Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marysia ze Wspólnej

jaka karma dla psa najlepsza?

Polecane posty

Gość martkka39
Od jakiegoś czasu ze sklepu https://zoocare.pl/ zamawiam karmę dla mojego psinka i z tego co widać bardzo mu smakuje dawniej dawałam te karmy najbardziej znane i reklamowane w telewizji ale mi powiedzial weterynarz ze w nich pelno chemii wiec polecam na strone tego sklepu wejsc i zobaczyc sobie jakie karmy maja w swojej ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulinda
Kilka karm jakie mogę polecić dla psa: Eukanuba Rinti Dolina Noteci Fitmin Happy Dog Tropidog Mają dobre składy i wysoką zawartość mięsa ( do 90% w składzie). Podczas gdy tanie karmy mają zawartość mięsa w wielu przypadkach nie wiekszą niz 4%. A pies musi miec dostarczane białko dla zdrowia, dobrego samopoczucia oraz ładnej sierści. Jesli miałabym polecić jakiś sklep to będzie to Flogard z Łodzi: www.flogard.pl Dobre ceny, sporo promocji i obsługa znająca się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje taką jaką weterynarz mi polecił i mój brutus nie narzeka. Co prawda samej karmy mu nie daje bo czasem i coś innego do jedzenia dostanie. No i suplementy dostaje https://gamedog.eu/pl/ na lepsze trawienie czy na stawy, bo to nie jest już młody pies. Swoje lata już ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanna
Ja zaczęłam kupować karmę Bozita - poleciła mi ja znajoma, mój pies jest alergikiem, nie może jeść wszystkiego, po tej karmie w końcu widzę poprawę i przy niej zostajemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My używamy tej z firmy BOZITA . Na wszystkie był uczulony a ta nie . Nie zawierają GMO , konserwantów i antybiotyków . Produkowana jest w Szwecji co świadczy o jakości. Maja różne karmy do wyboru : belzglutenowe, bezzobozowe itp. Zawsze jak coś nie podpasuje pupilowi można ja zwrócić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujemy BOZITE i u nas się sprawdza . Skład mega fajny bez konserwantów i wolna od GMO . Wrazie potrzeby można ja zwrócić . U nas jedna nie pasowała i wymieniliśmy na inna bez problemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój psiak akurat nie chciał jej jeść. Powąchał tylko i odszedł. Bardziej podeszła mu tam bezbożowa Bozita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem fanka Bozity . Moje trzy pupilki ja jedzą i zero alergii i do tego się zajadają aż im się uszy trzęsą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenna88
Karmy Bozita to jednak jakość! Maja dobry, zdrowy skład i ja także je polecam, szczególnie psiakom które bywają wrażliwe na jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, ale w marketach to raczej Bozity sie nie kupi. Trzeba w dobrych zoologicznych szukać raczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie w marketach bozity nie ma możesz przez neta na zooplus kupić albo na krakvecie i w zoologicznych ale nie wszystkie je maja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ją zamawiam na zooplus :) w mojej małej mieścinie niestety stacjonarnie jej nigdzie nie kupię. Ale czasami kotu dokupię też jakąś mokrą karmę z Bozity więc za przesyłkę płacę raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele karm mieliśmy wyprobowane i najbardziej podpasowala nam bozita . Jest dobrej jakosci i cena jest adekwatna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdallenna88
A od czego zacząć kiedy zmienia się karmę, w jaki sposób ja podawać? Mieszać, czy od razu nową podawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas sprawdza się Bozita . Szwecka firma świetnie dba o jakość. Pokarm jest wolny od GMO i konserwantów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze dużo z Was poleca bozite i myśle ze się na nią skuszę i dam znać czy mojego psiaka tez się sprawdza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammma888
Niestety u nas zmiana karmy musiała nastąpić, psiak zjadł trutkę, która ktoś rozrzucił po osiedlu, długo walczyliśmy żeby udało mu się z tego wyjść, ale niestety na jedzenie teraz trzeba uważać bardziej i dlatego też zdecydowałam się na Bozite i karme Robur całkowicie pozbawioną zbóż. Ma super skład, psiak się zajada i powoli powoli wraca do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólnie z mężem zdecydowaliśmy się na bozite bo od marketowek nasz psiak miał alergie . Dzięki tej karmie zero alergii i sierść jest lśniąca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dylemat właśnie nad wyborem karmy . Co siądziecie o bozicie. Widziałam ze skład ma dobry i cena tez jest przystępna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nas najlepsza jest szwedzka Bozita. Sprawdziła się zarówno za szczeniaka jak i teraz za większego psiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Prawda jest taka, że nie ma jednej konkretnej karmy, która sprawdzi się dla każdego psa. Zapotrzebowanie dla minerały, mikroelementy i energię jest różne u psów w różnym wieku i różnej rasy. Głównymi składnikami odżywczymi są białka, węglowodany, tłuszcze oraz mikro-, makroelementy i witaminy. To czy źródłem węglowodanów będzie świeżo ugotowany ryż czy orkisz zawarty w granulacie jest kwestią wyboru właściciela i zależy od predyspozycji i preferencji psa. http://aviatorclub.pl/najlepsze-karmy-dla-pso w/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla moje psa, który jak się okazuje ma alergię chyba na wszystko najlepsza jest Bozita. Odpukać, jeszcze zajada tak, aż się uszy trzęsą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×