo gęsty i super wydajny ( dość drogi bo ok 70 zł ). Ponieważ ja już startowałam z nadwagą i brzuszkiem, smaruję się jak mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga251183- super ze z twoja kruszynka wszystko ok, nie ma wiekszego szczescia, kiedy wiesz ze mozesz byc spokojna o zdrowie swojego malenstwa:) zobaczysz wszystko bedzie dobrze, wszystkie przeszlysmy dluga droge, ale teraz trzeba myslec pozytywnie, nasze marzenia sie spelniaja :) Dosia - gratuluje i zazdroszcze, ze jestes juz na tym etapie, ze mozesz cieszyc sie soja ciaza i snuc plany na przyszlosc:) tak trzymaj :) na pewno bedziesz dobra mama :) bajki juz mozesz czytac sojej dzidzi, slyszalam, ze to dobrze wplywa na rozwoj dziecka nawet jeszcze w brzuszku:) Ciesz sie swoim stanem, 14tc to juz fajny czas, u mnie czas sie strasznie wlecze dopiero zaczne 7 tc bettykor - super, ze dobrze znosisz ciaze, z ta gimnastyka to super pomysl, ja musze poszukac czegos podobnego, pozdrawiam :) betii79 - rozumie cie doskonale, chyba kazda z nas po dlugich staraniach o ciaze zwyczajnie sie boi, ja tez nie moge opanowac strachu, dopiero po kazdej wizycie, kiedy lekarz potwierdzi, ze jest ik uspokajam sie na kilka dni a potem przed kolejna znow zaczynam wariowac i tak w kolo:) Ale wierze, ze bedzie dobrze wszystkie doczekamy szczesliwego rozwiazania, nie ma innej opcji :) kasik08- juz niedlugo wezmiesz swoja cudowna corcie w ramiana a wtedy na pewno nie bedziesz pamietac przeszlosci i tego co musialas przejsc, bo to przestanie sie liczyc, warto bylo walczyc, zeby moc doswiadczyc tego szczescia:) Mysle, ze kto jak kto ale ty juz chyba mozesz zaczac robic zakupy:) barby - obys miala racje z wiekem, ja sie czuje tak mlodo, szkoda, ze rubryki sa takie nieublagane:) no coz lepiej pozno niz wcale, tylko wiesz jak naczytam sie informacji o zagrozeniach dla dziecka, ktore rodzi kobieta w poznym wieku, to dostaje korby ze strachu, stram sie myslec pozytywnie ale czasem to trudne, zycze ci szczesliwego i zdrowego kolejnego etapu ciazy, zostala ci juz tylko polowa :) czy nie tak? Gewalia, Patiniaa - czy ten specyfik do smarowania brzucha jest bezpieczny? Patiniaa - kto ci polecil ten kremik? pytalas lekarza, czy mozesz go uzywac? sorry, ze tak wypytuje, ale ja tez rozgladam sie za czyms podobnym tylko boje sie zaszkodzic moim kruszynkom wiec dmucham na zimne Dziewczyny mam pytanie a jak u Was z sexem w ciazy? Bo ja strasznie sie boje, u mnie zaczal sie 7 tc i jak na razie boje sie, ze to za wczesnie wiec maz poszedl w odstawke :) do tego jak wczoraj dowiedzialam sie, ze beda blizniaki, to jeszcze bardziej sie boje, musze zapytac lekarza, ale chcialam wiedziec jak u Was bylo na poczatku ciazy? Co mowili wasi lekarze na wspolzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia co do współżycia to najlepiej zapytać lekarza, bo to jest bardziej indywidualna sprawa ja też się strasznie bałam i dlatego czekaliśmy chyba do ok 13tc, mimo iż lekarz nie zabraniał. stwierdziliśmy z M że poczekamy jeśli ja dzięki temu mam się czuć bezpieczniej. obecnie nie ma z tym problemów jednak nie jest to już tak często no i oczywiście bardziej uważamy, obecnym problemem jest brzuszek który trochę przeszkadza dlatego jeśli nie czujesz się pewnie to nie zmuszaj się do współżycia, lepiej poczekać jak później mieć do siebie o coś pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia z seksem to u kazdej inaczej.mi lekarka zabronila dopoki biore utrogestan dopochwowo. najlepiej zapytaj sie lekarza bo to indywidualna sprawa pozdrawiam gawa ja sie smaruje od 10tc. nie mieszkam w pl i tutaj nie znalazlam tego kremu mustela ale ponoc