Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaazzzzzzzzzzzzzzz

co na podłogę w kuchni? proszę o radę

Polecane posty

Gość aaaaazzzzzzzzzzzzzzz

wiadomo że chyba jednak najpraktycznie płytki ale ja mam taką sytuację że obecnie mieszkamy u teściów -zajmujemy piętro oni parter, mamy własną kuchnię i łazienkę i teraz musimy wymienić podłogę w kuchni dotąd było linoleum ale się zniszczyło, w pierwszym odruchu wiadomo-trzeba położyć płytki ale t ak sobie myślę że przecież ten dom właściwie już jes na nas przepisany i kiedyś w calości będzie nasz a my będziemy mieć kuchnię na dole a u góry sypialnie -co wtedy, skuwać płytki? czy może lepiej położyć panele , koszt porównywalny nawet jeśli po kilkunastu latach trzebabyłoby je wymienić to i tak łatwiej to zrobić niż kuć płytki, poza tym w solidnie "używanym" pokoju mamy panele już 10 lat i są w dobrym stanie, co mi poradzicie? a jeśli jednak zdecyduję się na płytki czy koniecznie musi być gres ? czy te normalne też się sprawdzą? pytam bo widziałm już normalne w pięknym wzorze ale każdy poleca gres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź może pod uwagę
że teściowie mogą dożyć setki :) połóż płytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płytki, tylko gładkie. u nas są piękne jak gres ale myje się to strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallle
ja bym położyła panele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
W poprzednim mieszkaniu miałam płytki, przy remoncie łazienki wykorzystałam ekipę bo do samej kuchni trudno znależć chętnych do pracy. Okazało się, że dzieci są wyjątkowymi szkodnikami i moje młodsze chciało tak jak mama tłuczkiem podziałać więc nie zdążyłam dopaść jak tłukł w podłogę ze szczęściem na pyszczku i oznajmił kotlet. W nowym mieszkaniu położyłam wykładzinę i jestem zadowolona nie muszę już pilnować kucharskich zapędów mojego dziecka i łapać spadających na podłogę sprzętów w obawie przed potłuczeniem kafelków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosposia samosia
Jak tak przyglądam się temu przeglądowi kuchni: http://bit.ly/4ETk5v to widzę, że przeważają jednak płytki. No i z praktycznego punktu widzenia, to chyba też najlepszy wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaFasolka
ja mam zrobione na skos ... tam gdzie stół mam panele a gdzie kuchenka to płytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
hmm ja mam terokotę chropowatą i myje się doskonale może nic nie kładz? szary beton w modzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak......
skoro w przyszłości to pomieszczenie ma być pokojem to nie zakładaj płytek ja bym położyła linoleum i po sprawie tym bardziej że teraz jest taki asortyment do wyboru ...a panele w kuchni hmmmm ?.....ja bym nie założyła ....w kuchni wiadomo co chwila coś się wyleje napryska tłuszcz trudno utrzymać .....ja mam w kuchni płytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×