Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marysia ze Wspólnej

jaka karma dla psa najlepsza?

Polecane posty

Gość gość
Ja słyszałam, że zdrowa jest karma Proplan Pies http://www.purina-proplan.pl/pies, ale nigdy jej nie kupowałam. Kupujecie ją, psy ją lubią? Naprawdę jest taka dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vollmers.pl – To jest zdecydowanie dobra karma. Nie zawiera żadnej szkodliwej chemii, konserwantów itd. Polecam zajrzeć na stronę, bo mają szeroki asortyment, sporo różnych smakołyków, "ciasteczek" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pies uwielbia suche karmy, często po nie sięgam, bo w nich znajdują się najważniejsze składniki, które pozwolą mu prawidłowo się rozwijać. Obecnie mój psiak zajada Pedigree. Skład jest bardzo dobry, piesek i jego żołądek są zadowoleni, nie ma żadnych problemów z trawieniem, co niestety było problemem o dziwo przy droższych karmach, np. Royal Canin, Brit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje od Doctor Dog karmę, jest naturalna zawiera duzo witamin i mineralow. bardzo mojemu psu smakuje no i jest zdrowa. Zamawiac mozna przez ich strone www.doctordog.pl roznej wielkosc***aczki sa do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej więcej trzy miesiące temu przeglądałam Allegro w poszukiwaniu karm dla psa. Akurat mój pies jest dość aktywny, często pomaga osobie niepełnosprawnej w domu (jest specjalnie wyszkolony). Muszę zatem inwestować w karmy klasy premium. Na Allegro znalazłam karmy czeskiej marki Eminent. W sklepie www.karma-eminent.pl możesz znaleźć te karmy. Dużo pozytywnych opinii od hodowców. Do tego sprzedawca bez negatywnych komentarzy na aukcjach, wyłącznie ocena pięć po stronie obsługi klienta. Ja tym karmom zaufałam z dość prostego powodu. Jest dużo „mięsa w mięsie”, co się niestety coraz rzadziej zdarza. Po dwóch tygodniach sierść psa pięknie lśni. Z tego powodu wiem, że mieszanka działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamieniłem zwykły gryzak na gryzak Torgas jakiś czas temu i efekt jest genialny. York jest zachwycony, w końcu się trochę uspokoił i widać, że ma dużo zabawy z tego gryzaka. Szukałem czegoś łagodnego dla dziąseł, zdrowego i właśnie takie właściwości ma ten psi gadżet. Oryginalny można kupić na stronie www.torgas.pl , nie wiem czy ktoś jeszcze tym handluje w Polsce, ale raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polusiax
To co pies je BARDZO wpływa na jego zdrowie i zachowanie. Dlatego nie można go karmić byle czym. Psy mają nawet bardziej wrazliwy układ pokarmowy niż ludzie... Mojemu labradorowi podaję karmę Doctor Dog, naturalne składniki, bez chemii, dużo mięska i warzyw. I wszystko jest dobrze, pies nie choruje, a labradory mają wrażliwe żołądki przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza karma to taka, która jest jak najbardziej naturalna i uzyskuje się ja poprzez suszenie. U nas na rynku takie wymogi spełnia np. sancani http://sancani.pl/ Ja daję tę karmę mojej suni i zajada się nią aż jej się uszy trzęsą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaeras
Nam weterynarz polecił ziwipeak Zamawiamy w większej ilości na http://modernpet.pl Piesek juz nie jest osowiały i tryska energią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także mogę tę mieszankę polecić. Nie ma alergenów, jest dużo świeżego mięsa, ciekawa receptura, jakby ktoś chciał doczytać to na stronie www.addvena.com jest dokładny opis i lista miejsc gdzie sprzedają karmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indilka02
niezależnie od tego jaką karmę dacie swoim zwierzakom (broń boże tylko nie z sieciówki) to warto ją odpowiednio wzbogacać o witaminy b, d, e itp. Ja np swojej suczce daję VetAminex od VetExpert , 1 kapsułka dziennie. Ten suplement jest bogaty w różne składniki odżywcze i witaminy takie jak cynk,żelazo, mangan, wit. E,A,B1,B3 itp... Ma teraz sierść w znacznie lepszej kondycji i widzę zmianę w jej zachowaniu - chętniej biega, je .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza to po prostu surowe mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o dobrą jakościową karmę dla pisków, to ja polecam wariant https://www.maxandmrau.pl/product-pol-452-Royal-Canin-Mini-Ageing-12-1-5-kg.html . Opracowano ją z myślą o starszych psach (powyżej 12 roku życia). Czytałam w składzie, że zawiera składniki, które ograniczają powstawanie kamienia nazębnego + utrzymują sierść w ładnym stanie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej, aby nasz piesek był karmiony pokarmem dedykowanym specjalnie pod jego rasę. Dla swojego labradora kupuję karmę z oferty http://sznupa.pl , których oferta kierowana jest dla właścicieli psów o wszelkiej maści. Wybór jest naprawdę spory, zaś oferowane produkty to najwyższa jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4243
A Wasze Yorki jak karmicie? Ja planuje zakup yorka ale takiego juz ciut wiekszego. Tutaj https://royalcanin.pl/pies/rasy-psow/yorkshire-terrier czytam o karmie. Co sadzicie? Chcialabym od razu wprowadzic zdrowa diete dla psa. Nie chce mieszac karm itd, chce stosowac jedna, ktora bedzie zdrowa dla psa. Doradzicie mi moze w wyborze? Macie Yorki? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegoska
Nie ma czegoś takiego jak "najlepsza" karma tylko po prostu dobra jakościowo oparta na naturalnych składnikach ja takie karmy zamawiam ze sklepu https://zoocare.pl/ bo te popularne marki karm często sa nafaszerowane chemia i konserwantami wiec zaczelam lepiej karmic moja psinke i z tego co mozna zaobserowac jest bardzo zadowolona i nowa karma jej smakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od wielu miesięcy podaję suchą marki petvita :) poczytałam trochę i wiem, że ma dużą ilość mięska i występuje w wielu wariantach smakowych :) od niedawna są na rynku też mokre karmy PETVITY i właśnie wybieram się na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam karmy o wysokiej jakosci. swojemu podaję petvitę suchą, a diete dopelniam puszkami z tej samej serii. pies ma swietną iersc, nie dławi się granulkami, regularnie się wypróżnia. naprawdę polecam poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze smogiem to moim zdaniem temat jest poważniejszy niż ludzie myślą. Dużo się mówi o raku płuc w kontekście palenia papierosów a wcale bym się nie zdziwiła jakby to od jakości powietrza w miastach...A ja akurat mieszkam w Krakowie, gdzie smogu jest chyba najwięcej ze wszystkich miast. Sobie maseczki nie założę bo ludzie by mnie chyba zjedli wzrokiem, ale może za jakiś czas to będzie norma i będziemy jak Azji chodzić w maseczkach po miastach...Ale co do zwierzaka to żeby swojego Dżekiego oczyścić z toksyn to daję mu wodę Lourdes Detox Aqua właśnie do detoxu organizmu. Już 3 miesiące ją pije i energia go rozpiera, a wcześniej to miał często takie stany apatyczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie polecam Pevitę. Karma ta ma bardzo dobry skład. Po zmianie na nią zauważyłam u mojego psa bardziej lśniącą sierść no i mniej wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bordercollove
Według badań najlepiej dopasowywać żywienia dla psów indywidualnie. Profesjonalne karmy dla zwierząt oferuje https://royalcanin.pl/ Warto zobaczyć :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×