Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

dziunia to mnie pocieszyłaś :) tak sobie pomyślałam że za takie pieniądze to warto na lato jak znalazł :P a wesele się szykuje a kórteczka Gabisia świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka a kiedy masz wesele??? mi się szykuje kolejne 23 pażdzirnika:) teraz juz kupuje sukienkę na sylwestra będzie od razu jak znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Daga widzę że ty już o Sylwestrze myślisz :) Ja nigdzie nie byłam w sylwka już od 4 lat,poważnie-chodzi mi o taka imprezkę w lokalu... A wybrałabym się w tym roku chociaż na jakąś imprezkę karnawałową :) kurcze mój mąż ma trzydziestkę w październiku i stwierdził że okrągłych urodzin nie będzie odprawiał i przegadać mu nie można,u nas tak jest ze urodzinki zawsze robimy,więc jako pierwszy się wyłamie... a w ogóle to nawet pomysłu na prezent dla niego nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia to Ty masz młodego meza:) mój ma 21 skończył w kwietniu:) on też nigdy ur nie wyprawia nigdy!! ja tam swoją 30 planje robić heh taka okrągłótka liczba:) a ja w tamtym roku na sylwestrze byłam aż do 4 rano:) byłam na balu, w tym roku tez pewnie gdzieś pójdziemy, bo za rok kto wie czy nie bedę w ciaży:) kiedyś zawsze były doówki na sylwestra, ale teraz już chcemy coś zmienic:) dziunia a w jakim kierunku chciałabyś ten prezent zrobić wogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga właśnie o to chodzi że nie wiem,zawsze mu zwyczajnie prezent kupowałam coś z ubrania,perfum itp,a tym razem chciałabym coś innego,może gdzieś go zabrać.... Dag twój mąż poważnie ma tyle lat ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia u mnie to samo zasze na prezent perfumy lub jakiś ciuch,to już takie pospolite,a chciałabym żebyśmy nasze urodziny spędzili wyjątkowo ehhh rozmarzyłam się bo już drugi rok urodziny spędzamy samotnie i rocznicę ślubu teź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka też tak pomyślałam...a twój mężuś to młodziutki :) Kurcze a ja już się zastanawiałam gdzie daga taka młodą dupę wyrwała...hehe A z drugiej strony mój dziadek jest o 10 lat młodszy od babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no młodzitki ja mam 24 a on jest starszy ode mnie o 10 miesięcy z kawałkiem :D rózne przypadki z tym wiekiem się zdarzają właśnie w czerwcu idziemy na wesele to chłopak ma 23 lata a dziewczyna 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie Blanka różnie to bywa,nasz znajomy też w tym roku brał ślub i żona 4 lata starsza :) A ja kiedyś swojego czasu kręciłam z młodszymi kolesiami...a mąż trafił się starszy 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz coś w tym jest :) pewnie dlatego,że młodsi faceci wolą starsze kobiety...czasem starsze wolą młodszych i tak to się kręci...kurcze ale filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie życie dziunia :D ja już nie mogę doczekac się grudnia i mężusia w domu ciągle marznę nawet nie mam się do kogo przytulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż ma 33 lata, ja za 2 tygodnie 26 kończę :P a moja babcia od swojego świętej pamięci już dziadka była starsza o 11 lat! ona miała 33 a on 22 jak ślub brali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia pomyliłam się mój maz ma 32 lata:):) hehe to on raczej młodą dupę wyrwał:D mnie kręca raczej starsi faceci ode mnie niż młodsi:) pomyślimy z prezentem to moze coś doradzimy:) u mnie noc aj szkoda gadać...mąż mnie o 23 zwinął na małe co nie co:P a przed 24 obudził sie mały:( i nic tylko u mnie na rękach. W łóżeczku płacze i nie da się odłozyć. Kiedyś tez tak było i zdarzał się, ze usypiałam na siedząco z dzieckiem az mi szyja drętwiała i się budziłam:) ale teraz on jest za cięzki, wiec znowu musiałam wziać go do siebie do łózka....Wiercił się i marudzi cala noc. Nie wiem czy to brzuszek czy % zaczynaja dawac o sobie znak:O nie wiem...Wiem, ze musze kawy się napic!!!! Na 9 jedziemy do fryzjera. Mateusz pierwsze ściecie|!!!!! Zobac\ymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Blanka różnica naszych dzieci to 3 tygodnie:-) Twój mały już chodzi? Fajne te wasze zakupy a ten kombinezon niebieski świetny lubie ten kolor:-) Mój M też w tym roku ma 30:-) Myśle o jakimś zwariowanym prezencie:-) Może skok na bungee:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqe to zaraz jestem:) poproszę z mleczkiem:) moniqe a ty ile masz latek? mój maz na 30 miał synka:)pamietam mati miał wtedy 4 mies i jakoś nie było jak świętować. Ale cosik tam wymyśliłam:D ja jakoś nie przywiazuje uwagi do imienin ale do urodzin bardzo:) Agatka ma niedługo ur, tylko musi przypomnieć, bynajmniej mi bo jakos umkneło mi którego września:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim bym dojechała to pewnie by wystygła ta kawka:P my zmykamy do fryzjera:) zajrzę potem....śniadanie nie jadłam, własnie sobie skojarzyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja tez witamz kawka:) trzeba sie obudzic wkoncu:)my zaraz mykamy na małe zakupy a wy co dzis gotujecie na obiad bo ja nie mam pomysłu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja witam z owsianką ;) Maly spi wiec jest chwilka na zjedzenie sniadanka. Filipek od wczoraj zajada sie pietka chlebka z masełkiem. Jadłam kanapke a on tak patrzył tymi swoimi wielkimi oczyma ,az mu slinka leciała.A mnie sie go zal zrobiło i mu dałam.Zjadł w try miga i jeszcze mlaskał to dostał drugą.Pozniej myslałam ze po kapieli zje mleczko a on nie chciał.Przespał caluską noc do 5 rano na piętce i kanapcechlebka. Słyszałyscie tym Vigantolu wczoraj ? Wlasnie mam taka buteleczke kropli a jedna juz maly zjadł.I co mam teraz robic ?Za chwile w TVN maja o tym mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro o wieku to obecny maz jest ode mnie 3 lata młodszy a poprzedni był 13 lat strszy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe g...o w tym programie powiedzieli.Nadal nie wiadomo co podawałam małemu.Oby nie jakas rtec a moze wlasnie do tego nie chcą sie przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zakupy na allegro widzę porobiłyście:) Ja muszę kupić Szymusiowi parasol, doradźcie mi dziewczyny co lepsze parasol czy może płaszcz przeciwdeszczowy? Bo się zastanawiam i nie wiem co lepsze. Potrzebny nam ten parasol albo płaszcz na drogę do przedszkola jak pada. A mój mężuś w październiku będzie miał 28 lat, a ja mam 26. Daga - Agatce życzenia będziemy składać już 29 września:) pamiętam bo mój mąż ma wtedy imieniny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×