Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczupła2424

>>>>>>>>>>szybkie tycie dieta dla chudych

Polecane posty

Gość szczupła2424

Witajcie szczuplutkie! Od wielu lat zmaga, się z problemem 'bycia chudą'. Mam obecnie 24 lata i zamiast mieć piękne , kobiece krągłe kształty, jestem chuda i koścista. Prawda leży głównie po mojej stronie, ponieważ generalnie nie lubię jeść. No jeżeli jest jakieś danie, które mi smakuje, to jem chętnie, ale chlebem, kartoflami, i całą resztą podstawowych okropnych polskich produktów rzygam.. Nie mam duszy kucharza, więc nawet nie chce mi się fantazjować w kuchni by przygotować smaczne jedzonko, po to aby się najeść. Wolę np. iść głodna spać niż znów jeść chleb etc.. Chcę przytyć do lata, ale przy mojej bardzo dużej aktywności i jedzeniu 3 kromek chleba i obiadu dziennie na pewno mi się to nie uda.. Potrzebuję jakiegoś planu żywieniowego, który pomoże mi przytyć 5 kg. No oczywiście nie mówię o takim planie typu: słodycze i fast-foody. Chodzi mi o normalne, zdrowe jedzenie, które spowolni mój metabolizm i pozwoli mi przytyć. Nie chodzi mi tez o taki plan, który zawiera jakieś kosmiczne produkty , których nie wiadomo gdzie szukać, nie wspominając już o cenie. Znalazłam w necie DIETA "SZYBKIE TYCIE". Myślę, że to moja ostatnia deska ratunku. Czy któraś z Was z niej korzystała?? A może podsuniecie mi jakieś inne pomysły. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Mia-
Hej, ja akurat nie mam takiego problemu, ale sa produkty ktore sa zdrowe i powoduja tycie jak np ser zolty, ktory ma duzo wapnia. A moze bys sie tak zainteresowala smacznym gotowaniem, skoro masz slaby apetyt, to staraj sie gotowac jak najsmaczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co chcesz nabierac tkanke tluszczowa? Musisz zaczac cwiczyc z ciezarami, zeby nabrac tkanke miesniowa + dodtani bilans kaloryczny. Tluszcz nie jest atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energiczna dokladnie, ale mi nie chodzi o zylastosc, tylko, zeby powiekszac wymiary miesniami, a nie tluszczykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno
dieta niełączenia pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi, można schudnąć albo przytyć ale jak ty nie lubisz jeść to nie wiem czy ci pomoże bo co z tego że sobie posiłki zaplanujesz jak ich nie zjesz :( oj, chciałabym mieć taki apetyt jak ty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła2424
Dziękuję Wam za te rady, ale myślę, że samo dodawanie śmietany do produktów i jedzenie żółtych serów nie spowoduje zwiększenia mojej masy o 5 kg... Jeśli chodzi o ćwiczenia, to wybaczcie, ale chude, umięśnione dziewczyny wyglądają obrzydliwie. Ponadto ja żyję dość aktywnie, więc mam dobrą kondycję i to mi wystarczy jeśli chodzi o aktywność fizyczną. Szkoda, że na tym forum wszyscy tylko chcą schudnąć i nikt nie ma takiego problemu, jak ja... Obiecuję, że zrealizuje cały plan żywieniowy tylko pomóżcie! Jeszcze raz ponawiam pytanie, czy słyszałyście o diecie "SZYBKIE TYCIE"?? jESTEM gotowa zainwestować w tę książkę, jej koszt to 40 zł. Może jest ktoś, kto też zastanawiał się nad jej kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jedzac jeden posilek dziennie, to chocbys nie wiem co jadla, to nie przytyjesz... Nie pozostaje Ci nic innego, jak zaczac jesc wiecej. Najlepiej pewnie produkty sprzyjajace tyciu i to w polaczeniu, czyli np. makaron + tlusty sos (jakies spaghetti czy co tam lubisz), pieczywo + maslo/maslo orzechowe + miod/banany, owoce o wysokim IG (banany, itp). Na pewno musisz zaczac jesc spora ilosc wegli w ciagu dnia, do tego nie unikac tluszczu, mysle, ze przy takich "bombach kalorycznych" raczej powinnas przytyc. O odpowiednia ilosc bialka tez nalezy przy tym oczywiscie zadbac, ale generalnie zwiekszyc ilosc wegli i tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h&m
np. proste menu: śn. jajecznica z 4 jaj na maśle z cebulką i kiełbaską, bułka z serem zoltym i pomidorem do tego kakao z cukrem na tłustym mleku lub 2 parowki, 2 bułki z serem żołtym, szynką i warzywami śn 2. 2 tosty z serem żoltym i szynką do tego banan, herbatka słodka lub drożdzowka, banan, ob. frytki na oleju, kotlet schabowy lub z kurczaka, sałatka z majonezem np colesław, cola lub pizza podwieczorek: ciasto, lody, batoniki lub mieszanka studencka kolacja fasolka po bretonsku, chlebek ze smalcem lub naleśniki z dzemem polane śmietaną posypane startą czekoladą w miedzyczasie podgryzaj ciasteczka, czekoladki, chipsy, paluszki orzeszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julii171
Helo...Mam problem z tym że jestem także chuda i koścista a na dodatek przez to mam małe piersi jak na swój wiek. Znacie jakies książki lub porady? Dodam jestem wegetarianką a mięso jest potrzebne. Czym moge zastąpić wędline itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdomowny
To zależy na co się nastawiasz jesli na masę mieśniową to ryż piersi z kurczaka i węglowodany ale to wymaga sporo cierpliwości i jesli masz szybką przemianę materii będzie trwało bardzo długo. Jak chcesz złapać masę nawet tłuszczową to po pierwsze jak i w przypadku wyżej koniec z papierosami i alkoholem pozbycie się stresów najlepiej ograniczyc wysiłek i czynności za dnia dużo pić mleko jak najbardziej tłuste dodwać śmietany oliwy z oliwek parówki obojętnie jakie byleby ci smakowały i słodycze jako dodatek od czasu do czasu i podjadać co jakiś czas to działa na każdego. Takie optymalne przytycie to jakies 2 kilogramy na miesiąć tłuszczu można szybciej ale lepiej robić przerwy zarówno dla odpoczynku jak i by nie narobić sobie rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×