Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość totylkostanprzejsciowy

Jak długo jesteś bezrobotny / bezrobotna?

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem bezrobotny od września 2011r. Jakoś się tak rozleniwiłem i już nie szukam żadnej pracy. Tylko to cykliczne meldowanie się Urzędzie trochę mnie irytuje, bo tam urzędnice tylko się na mnie wydzierają, żebym się gdzieś w końcu zatrudnił, bo im psuję statystyki. I wysyłają mnie do jakichś debilnych firm na rozmowę typu "chce Pan u nas pracować ? nie ? no to wpis na skierowaniu 'nie nadaje sie' i do widzenia". I tak to wygląda. P.S. Jakby kto pytał, to utrzymuje się z grania na pieniądze (nie zawsze legalnego) w internecie. Większych ambicji nie mam a na spokojne przeżycie kolejnych miesięcy zupełnie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
informatyk3 2016.04.27 Witam Jakiś czas temu dostałem ofertę pracy i udałem się do wskazanego zakładu. W kolejce czekało już kilkanaście osób. (okazało się, ze już było ponad 60 osób ) W kadrach usłyszałem podniesionym głosem : czy chce Pan pracować ?. Nie zdążyłem nawet odpowiedzieć i skierowanie do pracy miałem już w ręku. Potrzebowali tylko 10 osób. Na skierowaniu napisała "odmówił podjęcia pracy". Straciłem status bezrobotnego, nie mogę iść do lekarza. To samo miało napisane kilkadziesiąt osób . Pipa a nie informatyk. Na rozmowę o pracę ZAWSZE się chodzi z wyciszonym ale włączonym na nagrywanie (dyktafon) telefonem lub smartfonem. Kiedy przedsiębiorca na skierowaniu wpisuje tekst typu "odmowa podjęcia pracy", robi się wtedy do razu wielki raban (PANIE, JAK TO JA ODMAWIAM ??? JA NIE ODMAWIAM !!! JAK PANU NIE PASUJĘ TO NIECH PAN NAPISZE, ŻE TO PAN MNIE NIE PRZYJMUJE, A NIE, ŻE JA ODMAWIAM itp) żebyśmy mieli podkładkę w pośredniaku, żeby nas nie skreślili z bezrobotnych za odmowę podjęcia pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem firmy potrzebują pracowników bez doświadczenia ale tylko w Zach. Polsce na wschodzie trzeba miec 2 lata doświadczenia albo prawko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WkoncuWolny
Ja byłem około 1 roku na bezrobociu, potem odkryłem bardzo fajną stronę dzięki, której bez problemu mogę zarobić nawet całkiem fajne pieniądze. Do tego nie wymaga to odemnie żadnego ... powtarzam ŻADNEGO wkładu finansowego. Wystarczy rejestracja i zacząć działać. Wystarczy się zarejestrować zgodnie z instrukcjami pod linkiem :) Dla zainteresowanych podsyłam link może komuś też pomoże ! OTO LINK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WkoncuWolny
Nie wiem czy ten link się wkleił w końcu więc wrzucam jeszcze raz :P (trzeba zamienić kropkę na znak) https://goo(kropka)gl/cUyYSe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nazywam się Damian. Pracuje dla programu eBroker . Moja firma nazywa się debianmoney. Myślę o tych co nie mają pracy lub szukają jej. Mam do za'oferowania wam wszystkim tutaj bezrobotnym prace w Intetnecie w Domu. Jeśli potrzebujesz jakiś dowodów że się da zarobić na Internecie dobre pieniądze napisz do mnie. #"bank5vpl@yahoo.com " Pomogę Ci. Możesz mi zaufać :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie tutaj - https://www.gowork.pl/praca/poznan;l Pracy jest bardzo dużo, można ją dostać na dobrych warunkach, a w Poznaniu bezrobocie w zasadzie istnieje. Większość firm ma duży problem z zatrudnieniem i to jest zjawisko negatywne, ale jak to będzie wyglądać dalej, to się dopiero przekonamy z czasem. Aktualnie wygląda to po prostu źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka oferta finansowania Jestem gotów pomóc W celu realizacji twoich projektów, funduszy biznesu, finansowanie studiów, zakup nieruchomości lub zmiana Twój samochód, zakup urządzeń ...., ciesz się wzorami pożyczki dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy rzetelny i szybki. Dla wszelkich informacji po prostu spraw sobie trud skontaktuj się z nami bezpośrednio. Aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować (Christcorinn @gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że jeśli komuś teraz zależy na zatrudnieniu, to je dostaje z dnia na dzień - bez większych problemów. Pracy jest dużo, bardzo dużo i bardziej problem tkwi w znalezieniu tego pracownika. Kiedy poszedłem podpisać umowę do EuroKadry, to oferowali mi szkolenia nawet tego samego dnia. Firmy naprawdę potrzebują teraz pracowników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam pracy od kilku miesięcy!Wczoraj trafiłam na stronę pracuj-online com!Jest na niej sporo ofert pracy w różnych kategoriach.Czy ktoś z was kiedyś korzystał z jakiejś oferty z tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie te czasy. Idziesz do EuroKadry i dostajesz etat z dnia na dzień. Teraz firmy mają ogromne braki kadrowe i jeśli wam zależy na pracy, to na bank coś dostaniecie. Takie są aktualnie warunki rynkowe. Każdy może pracować - kiepska CV niczego nie przekreśla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś nie miałam pracy przez trochę ponad rok, ale to było jakieś 10 lat temu. Wydaje mi się, ze teraz sytuacja bardzo się poprawiła, chociaż nie zarabiam wybitnie dużo. Jakby co to ofert pracy, możecie szukać np. pod tym http://pracaswietokrzyskie.pl adresem. Ja tu znalazłam ciekawe ogłoszenia lokalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się nagle stało ze pracowników brakuje ? Teraz jest dużo imigrantów ze wschodu a nadal braki,dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o wypełnienie ankiety osoby bezrobotne lub w niedalekiej przeszłości będące na bezrobociu. Badanie dotyczy tego jak sytuacja na rynku pracy może wpływać na to co ludzie sądzą o sobie samych oraz otaczającym ich świecie. Badanie jest realizowane przez Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Udział w badaniu jest anonimowy i całkowicie dobrowolny. Zebrane dane zostaną wykorzystane wyłącznie przy opracowywaniu publikacji naukowych dotyczących zagadnień związanych z psychologicznymi konsekwencjami sytuacji osoby na rynku pracy. https://delaware.ca1.qualtrics.com/jfe/form/SV_6xPwlcQ26og2Tid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×