Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość APELUJĘ DO WAS KOBIETY

Nie wiążcie się z rozwodnikami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość jomikooooo
wyobraź sobie ze nie każdy o tym wie, ja dla przykładu nie wiem, że to przyjemność i że to kosztuje określona kwotę. I własnie takim stwierdzeniem od razu pokazujesz że jesteś osobą o wrednych poglądach. Wróg Kościoła. W Kościele nie ma unieważnienia małżeństwa. Otóż małżenstwo to jest sakrament, tego się nie unieważni. Można wystąpić o stwierdzenie nieważności. Czyli Sąd Biskupi bada czy w ogóle małżeństwo zostało zawarte ważnie. I nie daje się w łapę ksiedzu, badanie to długa procedura, są dwie instancje. I jak sobie wyobrażasz: biegać do każdego księdza z łapówką? I do psychologów? Bo są uczestnikami badania. Jeśli chodzi o ceny, nigdzie nie ma podanego cennika. Kłamiesz podle. Ciekawe, jaki masz w tym cel ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mnie nazywać jak ci się podoba ale rzeczywistość jest taka a nie inna jak nie płacisz to kilka lat trwa rozpatrywanie przez owy Sąd Biskupi twojej sprawy a jak płacisz to masz to załatwione w ciągu paru miesięcy. Z tego co piszesz to widzę że jesteś jakąś nawiedzoną fanatyczką religijną i dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 2444444
jomikooooo UZIELE ODPOWIEDZI NA TWOJE PYTANIE. 3 miese temu dostałam "wyrok". ta przyjemnosc mnie i eks małżonka kosztowała 8 tysięcy, które na wstępie (ponad rok temu) przekazaliśmy odpowiedniemu przedstawicielowi kosciola katolickiego w warszawie. Jeszcze jakies pytania? ps. za 2 miesiące ponownie biore ślub koscielny, już nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos nie wierzę w te bajki
proszę, podaj nazwisko owego przedstawiciela, podaj dowody. ciekawe co wami kieruje, gdy tak szczekacie na ksiezy, na Kościół? Jak myślisz "święta" aniu, Pana Boga też przekupiłaś? Zastanawia mnie po co wam śluby kościelne, z takim podejsciem? Dla ludzi? Bo przecież wierzący w Boga nie jesteście. A ty jomiko, kazdego kto ma odmienne zdanie, kto ci udowodni twoją podłosc i twoje oszustwa, zawsze obrażasz? I każdego kto broni Kościoła przed takimi jak ty uważasz za fanatyka religijnego? To wiesz, masz obsesję religijną, a nienawiść do Boga ciebie zaślepia. Znasz tego powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ty w ogóle czytasz co piszesz? Bo jak na razie to właśnie ty obrażasz ludzi nazywając ich kłamcami i zarzucając podłość. Ja wierze w Boga ale nie w kościół to najbardziej obłudna i kłamliwa instytucja jaka istnieje. No a ty moja droga jesteś fanatyczką religijną i prawdopodobnie zwolenniczką Rydzyka o czym świadczą brednie jakie tu wypisujesz.Niestety twoje wypowiedzi są pełne jadu i nienawiści do ludzi powołujesz się na Boga nie wiedząc czym jest zrozumienie i miłosierdzie. Lepiej zgłoś się do dobrego psychologa może ci jeszcze pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 2444444
"proszę, podaj nazwisko owego przedstawiciela, podaj dowody" branie w "łape" jest karalne nie wiedziałaś? I myślisz , że wyłorze ci tu jak na tacy imie i naziwsko owego przedstawiciela kk? i o jakie dowody pytasz? Chciałabyś zobaczyc wyrok wraz z uzasadnieniem przesłany na twojego maila, kopie naszych dowodów, ze to napewno nas sprawa dotyczyla ta czy jak? jesli tak to sie przejechałaś bo takich danych ode mnie nie otrzymasz :) I jeszcze jedno! wolnosc słowa- cos takie tez jest ci zapewne obce, bo zyjemy w wolnym kraju i wolno nam sie wypowiadac na kazdy temat chocby on i mial dotyczyc kosciola. chocbys stanela na glowie i zaklaskała uszami to tego nie zmienisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc aniu
anonimowo szczekać potrafisz. To se jeszcze słownik kup, boś kompletne zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Wy się gryźcie a ja będę powtarzał z uporem maniaka. Jak jest w tym domu ,w tej rodzinie to zależy przede wszystkim od kobiety. Mężczyzna starał się kiedyś o kobietę .... dlaczego nagle odszedł ,zdradził czy coś w tym rodzaju???? Nie mówcie ,że zmienił na młodszy model. On starzeje się tak samo jak każdy. Może w pewnym momencie miał po prostu wszystkiego dość. Coraz więcej kobiet nie potrafi docenić i uszanować to co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt zniecierpliwiony
