Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

no niestety daleko :( a nasze morze uwielbiam i nawet ta odległość mnie nie odstrasza:) zresztą gabiś uwielbia jeździć i prawie całe 11 godzin przespał... a jeszcze do tematu morza to moim zdaniem najlepsza pogoda jest w czerwcu zarówno w tamtym jak i w tym roku byliśmy po 10 dni i nie mięliśmy ani jednego dnia niepogody :)tylko ciepło i słoneczko :) nie wiem może taka pogoda to tylko w łebie :):):) daga nie martw się moje wszystkie znajome i sąsiadki pracują,no może prócz jednej ,ale to indywidualny wybór każdego,ja też wolałam zostać z małym...chociaż teraz chętnie bym się wyrwała do ludzi tak na 4 godzinki dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha z tą emerytką to nie przesadzaj, bo ja zaraz za Tobą jestem:P a jaka działalność oj mam troszkę pomysłów, ale to narazie jeszcze takie zarysiki, wiec nie ma co się wgłębiac. Ale na rozm kwalifikacyjną Cię Pietrucha zaproszę:P:P:P:P a co do zaciażania to się mała nie martw, bo Ty masz niezłe zapasy :D 40 paczek w jedną noc chyba nie puscicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha no co ty tylko rok różnicy ...jeszcze ja z początku roku,to kto wie? :) ciąża zaraźliwa...brzmi ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia 11 godz ło matko:O my jechaliśmyw jedną str 7 w druga 8 i mały wiecej nie spał niż spał. Mąż cwaniak prowadził i nie chciał się zamienic ze mną i ja musiałam małego naszego księćia zabawiać, cieżka sprawa była. Na ogół tez lubi jeżdzić ale tyle km dało mu się we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha zapasy faktycznie spore :) my też z tych gumkowych:) kurcze mały poszedł spać z godzinkę temu i właśnie wstał,mam nadzieje ze się jeszcze nie wyspał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też z poczatku roku,z lutego:) ale i tak przoduję na forum,no chyba łapa jest starsza co do podróży nad morze,nam zajęło 4 godziny,więc nie mam rawa narzekać:P no a te "40"jeszcze nie doszły do mnie,pół biedy bo m i tak nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia moje małe też się kreciło i byłam pełna obaw ale przysnął:) ja też jestem w tej gumkowej ekipie:) tabsy i wszelkie inne hormony zostawiłam daleko za sobą i nie planuje powrotu!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój młodszy dopiero zasnął,damian pół godziny temu miałam w planie miły samotny wieczór ale niestety chłopaki mi towarzyszyli w nim justysia a Ty co porabiasz? no a andzia to mnie martwi na całego:( dostaniesz po uszach babo jedna jak sie zjawisz wkońcu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha oby ta 40 nie szła jak mój basen:P cholera jasna nadal nie mogę namierzyć tej sąsiadki to mój najgorszy zakup . chyba zima mnie zastanie zanim do niego dotrę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zaraz pralkę nastwić z praniem i chyba coś zjem malego bo kolacji nie jadłam,zjadłm podwieczorek i niestety obudził się pan głodek we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga,Ty mnie ino nie strasz bo inaczej sprzedawca z allegro alimenty będzie mi na dziecko płacił(wkońcu przez niego byłaby wpadka):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może andzia ma problem z netem....a justysia pewnie choróbsko leczy. Ojej jak ja nie znoszę kataru:O rodziłam Mateusza z zatkanym nosem:O porażka:O mój m wrócił i poleciał jeszcze na chwilkę do garażu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdążyłam tylko ostatnie 2 strony:P no to co ja mam powiedzieć +30:P:P pietrucha igorek ile ma miesięcy?? i czy w nocy tylko cyc czy modyfikowane też??? bo u nas karola jak piła w nocy mleko to w dzien jadła jak ptaszek, a odkąd jej ucięłam mleko w nocy (a im wcześniej tym lepiej) je normalnie no oprócz tych upałów:P Tomek odkąd skończył 3 miesiace nie je w nocy za to w dzien je super...sniadanko kaszka...2h póxniej chlebek lub jajecznica potem obiad dwudaniowy,...ok 16-17 deserek i na noc kaszka zagryziona chlebkiem....w nocy zero mleka:) a my mayw niedzielę wiejski festyn i sie zobowiązałam że upieke ciasto i nie wiem jakie?pomocy...macie jakis fajny i nieskomplikowany przepis???:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha to zastosuk kalendarzyk małżeński:P:P koleżanka mojej bratowej to stosuje szok!!! ja bym nie ryzykowała Stelka co do ciasta to ja nie podpowiem, bo piekę od wielkiego dzwonu:P a jesli już to sernik czyli niec skomplikowanego. Móm m kocha sernik a ja ciastowa nie jestem:P ale Anuśka i Pietrucha to kuchary niezłe są to moze coś podpowiedzą:D Stelka to ile Ty masz latek kochana:) Pietrucha mówisz pan głodek się odezwał:) danio skonsumuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój m zjeżdża do domu kombajnem ale zaraz jedzie z towarem(rzepak-taki co olej się wyrabia:P)jedzie do olejarni:( stelka igor ma 15 m-cy,w nocy daję mu modyfikowane mleko,w