Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja12

zdziwiona....

Polecane posty

słuchajcie mam problem. Ostatni mój cykl wyniósł 29 dni. dzień przed miesiączką kochałam się z facetem bez zabezpieczenia, zakończył ze tak powiem we mnie. okres dostałam następnego dnia rano, ale trwał niesamowicie krótko bo nie całe 3 dni...i to mnie bardzo zaskoczyło. nigdy w zyciu nie zdarzył mi sie taki okres:( z jednej strony sie ciesze ale z drugiej mnie to dziwi. zawsze moja miesiączka trwa min. 6 dni....przyznam ze przez ostatnie 2 miesiace miałam okropny stres, który trwa do teraz....może to było powodem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrMengele
Dzien przed to dni bezplodne, chyba ze jestes z tych co trafiaja 6 w totka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie zaniepokoiłam bo moja koleżanka w ciąże zaszła w okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w okres tylko podczas krwawienia śródcyklicznego - jak się kobieta nie obserwuje to może nie wiedzieć, że to nie miesiączka. krwawienie śródcykliczne się zdarza i występuje po cyklu jednofazowym (bez wzrostu temperatury poprzedającego krwawienie na ok 12-16 dni). Często zdarza się, że takiemu krwawieniu towarzyszy owulacja, stąd nie można zakładać, że jakikolwiek dzień w cyklu jest bezwzględnie bezpieczny, jeśli:a) nie stosujesz antykoncepcjilubb) nie mierzysz temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×