jest dobry. ja sie smaruje olejkiem dla ciezarnych. jak narazie ok . ja mam jednak problemy w rodzinie z rozstepami i jak bylam u lekarza naczyniowego to tez to potwierdzil. ja mysle ze rozstepy mnie nie omina. pojawia sie pewnie po 6m-cu jak brzuszek zacznie mocniej sie rozchodzic. bede zapobiegac jak bede mogla a reszta nie w moich rekach. daga super twoja kruszynka:) jestem ciekawa ile moje beda mialy we wtorek. tez licze na 9-10cm. 8 dni temu mialay juz po 7 i 8 cm wiec moze juz ok 10 bedzie:) kiedy masz kolejna wizyte? kacha jak sie czuje nowa mamusia blizniaczkow? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti79 Jesteś 6 tygodni dłużej ode mnie w ciąży. Ja też przed ciążą chodziliśmy z mężem na siłownie i basen, a teraz jestem wiecznie zmęczona i śpiąca. Wczoraj pod koniec pracy miałam mroczki, tak jak by mi się obraz rozlewał, było mi niedobrze. Po pracy cały czas spałam. Dzisiaj rano znowu miałam ten rozmazany obraz jakieś 15-20 minut. Ty też jesteś przemęczona, a jesteś już w 4 miesiącu, miałam nadzieję, że takie zmęczenie jest gdzieś do końca 3 miesiąca. Czekamy we wtorek na wieści po twojej wizycie u lekarza. To masz strasznego pecha, dwie plomby ci wypadły! Dorze, że ci się udało z tą wizytą u dentysty na jutro, nie ma co zwlekać. Misia 72 Gratulacje kochana, będziesz mamą bliźniaków! Ja na razie też boję współżyć, poza tym źle się czuję, tak że na razie zero sexu. Mam jednak nadzieję, że od 4 miesiąca będziemy mogli delikatnie popróbować, ale dopiero jak lekarz potwierdzi, że to nie zaszkodzi maluchom. Bettykor Super sprawa z tą gimnastyką ciążową, muszę się rozejrzeć gdzieś koło mnie. Brzmi naprawdę zachęcająco. Od którego tygodnia można bezpiecznie zacząć chodzić na nią. Daga251183 Gratulacje, Twoja Kruszynka się dobrze rozwija i wszystko jest w porządku. Dziewczyny ja też się cały czas boję, tym bardziej, że jestem chyba najstarsza na forum, w tym roku kończę 40! Ale mówię sobie jak się udało to widocznie tak miało być, dlatego apeluję do nas wszystkich przyszłych mam WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE, CIESZMY SIĘ SWOIM STANEM I MYŚLMY POZYTYWNIE. NAJWAŻNIEJSZE POZYTYWNE NASTAWIENIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, Betii, Kacha - dzieki za odpowiedz, widze, ze ten strach to normalna sprawa, bo balam sie, ze to tylko ze mna jest cos nie tak:) Duzo lepiej szie czuje w waszym gronie, bo nie jestem tu najstarsza :) Kacha jestes dla mnie wsparciem, na reszcie ktos starszy ode mnie:) Ale nie martw sie, wazne to czuc sie mlodo, a wtedy organizm tez jest mlodszy, ja tak czuje :) Masz racje, wszystko bedzie dobrze :) Pozdrawiam wszystkie przyszle i obecne mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ćwiczeń... to ja też się zapisałam na jogę dla ciężarnych, jeszcze nie wiem kiedy zaczynam ale myślę, że za jakieś 2 tyg, bo muszę czekać na nowy kurs ja jeszcze przed transferem chodziłam na kurs tańca i zaraz po transferze też tak do 10tc, potem kurs się skończył i teraz szukam czegoś nowego. z tego co wiem to po 16tc już można się zapisywać na jakieś ćwiczenia dla ciężarnych, bynajmniej u mnie jest tak z jogą. musicie też się spytać lekarza czy możecie ćwiczyć. ja się pytałam czy mogę. jak najbardziej jestem za aktywnością w ciąży jeśli tylko stan na to pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha pierwsze tyg to spalam po poludniu bo bylam taka slaba i do tego mnie mulilo okropnie. jak spalam to mialam spokoj :) juz nie wymiotuje ale nadal mnie muli. dzis przed praca tak mnie dzwignlo nad zlewem, zas sie zoladek i caly brzuch kurczyl. okropnie to nieprzyjemne. nie jem sniadania