Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabiorecimleko

Ile powininen zarabiac facet ?

Polecane posty

Gość zabiorecimleko

Tylko bez gadania, ze liczy sie charakter. Nie nadrobi on braku kasy niestety :) Dla mnie minimum u faceta to 3 tys., jak bedzie super to moga bys 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tysie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reh
a gdzie mieszkacie, że 2-3 tysie wystarczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svsvv
jak duże piersi powinna miec kobieta ? i nie gadajce że liczy się charakter bo małe piersi to zero kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiorecimleko
Ja mieszkam w Białogardzie, woj. zachodniopomorskie. 3 tysiace spokojnie starcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjqqqqqq
to jak duze piersi czy wymiary powinna mieć kobietya nieustannie pojawia się na topikach. i wypowiadaja się takie niedojeby niegodne dobrać się nam do tyłka jakiekolwiek miałybyśmy piersi Teraz pora na was, złamasy! czy za waszą dupe warto sie zabierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ła cha ha
:D :D jak wg was liczy się kasa a nie człowek to zwykłe dziwki z was :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jak jestes taka lebiegą, że nie potrafisz sama sie utrzymac, to musisz wyznaczac stawki, za jakie można Twoja d... upaść do rozmiarów hipopotama ja nie muszę wyzanczać stawek, mam wykształcenie i pracę i nikt nie musi mnie utrzymywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiorecimleko
Duze piersi chleba nie dadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiorecimleko
Dlaczego mam brac na utrzymanie faceta ktory zarabia 1500 zl ? Czlowiek sie liczy, owszem, ale kasa niestety tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ła cha ha
no właśnie słyszałem o równouprawnieniu a tu się okazuje że facet ma zarabiac na babe :D polki to jednak mohery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiorecimleko
To baba ma zarabiac na faceta, tak ? Mi spokojnie starczy kasy na siebie i pewnie starczylo by mi na pasozyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjqqqqqq
EWo czy chciałabyś mieć faceta frajera który nie potrafi odpowiednio zarobić i ty dokładasz więcej do wspólnego utrzymania a on się jeszcze rządzi? a jakbyś straciła nagle prace a on taki ciamajda? ja nie chce ciamajdy, też mam wykształcenie i będę mieć dobra pracę ale nie chce mieć chłopa ciamajdy bo nie miałabym o niego szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjqqqqqq
nieważne ile ja zarabiam, a na pewno nie bede zarabiać kroci z drugiej strony bo to Polska, ale z facetem 1500 jakoś nie czułabym się bezpiecznie, a mieszkam na dodatek w duzym drogim mieście skoro facei są tak skorzy oceniać nam tyłki, piersi, wymiary, urode, inteligencje, wszystko - to my też oceniajmy facetów... na wszystkie sposoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zarbiasz 1500 to szukaj faceta ,który tez tyle zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ła cha ha
Kocham cię mój Adamku ale widzisz ... mój próg bezpieczeństwa zaczyna się od 3.000 więc sam rozumiesz ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiorecimleko
No i nie oszukujmy sie, baaardzo malo osob zarabia wiecej niz 5 tys. Teraz nauczyciel ma taka pensje co inzynier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg456
Kobieta też powinna wnieśc wkład finansowy do związku,dlaczego tylko facet ma dobrze zarabiac? ... www.tnij.org/randka2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiorecimleko
Kocham cię mój Adamku ... zarabiasz 1500zł a ja 3x tyle, więc chodź wezme cię na utrzymanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjqqqqqq
