Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

łapa a jeszcze co do ceny devikapu i vigantolu to u mnie w aptece róznica jest 30 groszy! czyli w zemstę innej firmy średnio wierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm to ja juz nic nie rozumie. Po prostu nie bede na razie zawracała sobie tym głowy u mnie wlasnie leje deszcz.popaprana dzis ta pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mati usnął dziś sam w łóżeczku:) nigdy nie był bujany w wózku, moze dlatego, ze wózek jest na dole przed schodami:) na poczatku tylko przez 4 mies spał w wózku, bo w łózeczku nie chciał, ale oduczyłam go poświęciłam pare nocek i luz. Teraz usypia u mnie na kolanach na podusi albo sam w łózeczku. pietrucha co do butów, to ja musze przymierzyć!!!! niektóre źle lezą i wogóle uciskają!! ja mam na obcasie ( tzn na słupku:) heh pierwszy raz słysze takie okreslenie:) są wygodne a w tym roku chcę kupić na płaskim, bo zawsze gdzieś w pośpiechu lece:) u mnie prasowanko trwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wściec się można! przestało padac to pranie na balkon wyniosłam i znów leje! a do tego wiatr taki że mało łba nie urwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek też zasypia w łóżeczku. w wózku nigdy nie bujałam, jak był malutki to przy piersi zasypiał, ale nigdy na rączkach ani w wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Szymek nie umie zasnąć na rękach Zawsze zasypiał albo w łóżeczku albo z kimś na łóżku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jem obiadek:) daga słupek to taki grubszy obcas,nie szpilka teraz śmigam w butachna koturnach i są bardzo wygodne,choć na sanki fakt dobrze mieć mniej eleganckie,ale takie mam z zeszłego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha a co tam załozymy szpileczki kozaczki krótką spódniczkę i futerko i będziemy mamy laseczki hehehe:) nie ja to zimą z synkiem jak wychodze to kurtka i buty na płaskim i można śmigać:) ostatnio koleżanka mi opowiadała, ze ostatniej zimy slisko jak cholera ona idzie w butach na płaskim a jakas kobieta przed nią w szipleczkach tapu tapu i co ta co szła na płaskim butku to wywinęła orła:) a ta w spzileczkach talej tapu tapu i kołysze bioderkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he to jak już jesteśmy przy śmiesznych anegdotach z życia wziętych to napisze wam co mi znajoma opowiadała,co przytrafilo sie jej teściowe teściowa wybierała się do ginekologa,starsza babka,chciała przedobrzyć i w miejsce intymne popsikała sobie dezodorantem;) zachodzi do gina,jest na fotelu,a pan doktor z uśmiechem na twarzy...ale się pani do mnie przystroiła.....kobieta zamiast dezodorantu użyła brokatu w sprayu:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheh dobre:) ale lekarz musiał mieć ubaw dobre dobre:) moze na sylwestra się juz wyszykowała!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś zimą wysiadam z tramwaju, ostrożnie pomalutku, bo ślisko jak cholera, wysiadłam, delikatnie przez gry śniegu na chodnik przechodzę. idzie za mną grupka - dwóch chłopaków i dziewczyna. śmieją się ze jak kaczka kroczę, i chop przez zaspę. jak laseczka nie walnęła tyłkiem w śnieg :) cała sie nogami nakryła a w tyłek nieźle zmarzła w swojej ultra mini, pończoszkach i stringusiach. tylko się uśmiechnęłam i poszłam bezpiecznie dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqe he he to co to za znana teściowa:P widzę że rozniosło się na kraj cały....a może to kawał jakiś a znajoma przepisała go teściowej swojej:P pozmywałam ,trochę posprzątam i po damiana a co do imprezek,to u mnie 27 września damian ma imieniny,4 października Igor,więc robię im wspólna imprezke 3 października:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha to obchodzicie imieniny dzieci też?? ja nawet nie mam pojecia kiedy imieniny ma Mateusz przyznam sie:) jakoś imieniny tak u nas są niezbyt istotne...ale nie daj Bóg ktoś zapomni o urodzinach;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga imieniny wyprawiamy i swoje i dzieci w sumie to jestem zła bo fakt urodziny by wystarczyły ale że siostra męża zaprasza nas na imieniny i urodziny ich córki to głupio nie wyprawić i ich nie zaprosić a jak zapraszam m rodzine to i musze moją bo byłaby obraza i w ten sposób mam gimele w chacie:( w tym roku obiecałam sobie że nie robię chłopakom imienin,chciałam upiec