Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość przyszly trucker

Jak wygladaja badania psychotechniczne dla kierowców zawodowych

Polecane posty

Gość przyszly trucker

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly trucker
nikt nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie może gdzie w Augustowie można takie badania wykonać i jaki jest ich koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musi być jakiś najdroższy lekarz w Augustowie, bo stać go na opłacenie reklam w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychotechniczne badania kierowcow - wroclaw http://psychoco.pl/ - przeprowadza firma psycho. Najlepiej to do nich sie zglosic, zapytac jak masz sie przygotowac itp. Jesli chodzi o wroclaw to chyba najlepsza tego typu placowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz się do fachowca, który takie badania dla kierowców, czyli badania psychotechniczne dla Ciebie wykona i wtedy będziesz mieć pewność jak to wszystko przebiega. Sam jestem po takich badaniach dla kierowców u www.kierbadania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem okazję przechodzić przez tego typu badania w krakowskim http://kam-med.com.pl/ . Badania nie są zbyt wymagające, również nie zapłaciłem za nie dużych pieniędzy, usluga zdecydowanie warta swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania psychotechniczne sprawdzają nasz refleks, orientację i spostrzegawczość. Wszystkim ze śląska polecam udać się na badania do www.autosugestia.com.pl w Gliwicach. Badanie przeszłam szybko i bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania są dość łatwe i nie czułem się na nich zestresowany. Jeżeli mieszkacie w województwie małopolskim to polecam wam zgłosić się do www.psychologlimanowa.com.pl Tam możecie wykonać niezbędne badania, które są potrzebne do uzyskania prawa jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minwod

Zdecydowanie też polecam ten gabinet badania-kierowcow.warszawa.pl szybko wykonują badania a obsługa jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odpowiednim miejscem, w którym możecie wykonać badania psychologiczne dla kierowców jest www.autosugestia.com w Gliwicach. Polecam wam zajrzeć na ich stronę jeżeli chcecie się dokładnie dowiedzieć jakie badania przejdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

😎😎😎😎Posiadam aktualne testy na badania wraz z odp Jeżeli chcesz napisz e maila do nie sobis69@o2.pl:classic_biggrin::classic_biggrin::classic_biggrin:

 

:classic_biggrin: Pamiętaj jeżeli potrzebujesz szybko i wszcznie to pisz wcześniej z uwagi na to iz nie zawsze mam cza😎s  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×