Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekl

jak to jest z tym wysyłaniem aplikacji mailem???

Polecane posty

Gość jestem w klubieee
Witam, ja tez sie dolaczam do klubu bezrobotnych:/ I od razu mam na wstepie takie pytanie : czy jest ktos w sytuacji, gdzie jest bezrobotny i nie jest zarejestrowany w pup? Ja mam taka sytuacje i nie wiem co z ubezpieczeniem, bo praktycznie nigdzie nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w klubiee.. koniecznie zarejestruj się w UP- dostaniesz ubezp.! ja miałam o tyle lepszą sytuację, że ubezp. jestem przez męża. na razie cissszzzzaaaaaaa.... dziś wysłałam 3 CV i lm. i nic!!!! nawet znalazłam błąd na stroni up w adresie mailowym do pracodawcy! napisałam do pracodawcy, że jest błąd na stronie up i warto byłoby to sprawdzić i ew. poprawić- nawet zwykłego "dziękuję" nie odpisali;/ (a błąd był w 100%, bo spr.na ich stronie www)... zauwazyłam, że pojawia się coraz więcej ofert;) niestety większość kompletnie mnie nie interesuje- szewcy, ochroniarze, stolarze;) no i wszechobecni ubezpieczyciele;))) a dziś znalazłam fajny kurs- profesjonalnego doradcy ślubnego, tyle że w Kr. na razie nie odbierają tel. wyślę mail z zapytaniem co i jak i za ile? a u Was? jak tam z tym szukaniem? lepiej niż u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jutro jadę do up, zobaczyć co u nich nowego... niby na maila dostaję alerty z nowymi ofertami, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że to wszystkie! tak sobie czasem myślę, ze może mogłabym pracować w UP- zajmowałabym się wprowadzaniem do sieci ofert pracy, bo moje up ciągle zapomina "władować" do sieci oferty!!! przed up broniłam się rękami i nogami! liczyłam, że samej uda mi się znaleźć pracę... teraz wiem, ze zarówno z jak i bez ich pomocy nic nowego nie wskórałam... a czy za pracę moderatorów na forum kafeterii dostaje się kasę??? siedzę po kilka godzin przed kompem- mogłabym się taką praca zająć;)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się broniłam przed UP, ale ubepieczenie muszę mieć, odpukać jakby się coś stało to nie chce myśleć o kosztach.. jutro idę na rozmowę, zobaczymy, pocieszające że chociaż ktoś oddzwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz...do Ciebie oddzwaniają;) życzę powodzenia na rozmowie!!!!!!!! daj znać co i jak! A gdzie ta ofertę znalazłaś i o jaką posadkę się ubiegasz? a u mnie nadal głucha cisza;/ cóż...widocznie to jeszcze nie mój czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odzwaniają raz na 3 tyg. mało pocieszające, pomijając fakt że samo zaproszenie to tylko przedbiegi rekrutacji :) tą ofertę znalazłam na gazetapraca.pl, firma szkoleniowo-medyczna, ja mam doświadcznie trochę w branży szkoleniowej, od strony organizacyjnej. zobaczymy, dam znać i dzięki za" powodzenia" :) czasem sie trzeba znalezc w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie , wiec nie mozemy sie lamac, tak jak piszesz kazdy ma swoj czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w klubie
Dzieki eklerka za rade :) Powiem ci ze z UP mam takie doswiadczenia ze moja noga tam wiecej nie postanie ;) Wlasnie przed chwila mialam tel z zaproszeniem na rozmowe. Super bo to chyba pierwszy od miesiaca. Z tej radosci chyba polece sobie jakos kiecke kupic zeby jakos wygladac na tej rozmowie :0 A co u was? Piszcie bo od razu czlowiekowi lepiej jak wie ze nie jest sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na rozmowie rekrutowały mnie siksy w moim wieku :) który za bardzo o prowadzeniu rekrutacji za bardzo pojęcia nie miały, choć starły sie robić odwrotne wrażenie :) no nic czekam na odp. a i dziś zadzwoniła do mnie firma do której wysłałam cv w pażdziernku (chociaż miałam wtedy pracę). zdziwiłam się,ale miło z ich strony :) jestem w klubie--> powodzenia na rozmowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w klubie