przed praca bo bym chyba dalej zwracala. myslam ze po 3 m-cu to minie ale nie. jest lepiej ale muli mnie nadal caly dzien. teraz spac juz nie musze w dzien ale jestem ogolnie slaba , jakby ktos wyssal ze mnie energie..... w sumie to mam dwoch kandydatow :):) watpie zebym byla w spiewajacej kondycji w ciazy. mysle ze zmeczenie bedzie mi towarzyszyc a wiadomo ze przy blinziakach jest jescze bardziej intensywnie. mam juz maly brzuszek. dzis jakos mnie wybilo, maz az oczy wielkie zrobil :) nadal nosze swoje spodnie ale jak siedze to mnie cisnie. musze sobie odpinac. masz racje, musimy myslec pozytywnie chociaz ciezo mi to idzie. caly czas sie czym smartwie: a to roznica w wielkosci, a to sluz, a to szyjka a to jakies bole w roznych dziwnych miejscach ah lista jest dluga . kacha czy twoja pierwsza ciaza? pozdrawiam cie serdecznie misia kolejna mamusia blizniaczkow:D przybywa nas. andzia sie rozpakowala a kani79 jest chyba nastepna w kolejce. dobrze miec towarzystwo buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gewalia
Patiniaa Dzięki kochana za poradę na temat balsamu Mustela właśnie się zastanawiam co kupić cena nie gra roli byle byłby skuteczny ,a stosowałyście może Vichy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie do Musteli przekonywano, że jest bardzo dobry a najważniejsze zupełnie bezpieczny i dla dziecka i dla np. badań USG ;) czy okaże się skuteczny, to nie wiem ale myślę, że tak bo to dobra marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gewalia
Patiniaa Dobra to kupuje znalazłam 2 x 150 ml za 121,80 zł na allegro - biorę te dwa a w aptece dokupię Vichy ja jestem bardzo szczupła wiec się boje że dostane rozstępy :( oby nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti79 To moja pierwsza ciąża i zobacz jakie mamy szczęście, dwoje dzieciaczków na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha1970 - gratuluje, to tak jak ja to tez moja pierwsza ciaza ! I dwa szczescia na raz :) warto bylo walczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia72 Tak jak Dziewczyny piszą zapytaj swojego lekarza w sprawie sexu. Napewno doradzi.Każda z nas ma schizy że coś się stanie podczas "uniesień":-)Ja jak na razie mam celibat:-)po prostu ze strachu,nie z braku chęci:-) Gawalia Ja od jakiegoś czasu smaruję się oliwką dla dzieci-poleciła mi to już doświadczona mama.Ale również muszę się rozejrzeć za jakimś specyfikiem. betii79 No to trzymam kciuki za Twoją wizytkę:-)Napewno Dzieciaczki urosły-może nawet do 10 cm,kto to wie:-) Następna wizyta 21 lipca(za 3 tyg.-ale będzie się ciągło) kacha1970 Nie ważna metryka-tyle masz lat na ile się czujesz i już :-) Głowa do góry znam osobiście starsze matki niż Ty:-)Zachodziły w ciążę grubo po 40-bliżej 50.Więc spoko :-) Masz rację powinnyśmy się cieszyć,i wierzyć że będzie dobrze :-) Co do zmęczenia to dzisiaj miałam bardzo aktywny dzień,rano pobudka,potem szybko po wyniki-niestety nie było,potem szybko na wizytę,obiadek i zakupy z mamuśką(takie tam pierdołki,głównie środki czystości bo się przeprowadzamy do nowego domku i trzeba zacząć porządki.Mama,siostra,kuzynka i kumpela się zdeklarowały mi pomóc-bardzo się cieszę:-)Mamuśka powiedziała że moim zadaniem będzie robienie kawki,herbatki,podawanie napojów chłodzących i tz."robienie dobrego wrażenia"-ha ha ha :-) Zobaczymy jak to będzie-tym bardziej że nie należę do osób co mogą usiedzieć na miejscu :-) Pozdrawiam Wszystkie Kobietki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje dziewczyny
ze nie zagłosujecie na Kaczyńskiego, ktory nie godzi się in vitro, musimy sie bronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×