Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hehh

prosze o wiecej dorad. dziekuje:/ nie wiem co mam zrobic;;/

Polecane posty

Gość hehh

moj chlopak mieszka odemnie godzine i jestesmy ze soba dwa lata. przez ostatnie 3 miesiace wszystko sie pokrzyzowalo. powiedzial mi ze stac mnie na lepszego a jak spytalam czemu tak sadzi to odpowiedzial ze bedzie pracowal full-time jeszcze do tego szkole bedzie mial codziennie i niestety nie bedzie mogl sie ze mna spotykac czesto. powiedzial mi ze odemnie zalezy co zrobie ale nie chce zebym cierpiala. wiec zgodzilam sie na takie warunki ale zadko ze soba piszemy i wogule sytuacja nie jest za ciekawa. dalej mi mowi ze mnie kocha i teskni itp. byl u mnie 3 tygodnie temu i wszystko bylo ok... a jak mu powiedzialam ze juz mam dosyc takiego zwiasku, jak on nie znajdzie czasu do mnie zadzwonic to mowi ze jest zmeczony i nawet o tym nie mysli. i zebym zostala z nim itd. teraz ma wyjechac na floryde na tydzien wolnego bo musi sie "ZRELAKSOWAC" pytalam sie go pare razy jezeli chce ten zwiazek zerwac to zeby mi powiedzial , nie bede sobie podcinala zyl..a on na to ze dalej mnie kocha i juz mi o tym mowil ze cchce ze mna byc. tydzien temu sie wkurzyl ze bylam na imprezie i nic o tym mu nie powiedzialam tylko sie dowiedzial od kumpla.. nie wiem co mam zrobic? bladze niesamowicie...jeszcze duzo jest do tej histori .. prosze o pomoc..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×