im torta i we własnym gronie bacie i dziadkowie uczcić święto,ale moja siora już się dopytywała,nawet wolne w robiocie sobie załatwiła i zostałam wkopana w imprezę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest gimela:P ja wyprawiam tylko ur i to synka:) moje i meza nie sa wyprawiane. Zazwyczaj i tak najbliższa rodzina wpada na akwke i tyle. Jak wyprawiać to musiałbym zaprosić rodzine meza i swoją a to jest razme ok 20 osób. To trzeba i jedzenie kiedy przyszykować i wogóle mieć miejsce na taka imprezę. Dlatego wyprawiamy tylko ur Mateuszka takie większe dla wszystkich. W tym roku robię w drugi dzień świat:) za tydz w sobotę mam gosci, dziewczynki amcie pomysły na jakieś fajne przekaski???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba tylko ja jakaś lewa jestem z tymi imieninami:P:P własnie przegladałam kalenarz kiedy mi okres wypada i patrzę a we wtorek Mateusz ma urodziny!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas urodzinki robimy dzieciom a nam imieniny:-) O dobry temat przepisy:-) to ja jeszcze poprosze na dania ciepłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra słowo wyprawiam jest za duże! wyprawiam dla siebie, męża i synka. nikt inny w uroczystości udziału nie bierze. teściowa nie świętuje nic, bo po co, rodzice daleko, więc sami obchodzimy takie święta :) tylko na roczek byliśmy w Poznaniu bo tak to nawet babci by nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się dołącze:)dawac przepisy!!!!!!!! wysłałam wiadomość do mummy na Nk,bo coś dlugo milczy może macie numer tel do niej? mój gałganek już sie budzi......a gimela daga to bałagan,zamieszanie itp nam urodzin też nie wyprawiamy,jedynie dzieciakom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy tel do nie pietrucha żadna z nas nigdy nie podawała do siebie tel ....też myślę czemu mummy nie ma:( a mój aniołek spi od 13. Najadłam się teraz i znowu do rpasowania. ja jutro robię palcek po cygańsku jadłyście moze? ja jadłam na mazurach teraz i bardzo dobry, a mateuszkowi smakował, i mezowi tez:) pomyślę i wieczorem podeslę przepis który ostatnio wpadł mi w oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor śpi dalej,pokręcił się i kima:) podeślij daga przepis:)a ja dziś kupiłam gazetkę z przepisami na ciasta i są takie ekstra kombinacje ze szczęka opada:)najchętniej już bym dziś coś upiekła,takie rarytasy:)ale damian zamówił sobie murzynka i musze wpierw go upiec:)a w ogóle to bigos z pory mam zamiar dziś robić daga często prasujesz coś:Pja tak raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha ja co drugi dzień smigam żelazkiem:) przepis podeślę wieczorkiem.. mam jeszcze takie pytanie, bo nigdy nie wysyłałam nikomu paczki, powiedżcie bo w tych aukcjach koszt dostawy jest rózny... od czego to zalezy od wielkosci paczki czy jak. Jeśli chcę coś sprzedać to ajki mam wpisac koszt dostawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od wagi przesyłki. najlepiej podejdź na pocztę i spisz sobie przedziały wagowe i cenowe. zważ towar wraz z opakowaniem i będziesz wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga ja dziś za kombinezon,czyli kurtka i spodnie puchowe zapłaciłam 9,50 za paczke zwykła,nie priorytet. jak sprzedawałam bluzki pojedyńcze to koszt wysyłki wystawiałam na 6 zł,lepiej nie zawyżać ceny bo wiara zna sie na rzeczy i wnerwia się. My sami np w niedziele kupiliśmy damiankowi kask na narty,cena przystępna ale wpierw facet za przesyłkę chciał 25 zł zadzwoniłam i policytowałam sie z nim,bo zawyzył sporo i wkońcu zapłaciliśmy 15zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga pisalaś że macie domek miejscami klinkierem wyłozony,dobrze pojęłam?czy wysłałabyś mi fotki w wolnym czasie tego klinkieru? kurcze w niedziele mamy jechac kupić płytki klinkierowe właśnie a ja nie wiem do końca jak chce ten front m chce cały kafernik czyli wokół drzwi balkonowych klinkierem obłozyć i wokół drzwi wejściowych.Ale ja za tym nie jestem bo wszystko się zleje.Wolałabym takie nierówności wokół z tej płytki wkleję na nasza pocztę fotkę podobnej chatki i właśnie klinkieru obłożonego w taki sposób jak chce mój m;) do oceny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zadam pytanko z innej beczki...jaki macie stosunek do zdrady? jesteście w stanie wybaczyć czy od razu rozówd i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×