Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Inna kara za zabicie policjanta, to ma być sprawiedliwość?

Polecane posty

Policjant tak jak górnik czy budowlaniec wie z co go może spotkać w przyszłej pracy. Śmiertelnych wypadków najwięcej jest w budownictwie, natomiast wcześniejsze emerytury mają górnicy, a za śmierć przy pracy za chwilę najlepiej będą traktowani policjanci. Ciekawe że u nas prawo tworzy się pod publiczkę. Myślę że zmiana prawa na niesprawiedliwe dla innych uczciwych obywateli, niż policjanci, nie zmieni statystyk. To jest kolejny gest medialny tego rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolko ja ja buduja dam
ale zrozum, ze nie mozna ukarac zawalonego gruzu za zabicie gornika. mysl troche, po co takie zwiekszenie prawa? takie prawo bedzie puste, bo kto chce isc zabic przecietnego gornika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pod publiczke wszystko, tak ja ta niedawna zaloba narodowa, kontrole dachów czy hoteli socjalnych ;) Wybory niedlugo, trzeba moherki podrapac po bereciku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem i sama nie wiem
chodzi o szacunek dla ludzi ktorzy maja nas chronic, teraz jest maly wiec wysokimi karami chca postraszyc ludzi. ja uwazam, ze to dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ja uwazam, ze to dobrze " Tylko nieskutecznie ;). To ci ludzie musza zapracowac na szacunek, a nie rząd zmusic kogos do szacunku swoimi gierkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego policjant ma zostac tak sobie zabity i to w urlop bo zwraca uwage na dwóch zjebanych ludków? to chyba nie jest sprawiedliwe co?policja miałaby spokój gdyny ludzie okazywali szacunek Mieszkałam 2 lata w Szkocji tu policja ma duzo cierpliwosci a mimo to wszyscy sraja w gacie na ich widok Wyposarzenie policjantato paralizator i radio? Kiedys zapytaam dlaczego nie ma broni to wiecie co mi powied\ział? Mam radio... NO jasne mówie i co tym radiem zrobisz walniesz kogos?Przeciez napastnik moze iec bran... Na co polsmen...takie zycie ryzyko zawodowe Oni sa brdzo pomocni ale naprawde wszyscy nawet takie obcokrajowcy jak my uwazamy ze nalezy im sie szacunek Widzieliscie kiedys ustawke? Na taka ustawke w szkocki przyszło 4 policjantów i powiedzieli raz prosimy sie rozejsc albo zadzwonimy p ooddział specjalny widziałam na własne oczy jak tłum poprostu sie rozszedł wyobrazcie sobie to u nas w Polsce... Tu nikt na policjanta nawet krzywo nie spojrzy a o atakowaniu nie mówie Nie chce tu czasem wam wmówić ze tu w Angli to sielanka i wogóle bo wiadomo ze po cos jest policja...bez przestepstw by ich nie było Podsumowujac szacunek sie nalezy kazdmu kto nadstawia za nas dupe Sorry ze sie rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o co Ci chodzi Abraja skoro tak uważacie ,ze policjant to taki sam zawód jak kazdy inny - ciekwe ilu z Was to policjanci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja tylko u ciebie plicjant pijanego zawiezie do domu zeby sie nie szlajal , u nas ewentualnie pałka i izba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to pijanego ze swieca szukac heh ja tu jestem 4 lata i wiecie co/ jeszcze ani jednego nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byl tylko taki przyklad , i to srednio trafiony ale obrazuje mniej wiecej jak to dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem i sama nie wiem
no wlasnie chodzi mi o to, abraja dobrze napisala. ludzie nie maja szacunku ale nie tylko dlatego, ze policjanci na niego nie zasluzyli (przez pewne jednostki o wszystkich zle sie mowi) ale tez dlatego ze gowniarstwo sie rozpanoszylo, bo rodzicom sie nie chcialo gowniarstwa wychowywac, to niech teraz robia to wiezienia i zaklady poprawcze 🖐️ ci ludzie pracuja DLA SPOLECZENSTWA, ich zadaniem jest CHARONIC NAS - i chocby z tego powodu naleza im sie przywileje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak sie duuuuuuzo poprawilo ostatnimy czasy , ale do europy to nam panie daleeko oj daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem i sama nie wiem
miało być CHRONIĆ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem i sama nie wiem
wole srac w gacie ze strachu na widok policjanta niz srac w gacie ze strachu na mysl o wyjsciu na ulice wieczorem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ich zadaniem jest CHARONIC NAS - i chocby z tego powodu naleza im sie przywileje" Ządam przywilejów dla kominiarzy, chronią nas przes śmiercią od zatrucia tlenkiem węgla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem i sama nie wiem
mengele, moze nie powinnam tego pisac, ale moja tolerancja (dla innego zdania) ma swoje granice i napisze tak: jesteś głupi. pewnie jesteś głupim gówniarzem albo kimś, kto miał problem bo lubił "życie na krawędzi", kimś nieodpowiedzialnym i niedojrzałym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze podam inny przykład gdyby zabili strazaka to kazdy z was napewno powiedziłby ze oczywiscie dla zwyrodnialców sie nalezy bo strazak gasi pożar ratuje dzieci itp itd czysty bohater w kazdymc alu dlaczego/ bo strazak jest naszym wyidealizowanym bohaterem od zaraznia dziejów małe dzieci sa juz uczone ze tan pan w czerwonym aucie to nasz przyjaciel... a policjant? to pies i powinien w budzie siedziec...heh smutna rzeczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myr sory ale twoje frustracje
się pogłębiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tolerancja na granie pod publiczke ma swoje granice. Najpierw transmisja z pogrzebu - szkoda ze qrwa nie w full HD. I teraz jeszcze to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luz luzik
Mengele, widzę że postrzegasz świat prościutko, zadzwoń po kominiarza, gdy będziesz w sytuacji zagrożenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu zaczynasz...jak masz co do mnie to damy se po razie i bedzie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, ale on wystartowal do gnojków po cywilnemu, czego sie spodziewal, ze go poglaskają ? Popisał sie..... glupotą, bo raczej nie odwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede dyskutowac z ludzmi z rozdwojeniem jazni... wszystkich pozostałych zegnam i zycze miłej nocy a ty to idz do psychiatryka bo działasz na mnie jak płachta na byka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty to idz do psychiatryka bo działasz na mnie jak płachta na byka..." Bylem, powiedzieli zebym chowal przed dziecmi puszki z fosgenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frustracje.. hmm.. Zastanawianie się nad tym że kogoś ukarzą bardziej za zabicie policjanta niż górnika, czy wspomnianego strażaka nie jest wynikiem frustracji, to próba zrozumienia czemu wymiar sprawiedliwości traktuje lepiej niż mnie policjanta. Czyli jakiś kolo jak mnie wsadzi kosę, to nawet za dobre sprawowanie wyjdzie po ośmiu latach. Uważam że osiem a dożywocie(no w przypadku 80-dziesięcitolatka może to będzie sprawiedliwość) w innych nie. Zabije się zwracającego uwagę policjanta, dożywocie. Jeśli za to samo zginie strażak, 25 lat z prawem do ubiegania się do wcześniejszego zwolnienia. Zajebiste prawo, potem się w radiach zet zastanawiają czemu policjantowi nikt nie pomógł. Proste, już dziś jeśli idzie o podejście prawa (w sensie wymiar sprawiedliwości) jest ono różne, inaczej traktuje policję, inaczej innych. I ma się ten stan pogłębić.. życzę policji powodzenia i nie zazdroszczę. 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zginąć w pożarze a zostać
zabitym przez jakiegoś choojka to chyba różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×