sumie wypija ok.300ml przez całą noc to co,wodą go oszukiwać lub herbatkami? ciasto?na tą porę dobre są wszelakie ze świeżymi owocami,albo ja lubię biszkopt z kremem i pianką na jogurcie,takie lekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga a wiesz z mam nawet danio w lodówce,bo damian lubi zjadłam coś apetyczniejszego,usmażona kiełbaskę z cebulką:P apropo dania-bardzo często w ten sposób nazywamy damiana:)zamiast damian-danio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha moim zdaniem zdecydowanie bym odstawia mleko nocą, on jest na nie za duży,,tzn żeby w nocy pic...karola tez do 20 miesiąca wołała a wręcz żądala mleko, az sie zaparłam i powiedziałam nie...przez 3 noce był sajgon a potem błoga cisza przez cała noc...teraz ewentualnie wodę pije ale nad ranem...sama sobie wstaje bierze butelke i spi dalej:P dlatego ciesze się że Tomek jakoś sam zrezygnował z tego nocnego jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha to sobie postoi w kolejce ten Twój M:0 mojemu udało sie wykosić w dwa dni przed tymi deszczami i ma spokój, ale też stał do skupy do 1 w nocy chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mateusz wypija 60 ml rano:) i to jest picie mleka Mateuszka:P ale nadrabia serkami i jogurcikami. Dziś jadł pomidory z cebulką:) ogólnie mój synek lubi kokosowe rzeczy jak ja:) stelka i porwałaś sie na wypieki:))) to trzymam kciuki za pyszna ciasto:) uciekam dziewczynki. Teraz 5 min dla meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-) ?
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a co to wczoraj tak na pogaduszki was zebrało,że musiałam czytac i czytac :) ja nie miałam siły siedziec wczoraj przed komputerem. Z katrem trochę już lepiej ale gardło zachrypiałe :( ehhh mam już dośc daga mówisz,że masz doła? Ja to doła mam co drugi dzień ale czego tu się spodziewac jak kładę się do łóżka sama,wstaję sama i cały dzień też sama :/ dzisiaj sobota przydałoby się posprzątac,ale na samą myśl aż mi się nie dobrze robi dziewczyny ciąża zaraźliwa :( :( :( o nie nie proszę nie zaciążac :) No pietrucha allegro może Ci zrobic psikusa :) Ale myśl pozytywnie a może dziewczynka :) Wiecie ja też sobie tak myślę a co będzie jak dzieci dorosną i co będę sama siedziec?? O nie :( Chciałabym pójśc do pracy ale nie wiem jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. justysia to dobrze, że już lepiej z noskiem:) U nas nocka przerywana dziś. Mój m narobił troszkę hałasu jak wychodził ok 3 i Mati mi sie obudził. wiercił sie do 4 i tylko mama i mama. To wzięłam go do sibie do łózka połozyłam i poszłam szybciutko zrobić mleczko do kuchni a tu moje małe nóźki za mną biegną:) alw ypił mleczko i kręcił sie jeszcze do 5 ale jak usnął to pospaliśmy do 8:) Teraz ogarniamy domek, bo moja siostra ma do mnie wpasć ok 10. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) ja tylko na chwilkę przywitać się z wami...u nas leje i nie zanosi się żeby miało przestać,pewnie cały weekend tak będzie:( justysia ty się kuruj uciekam na kawusie i kakao małemu zrobić bo on tak rano z 250 wypija buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim,ale jestem zła,igor obudził mnie znowu o 6 a teraz już od godziny śpi.Sytuacja powtarza się często,chyba poprostu jest tak że o teg 6 on sie przebudza na picie a że mnie dobudzić nie może to rozbudza się,no i jest niewyspany,nie tylko on dobra ale przynajmniej udało mi się w spokoju usmażyć mięso i podszykować do obiadu zaraz jak się obudzi jedziemy na zakupy do lidla m wrócił o 5 rano,biedulek i nawet nie kladł się spać tylko szykował maszyne i już dalej ruszył w pole żniwować justysia zdrowiej szybko bo kto jak to ale my mamusie musimy byc twarde i zdrowe ,nie do zdarcia!!!u mnie zazwyczaj tak jest ze wszyscy wokół chprzy a ja pełna zdrowia,ktoś musi potem obchodzic choruszków daga a w jakim wieku masz siostre? w ogóle napiszcie coś o swoim rodzeństwie ja mam starszych brata i siostre,siora skończyła 40 w czerwcu a brat ma 39 lat,ja taki wypierdek jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha my też mamy tego wypierdka :) Mój brat jest w Twoim wieku czyli ma 28 lat a moja siostra w grudniu skończy 10 lat :) no a ja 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tylko siostrę dwa lata młodszą,ma 25 lat.wyszła za mąż ale dzieci przed 30-stką nie chce i mój synuś musi bawić się sam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia Ty postaraj się o drugie przecież Gabryś ma już 3 latka. Zanim się postarasz i urodzisz to już będzie 4 lata różnicy albo i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no justysia racje masz...ale jakoś tak samemu ciężko się zdecydować:) ja już tak od pół roku o tym myślę ale cóż...może niedługo a mi się tak dziewczynka marzy,pierwszego chciałam chłopca i jest :)ale wiadomo najważniejsze zdrowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×