Ona - nie dziekuje ;) ale to jeszcze odlegly termin. Kurcze dzis mnie naszedl mamy kryzys, i watpliwosci, bo znow szukam roboty byle jakiej byle cos miec, a pozniej sie okazuje ze sie mecze. Chcialabym wkoncu znalezc taka prace ktora sprawialaby mi radosc i przyprawiala o zadowolenie a nie takie byle co na pare minut :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w klubie
Widze ze chyba sama dzis przed kompem jestem :/ Chyba pojde na spacer taka ladna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś sama ja wszystko
czytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w klubie
A to fajnie, bo te inne kobietki to chyba wszystkie prace znalazly nagle ;) W sumie mam takie pytanie, czy warto wysylas CV w powerpoint? Moze to by bylo ciekawe urozmaicenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca2
daj se spokój z power pointem jak już to PDF lub .doc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwinka83*83
Witam, ja tez szukam pracy . skonczylam studia marketing i zarzadzanie bylam na stazu, ale woleli zatrudnic kogos po znajomosci a mi po stazu podziekowali,no i tak szukam pracy od 3 miesiecy, czasem ktos zadzwoni pojde na rozmowe, no ale na tym sie konczy, chyba poprzestane szukania pracy biurowej i zaczepie sie w jakims sklepie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem...pracy jeszcze nie znalazłam;( ale praca mnie znalazła... Z racji, że jednym z moich wyuczonych zawodów jest ogrodnictwo, wzięłam się ostro (dosłownie) za cięcie drzew;) Czas miło spędziłam na zewnątrz- świeże powietrze, piękna pogoda, śpiew ptaków;)))) Od razu humor mi się polepszył;))) Dziś nie czułam się bezrobotna;))) i tak sobie rozmyślałam o swojej pracy...kurcze, może mogłabym uruchomić szkolenia zawodowe- ogrodników??? Może ODR-y lub inne instytucje zlecają takie szkolenia dla rolników lub innych bezrobotnych??? podnoszenie kwalifikacji, itp.??? Poza tym zalogowałam się jako tajemniczy klient- hihihi..słyszałam co nieco o tej formie dorobku... zobaczymy czy ktoś się odezwie;) Nie bójcie się potencjalni sprawdzani- ja mam dobre serce, zawsze obracam wszystko w żart;) A tak to głucha cisza...nikt nie dzwoni, nie pisze... jutro znów zajmę się drzewkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak poszukiwania w nowym tyg :)? u mnie bez zmian,czekam na dobre wieści. do tej firmy szkoleniowej juz wiem ze sie nie dostałam, ale jakoś nie jest mi przykro, bo jak sie okzazalo to pozyskiwanie firm przez tel na szkolenia, czyli akwizycja..a z ta mam barzdo przykre doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w klubie
Ja mam 2 rozmowy o prace w tym tygodniu, i wiem ze to dziewnie zabrzmi ale wcale sie nie ciesz :/ Nie wiem czemu ale dziwnie sie czuje, obie rozmowy sa na pozycje biurowa. Zaluje ze nie jestem zadnym specjalista, bo administracja biurowa mi sie kojarzy z byciem popychadlem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal nic;/ czekam na lepszy moment;) mam nadzieję, że pewnego dnia zadzwonią ze wszystkich firm, do których wysyłałam CV;))) na pewno będzie lepiej! być może ludzie teraz żyją nastrojem świątecznym, nie szukają nikogo, bo obmyślają plany urlopowe;) po świętach się ruszy- zobaczycie!!!! "jestem w klubie"- praca biurowa to chyba jedno z lepszych zajęć;) 8h, zamykasz drzwi, zostawiasz wszystko za nimi i do domku;) powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwinka83*83
u mnie tez cisza, ogloszenie tez marne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w klubie
