Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

dziwne zachowanie,psycholog lub psychiarta potrzebny

Polecane posty

Nie wiem co to jest i jak to nazwac...Kiedys rozmawialam z kolezanka przez skypa byla chora,miala chrypke i kaszlała,po paru minutach rozmowy z nia czułam ze zaczyna mnie tez bolec gardło,i mialam chrypke,innym razem kolezana w pracy czestujac mnie sokiem wisniowym własnej roboty wkreciła mnie ze to jest wino,chwile potem czułam sie pijana,zrobilam sie czerwona na twarzy,zrobilo mi sie goraco,czułam jakby te "wino" wylewało mi sie oczami:D,co to moze byc?,jak nazwac te zachowanie...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasugeropatia :-) po prostu za bardzo się sugerujesz i twój umysł daje sygnał do ciała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh,google nie znalazło mi takiego pojecia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-nnna
Fanie-zdzirki:) to i ja zwróce sie o porade:) moze komus sie to wyda głupie,ale...otóz,mój facet powiedział mi,ze jak długo ze mna nie jest fizycznie,to miewa sny erotyczne..ok..ale w tych snach nie jestem ja!! kocha sie z innymi kobietami..hmmm...nie ze mną..Ja nie jestem zazdrosna o sny,nie o to chodzi-ale zastanawiam sie,czy nie powinnam tego potraktowac jako znak ostrzegawczy,ze w jego życiu nie tylko ja jestem..nie wiem,czy rozumiesz o co mi chodzi..Ale jakos zapaliła mi sie czerwona lampka,i nie chce zgasnac..Moze ktos orientuje sie,jak to zinterpretowac z psychologicznego punktu? a moze jestem zbyt wrażliwa..nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sder456
chciałbym miec taki dar,brzmi to bardzo ciekawie,nawet nie wiedziałem o istnieniu czegoś takiego ... www.tnij.org/randka2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się tym to jeszcze nie REAL tylko SEN . Swoją drogą jeśli on ci mowi o tych snach żeby ciebie pognębić to się nazywa: GŁUPOTA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-nnna
nie,nie..on nie mówi tego po to,by mnie pognębic:) opowiadał poprostu,ze tak za mna tesknił,ze miał sny....oj,faceci:) nie uraził mnie tym,ale ze ja z natury ostrożna jestem,to mnie to zastanowiło..i tyle:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie mi prosze fachowa nazwe tego zachowania,albo jakis link chcialabym o tym poczytac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momo111111
Może to ma coś wspólnego z efektem placebo - kiedy wierzysz w działanie leku i chociaz on tak naprawde nie powinien działas to zdrowiejesz - to cos podobnego, ty w coś wierzysz i to działa. Nie od dziś wiadomo że psychika może wpływać na ciało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus* czy wiesz ze nadal kontynuujemy twój topik o MJ? ma ponad 14000 wpisów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowejarmar
moja babcia miala zasugeropatie,ja tez mam,to nie dar,to jest meczace,ale mozna sie tego jakby oduczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×