kobiety zmieniły się, nie dają się już tak wykorzystywać jak kiedyś i nie chcą żyć z padalcami, zdradzaczami i zwykłymi ciulami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie z
no wlasnie dlaczego mężczyzna przestał sie starać? znaczy wziął sobie żonę i niby ona ma mu slużyć? niech pan pomysli dlaczego pan sie przestal starac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" panie z no wlasnie dlaczego mężczyzna przestał sie starać? znaczy wziął sobie żonę i niby ona ma mu slużyć? niech pan pomysli dlaczego pan sie przestal starac? " Odpowiedź jest prosta,jest oczywista. Dokładałem do ogniska a ciągle było mało. Zabrakło drzewa i ogień zgasł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Ps. Smarowałem tyłek masłem.okazało się ,że to nie był właściwy gatunek masła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt zniecierpliwiony
myślę, że Twoja była to samo powiedziałaby o Waszym związku "Dokładam do ogniska a ciągle było mało. Zabrakło drzewa i ogień zgasł. Smarowałam tyłek masłem, okazało się, że to nie był właściwy gatunek masła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dużo zrozumialaś
Niedługo masło z kwasem pomylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaletta
Wy się gryźcie a ja będę powtarzał z uporem maniaka. Jak jest w tym domu ,w tej rodzinie to zależy przede wszystkim od kobiety. :D, :D, :D tak sądzisz? a słyszałeś, że do tanga trzeba dwojga? Jak pan się nie postara to... pozostaje mu tylko "mieć wszystkiego dość" i odejść. to juz nie te czasy, gdy mezczyzna zapewniał wikt, a kobieta z obawy przed głodem i bezdomnością znosiła wszystkie jego wyskoki...Zostałes z pogladami jakieś 100 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość związana z rozwodnikiem
od 4 lat, oczywiście na kartę rowerową:D Do ślubu się nie spieszymy,razem nie mieszkamy, może dlatego jest tak cudownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewooooooo
spieeeeeeeeeeprzaaaaaaaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania24444
no więc aniu Powszechnie wiadomo ze kafeteria jest portalem anonimowym. Czyzbys korzystala z czegos o czym nie masz pojecia? A jezeli nie chcesz "szczekac" jako anonimowa to moze porobsz skany dowodu paszportu, potwierdzenie adrsu i wkleisz nam tu link do plików z nimi? jesli nie to niestety mozna rzec ze szczekasz anonimowo wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaa
ciebie nikt o zdanie nie pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się zapytam
dlaczego na tylu topikach spotykam się z nielubieniem Ewy, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama sobie odpowiedz
Widać coz z nia nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
Z Ewa jest wszystko ok. Żyje jak chce i się tego nie wstydzi, bo i nie ma czego. natomiast ci co na nią tak naskakują mają coś nie tak z emocjami, bo nie posunę się do stwierdzenia, ze z głową także. :D A problem mają jeden: nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. A religijna szczególnie, nie cierpię fanatyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zunie
Ewa 33. Ewo, gdybym była tak szczęśliwa jak Ty, dawno zapomniałabym, że takli i tym podobnym topiki istnieją. Chyba coś jednak jest nie tak .... Wiesz, jestem trochę doświadczoną osobą......,.Pozdrawiam i życzę Ci prawdziwego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GALICJA 41
zUNIE dokladnie. wszem i owem ogłaszaz ze jest szczesliwa ze swoim dzieciatym starym rozwodnikiem wiec czemu tu siedzi i niemal o kazdej dnia tu zaglada i odpisuje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GALICJA 41
kazdej PORZE dnia. wolalam poprawic bo z braku argumentow Ewa bardzo lubi sie bronic i udzielac komus lekcji z polskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewo33
nie wiadomo jak dlugo bedziesz szczesliwa z tym rozwodnikiem- oby na wieki, ale tu pisze wiekszosc ktora jest i byla nieszczesliwa bo zwiazala sie z rozwodnikami. moze nie rozrzucaj swego szczescia po kafe.. bo ci sie los odwroci. dmuchaj na zimne aby sie nie poparzyc. kazda z nas kiedys myslala tak jak ty i niewiele jest tu szczesliwych kobiet po zwiazkach z rozwodnikami. twoje szczescie ze masz lepszego faceta niz my, ale mowie ci dmuchaj na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×