eklerka to mnie pocieszylac :) Wiesz pamietam kiedys taka sytuacje ze do mnie zadzwonili po 6 miesiacach od zlozenia CV z pytaniem czy jeszcze jestem zainteresowana oferta, a ja z duma powiedzialam ze juz za pozno ;) Ja juz jestem po, bylo nawet sympatycznie, niestety proponuja mi mniej pieniazkow a praca jest bardzo wymagajaca wiec nie wiem co zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w klubie
Hej dziewczyny, jak wam mija dzien? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos mija :) dobrze ze pogoda sie poprawila bo czlowiekowi od razu lepiej. a jeśli chodzi o pracę to w dalszym ciągu bez zmian. a jak tam Twoje rozmowy?czekasz za odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo! wy przynajmniej na rozmowy biegacie...a mnie nawet nikt jeszcze nie zaprosił na takową;( dziś kiepskie ogłoszenia pojawiły się na stronkach. A właśnie, z jakich stron korzystacie??? ja z jobrapido, up mego miasta i okolicznych;), gazetapraca (ale tam nie ma ogłoszeń w moim regionie!!!!!!), pracuj i oczywiście lokalne z ogłoszeniami;) a tak poza tym znalazlam stroną szefów up w Pl;) tzn. zbiór wszystkich ogłoszeń- http://www.psz.praca.gov.pl/ Tam jest "trochę" więcej ogloszeń niż na stronie up mojego miasta (!!!) ciekawe why??? pozdrówki, dla Bezrobotnych od bezrobotnej;) oby niedługo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie jak Ty: gazetapraca.pl, pracuj,up, te mniejsze portale to porzeważnie akwizycja, dlatego skupiam sie na tych wymienionych. u mnie to co na stronie pup z tym na psz się pokrywa, tylko na stronie pupu jest szybciej :) z tych trzech jest największy odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w klubie
Witam :) Ja tez szukam na tych co wymienilyscie, chociaz dodam ze jeszcze na praca.wp.pl, praca.money.pl i chyba gospodarka.pl staram sie szukac nowych stron bo wiadomo te najbardziej popularne strasznie oblegane. Ostatnio odkrylam tez jobisjob taka stronke. Ogloszenia na stronie UP sobie odpuszczam bo to nie na moje nerwy niestety, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnowłosa piękność
angielski dzis to podstawa CO NAJMNIEJ W STOPNIU ZAAWANSOWANYM oj ty mala mi, jestes ostro popierdolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w klubie
pisze z doskoku wiec moze troche chaotycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi- nie obraź się, ale chyba pomyliłaś sobie topiki...albo nie przebrnęłaś przez wszystkie strony tego wątku;) Nie sądzę, by ktoś był na tyle małointeligentny, by robił błędy ort. w CV lub lm... Nawet jeśli ktoś jest dyslektykiem czy dysgrafikiem- to każdy program do redagowania dokumentów posiada funkcję sprawdzania pisowni;) Tu piszemy szybko, często chaotycznie...a wiadomo, że do "poważnych" pism podchodzi się zupełnie inaczej niż do wolnej dyskusji na forum;) niestety nie każdy może skorzystać z kursów i szkoleń z up- ZWŁASZCZA po studiach!!!! Ja chciałam skorzystać z takiej oferty, to miła pani za biurkiem poinformowała mnie, że w naszym regionie jest conajmniej 1000 osób bardziej potrzebujących tych szkoleń niż ja... to nic, ze te 1000 osob nie chce z nich korzystać;/ c.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś byłam na rozmowie z oferty z UP i powiem Wam że całkiem sensowna. wczoraj ją sobie znalazłam, wysłałam cv i pan popołudniu oddzwonił. mam nadzieje że coś z tego wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś byłam na rozmowie z oferty z UP i powiem Wam że całkiem sensowna. wczoraj ją sobie znalazłam, wysłałam cv i pan popołudniu oddzwonił. mam nadzieje że coś z tego wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×