Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja12

zdziwiona....

Polecane posty

słuchajcie mam problem. Ostatni mój cykl wyniósł 29 dni. dzień przed miesiączką kochałam się z facetem bez zabezpieczenia, zakończył ze tak powiem we mnie. okres dostałam następnego dnia rano, ale trwał niesamowicie krótko bo nie całe 3 dni...i to mnie bardzo zaskoczyło. nigdy w zyciu nie zdarzył mi sie taki okres z jednej strony sie ciesze ale z drugiej mnie to dziwi. zawsze moja miesiączka trwa min. 6 dni....przyznam ze przez ostatnie 2 miesiace miałam okropny stres, który trwa do teraz....może to było powodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENI35
NIE ZASZŁAS W CIĄŻE NAPEWNO, PRZEZ OKRESEM SA DNI NIEPŁODNE.....JESLI O TO CI CHODZI.........TAK CZASEM JEST, MOZE MIAŁAS JAKIŚ STRESIK, albo piłas winko.......spoko-loko..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche sie zaniepokoiłam bo moja koleżanka w ciaże zaszła w okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacja może się przesunąć jeśli jest duży stres czy choroba, a czasem plamienie może towarzyszyć zagnieżdżeniu jajeczka.. musisz poczekać jakies 2 tygodnie a potem najlepiej zrób test dla pewności teraz jeszcze za wcześnei na jakiekolwiek diagnozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto mówi ze przed okresem są dni niepłodne jest w błedzie!! wszystko zalezy od kobiety, od jej obecnego stanu zdrowia, owulacja może sie przesunąć z najmniejszych przyczyn dla nas wcale czasami niezauważalnych. Gdyby w ciąże mozna było tylko zajśc przez dwa dni w cyklu to tylu wpadek by nie było. koleżanka mojej mamy również zaszła w ciąze w okres:( a ponoć są to dni niepłodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa zawsze jakaś jest
no to prawda -znam jedną osobę która jest efektem seksu podczas okresu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×