Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marysia ze Wspólnej

jaka karma dla psa najlepsza?

Polecane posty

Mam nie lada dylemat. Dowiedziałam się, że rodzaj karmy podawanej psu ma duży wpływ na jego zdrowie. Chcę mojemu psiakowi zatem urozmaicić dietę, ale tak przeglądając strone krakvet.pl nie wiem za którą się złapać. Jakie karmy dajecie waszym zwierzakom? Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
royal canin moje wszystkie zwierzaki sa na royalu i są zdrowe jak ryby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
a jakiego masz psiaka? może zapytaj swojego weterynarza jaką karmę dla Twojego pupila poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Canin Royal, Eukanuba. Nie kupuj Pedigree. O takie rzeczy pytaj raczej weterynarza lub na forach tematycznych poświęconych psom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie nie ma z tym problemu
1. czy to pies roboczy czy tapczanowiec 2. czy to pies całkiem zdrowy czy ma z czymś problemy 3. czy ta rasa jest narażona na typowe schorzenia 4. czy to dorosły pies czy szczenię 5. najlepiej jednak przedyskutować to z wetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedegreeeeee
to zmielony papier ;) poczytaj skład! jaka jest zawartośc mięśa w tego typu karmach- bez czytania powiem ci że nie więcej niż 4% a w porządnych karmach jak royal zawartośc mięsa wynosi ponad 90% a psy są mięsożerne!!! potrzebują białka!!! weglowoadany powinny być tylko dodatiem w diecie psa , a pedegr składające się z pasz jest jednym wielkim węglowodanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gotuje raz na 3 dni
3 garnki - 1 z mielonym indyczym lub kurzym ( odtluszczam), 2 z ryzem, 3-ci z warzywami. Kiedy karmilam gotowa, mial uczulenie na KAZDĄ drapal sie do krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję swojemu psu royal canina na krakvet.pl i raczej w najbliższym czasie na nic innego się nie przerzucę. Zresztą tę karmę polecił mi weterynarz, więc jestem spokojna o jej wpływ na zdrowie mego pupila. Nie wiem czy to kwestia odpowiedniego żywienia czy nie,ale mój pies mimo 8 lat ma piękną błyszcząca sierść i jest niezwykle żwawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój pies je frolic,uwielbia go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scgtr
Ja ma dwa psy. Spaniela - 5lat i od zawsze je chappi, jest zdrowy silny i pełen energii. Nie ma problemów z trawieniem i ma piękną sierść. Drugiemu -Yorkowi kupuje pedigree i to samo! Piękna lśniąca sierść, mnóstwo energii i zero problemów z trawieniem "mam na to twarde dowody" :-P Piesek je pedigree już 2 lata - bo tyle ma :) Myslę, że o złą opinię postarała się konkurencja...bo ja nie mogę złego słowa powiedzieć na karmę pedigree...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojegoo
wypuszczam na wioske niech sobie sam upoluje jeszcze jesc bede mu dawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja na wsi nie mieszkam :> także nie bedzie mial za bardzo co upolowywać :P A poza tym nie chciałabym żeby pies mi jakiś paskudztwa do domu znosil i co najgorsz jadł. Bez przesady. Póki na karmę mnie stać, to będę mu ja kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak do domu
to masz psa w domu, ja pierdziele smrod klaki bleee zerzygala bym sie jakby mi po domu chodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiaraaa
a Friskies to dobra karma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie wiem czy dobra, ale mój pies nie chciał nigdy tego jeść. Pewnie to kwestia psiego gustu . ALe wracajac do temtu... to która karma najlepsza? oprcz royala? A smakołyki, tez firmy royal? I o co chodzi ze smakołykami z chlorofilem? http://www.krakvet.pl/maced-ciastka-misne-kostki-chlorofilem-300g-p-13762.html Powie mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi w smakołykach z chlorofilem? A nie zauważyłas, że jak jestes z psem na spacerze to zdarza mu się skubac trawe? :) W trawie jest bowiem chlorofil, którego psy potrzebuja do pobudzania swojego metabolizmu. Mając chlorofil w organiźmie po prostu lepiej trawią. Żeby uniknąć jednak tych wszystkich świństw, które czają się na trawniakch lepiej kupowąc własnie smakołyki z tym składnikiem. Wychodzi zdrowiej i lepiej dla psiaka. Z tego, co się orientują to w krakvet.pl sa jeszcze puszki i karmy z chlorofilem. Warto urozmaicic o nie diete swojego pupila :) coby żył długo i szczęśliwie i nei wymiotował nam w domu zielskiem z podwórka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pieska około 10 kg, mieszaniec. Jeżeli chodzi o karmę to ufam tylko Royal Canin. Piesek się zajada. Jestem spod Gorzowa i zamawiam sobie w http://www.weterynarz-gorzow.pl/ wszystko dla pieska i kotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik9
Najlepsze są karmy bez zbożowe. Canagan jest naprawdę dobry, ma wysoką zawartość białka, ponad 60% mięsa. W Anglii kupują właściwie tylko to. U nas dopiero teraz sprowadzają to do Polski ale już można dostać w paru miejscach i w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina_76
Ja karmę CANAGAN ściągałem sobie już dłuższy czas z zagranicy. Dobrze wiedzieć, że w naszym kraju można już ją dorwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina_76
Ja Canagan ściągałem sobie już dłuższy czas z zagranicy. Karma bardzo bogata w wartości odżywcze. Dobrze wiedzieć, że ich produkty są już dostępne w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarz
wiadomo, kasy na to idzie trochę, ale kocham swojego psa i nie chcę, żeby jadł byle co. Więc te parę złotych więcej na Canagana mnie nie zuboży, a wiem, że pies je dobrą i zdrową karmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibic_tw
kupuję w sieci Canagan i jestem bardzo zadowolony. Mój pies wyraźnie odżył (wcześniej miał problemy z nerkami) i ma więcej ochoty na zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję karmę w http://lecznica.pila.pl/. Sprowadzają fajne karmy, mają różne rodzaje, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wiadomo, że każdy zwierzak jest inny i lubi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Canin. Kiedyś miała psa. Po przyjęciu go pod swój dach był wychudzony i biedny. Kiedy podałam mu tą karmę, od razu sierść mu się rozjaśniła i zaczął mieć dobry humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam w http://www.weterynarz-gorzow.pl/ - mają spory wybór karm. Zwróćcie też uwagę na to, że sucha czy morka karma to jedynie dodatek do potraw, które się powinno pieskowi gotować – warzywa, mięsko, kasza – to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mankiewiczowna
Ja swojemu kupuję http://www.canivera.pl/ polecił mi ją weterynarz, na szczęście mojemu kundelkowi zasmakowała, a z tym jest zawsze problem. Można kupić najlepszą karmę, a pies nie będzie chciał jej jeść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×