Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gizula888

Biały ser - do czego wykorzystać?

Polecane posty

Dziewczyny sezon truskawkowy w toku - myślicie że mogłabym z Waszego przepisu na leniwe zrobić knedle z truskawakami - tj. wykorzystać ten przepis na ciasto i do srdeczka truskaweczka;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawod hotelarz
az sie prosi o nalesnik z serem i truskawkami do tego sos wanilowy.. mniamm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robie tak
Domek baby jagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierożki na słodko
z serem,oponki,kopytka polane masłem i z białym serem,serniki,kotlety serowo-ziemniaczane,topiony ser domowej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemczy juz bylooo
Nie wiem czy ktos juz podawał przepis na cos takiego bo nie czytałam wszystkich postów. Ja robię pastę na kanapki z białego sera. Potrzebna jest puszka-konserwa makreli w pomidorach, masło i biały ser. Najpierw miksuję makrelę z masłem, potem dodaję ser i miksuję aż będzie jednolita pasta. Troche pieprzu, ew. soli i jest pyszne. Można dodać trochę pomidora bedzie smaczniejsze ale konsystencja bardziej płynna polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob oponki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesieńka
ja robie sobie dietetyczne śniadanka i kolacje z sera białego, biore go z jogurtem, cudkrem i figura no-apetite o smaku ananasowym robi się fajna konystencja i codziennie tak zajadam, duzo białka i na długo jestem syta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naleśniki po rusku! farsz to ziemniaki, ser, smazona, cebulka! taki jak przy pierogach ruskich! smarujemy nim naleśniki, panierujemy jajku i bułce, smażymy i podajemy np z sosem pomidorowym! pychaaaa! kotlety ziemniaczano- serowe! ziemniaki mieszamy z serem, dodajemy jajko, cebulkę smażoną, panierujemy w bułce i smażymy, podajemy z ulubionym sosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×