ej ale nie o tym był temat. pytaie było: "ile chciałybyście żeby zarabiał facet. bez komentarzy na temat wartości niematerialnych" mnie tu nie interesuje co kto myśli o równouprawnieniu, cholera ludzie czytajcie ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ja potrzebuję faceta - partnera do życia, a nie sponsora każdy powinien zarabiac tyle, żeby mógł sie utrzymac a co do rządzenia - wiesz... jak tak zaczniesz patrzeć na związek - kto ma kasę, kto rządzi.... to długo w tym związku nie pożyjesz i owszem, jeśli by stracil pracę, to bym go utrzymywała, tyle, ile to byłoby konieczne a gdyby został kaleką i nie mógł pracować, utrzymywałabym go do końca życia rozumiem, że Ty byś takiego faceta rzuciła raz dwa, no bo renta inwalidzka to nie jest 3 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K24Krakow
No sluchaj... Moj obecny zarabie 11tys i wcale kokosow nie ma. Na oplaty idzie mu 6 tys - bo mieszkanie cale wynajmuje, plus oplaty za prowadzenie dzialalnosci, na auto w leasingu. Niby sie wydaje duzo, mi sie tez tak wydawalo ale naprawde...nie jest... Jeszcze ja nie pracuje, bo w zawodzie nie moge dostac pracy. A tu czlowiek o slubie mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze, doczytałam końcówkę Twojej wypowiedzi jeśli Ty uzależniasz swój szacunek do kogokolwiek od tego, ile zarabia... cóż... nie chciałabym miec z Tobą nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiorecimleko
Hoho... Gdyby ktores z nas zarabialo 11 tys. to nie mielibysmy co z tym robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiorecimleko
Charakter tez sie liczy. Gdyby koles zarabial 30 tys. a bylby totalnym chamem to oczywiscie bym sie z nim nie zwiazala. Musi porzadnie zarabiac i byc fajny. No, ale skoro takie milosierne jestescie to zycze wam powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k 24 pogon dziada ,gdzie bezpieczenstwo? wez takiego ,z domem i autem splaconym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K24Krakow
Tu nie chodzi o zarobki faceta, ale o to aby chcial zarabiac. Zeby nie byl typem melepety co dupy nie ruszy i wiecznie bedzie narzekac, ze malo a sam nic nie zrobi. Czesto pojecie bogaty facet jest mylone z pojeciem Zaradny facet. Wiekszosc, jesli nie wszyscy woli zaradnego... bo co z tego, ze sie trafi bogaty chlop ze spadkiem po wujku jak nie bedzie potrafil tym majatkiem rozporzadzac. Ja mam zaradnego i sie strasznie ciesze... Bo sam do wszystkiego doszedl i mnie rowniez motywuje. Przed nim mialam melepete..i Bogu Dzieki, ze sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjqqqqqq
ewa 33 nie przeinaczaj, nie znasz mnie, znasz mnie tylko z tego tematu a weszłam tu tylko dlatego że byłam ciekawa co dziewczyny sądzą na temat zarobków faceta. Nie mów mimo wszystko że nie myślisz że fajnie by było jakby zarabiał na poziomie. Życie się inaczej ułoży - trudno, zostaje kaleką - trudno, bo przecież nie wyszłaś za niego DLA pieniędzy. To wszystko jednak nie wyklucza marzeń na temat miłego i dostatniego życia. Ja jestem w takiej fazie akurat i chciałabym cholera zobaczyć co myślą inne dziewczyny, bez hipokryzji itp,o zarobkach faceta! wg mnie 3 tysiące to ok. Plus moja pensja i można spokojnie żyć. Wiesz u mnie w domu na nic nie starcza i nie jest miło. A sponsora przecież nie szukam, uczę się itp. chcę aby mój partner był równie odpowiedzialny jak ja. Więc skoro już zostało to wyjaśnione, może wreszcie doczekam się subiektywnych odpowiedzi na temat zarobków faceta????? ps. nie ukrywam jest to po części zemsta za mnogość seksistowskich wątków na kafe zakładanych przez facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K24Krakow
Chodzi o to, ze jak ktos zarabia 11 tys to automatycznie zwieksza mu sie standard..w sensie...kupuje sobie lepsze auto, wynajmuje albo kupuje lepsze mieszkanie. automatycznie oplaty wzrastaja...jak wzrastaja, to standard zycia spada i znowu ma sie poczucie, ze to co sie zarabia to malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×