Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinga k.

15 dc - test owu + - owulacja dzis, jutro? Kiedy?

Polecane posty

Gość kinga k.

czesc! no wlasnie - czy to oznacza, ze dzis nastepuje owulacja?, czy moze jutro - 16dc? czy ktoras z was wie moze? dodam, ze cykle mam 26-28 dniowe. Prosze o odpowiedz, bo nigdzie nie moge na nia znalezc odpowiedzi.. Dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatni wynik na teście oznacza wyłącznie, że pęcherzyk jest gotowy do pęknięcia ale może do niego nie dojść (z różnych przyczyn), dlatego nie jest gwarancją odbycia owulacji.A ta, jeśli się odbędzie, to od 12 do 48 godzin oddodatniego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga k.
dziekuje Ci za odpowiedz! Kiedy powinna odbyc sie owulacja przy 28 dniowych cyklach? Skoro u mnie dwie kreski pojawiaja sie 15 dc, czyli 16,17 dc dochodzi do peknięcia pecherzyka i uwolnienia jajeczka? dobrze to rozumiem? Ngielka - jak myślisz, czy mogło dojść do zapłodnienia, kochając sie w 11 dniu cyklu? jakie sa szanse na zaplodnienie, jesli oczywiscie, tak jak piszesz, doszlo do uwolnienia jajeczka (zakladam, ze doszlo). Dziekuje Ci za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już napisałam kiedy, do 48 godzin. owulacja nie zależy od długości poprzednich cykli ale długość aktualnego zależy od tego kiedy była owulacja. Faza powulacyjna trwa 10-16 dni (wg niektrych prawidłowo jest gdy nie jest krótsza jak 12 dni).Obliczanie odłóż między książki bo liczą się objawy (samoobserwacja) a nie sama statystyka oparta na poprzednich cyklach.A jaki był śluz od 11 do 15 dc? Bez tego nie da się stwierdzić, czy plemniki miały duże szanse a w cyklu masz i tak między 20 a 40% na ciążę. To, że dojdzie do zapłodnienia (jeśli dojdzie) nie oznacza automatycznie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga k.
ngielka - 11 dc mialam uczucie naoliwienia, bylo mokro, sluz jak bialko jaja kurzego. Od 13 dc mam raczej wilgotno, niz mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga k.
To, że dojdzie do zapłodnienia (jeśli dojdzie) nie oznacza automatycznie ciąży. - czy mozesz mi to bardziej wyjasnic? dlaczego nie ozn.automatycznie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko swieta
dojdzie do zaplodnienia -lecz nie bedziesz w ciazy bo wydalisz wraz z miesiaczka duzo tak kobiet mialo , nazywa sie to samoistne poronienie/wydalenie :) poprostu dojdzie do zaplodnienia lecz zarodek nie utrzyma sie tam i wydalisz z miesiaczka o czym nie bedziesz wiedziec ze bylas zaplodniona tak sie to nazwya ludzkim jezykiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej więcej jak zostało napisane powyżej. Zapłodnienie nie rwna się ciąży. akładając, e dojdzie do zapłodnienia:- zarodek musi być pełowartościowy (komórka i plemnik bez wad)- rozwój zygoty może się z różnych powodów atrzymać na każdym etapie jego rozwoju- macica może nie być wystarczająco przygotowaną na przybycie arodka- agnieżdżenie może się nie udać- i jeszcze pewnie dziesiątki innych, mniej lub bardziej istotnych a w tym także niezbadanych powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×