Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kasia_kasińska

Mój maż chce dziecka a ja nie. Pomocy!

Polecane posty

Gość gość
ja też nie chcę dzieci i mój chłopak o tym wie, mowilam mu prosto z mostu nie i koniec, liczylam na to ze moze odejść - no i coz... Niestety, on jest PRZEKONANY, ze kazda kobieta chce miec dzieci, że mi sie odmieni. Nie chce mnie słuchac. Czasami mam ochotę z nim zerwać sama juz teraz, niz za pare lat ssie klocic i rozstac. Chociaz wiadomo, ze go kocham... to takie straszne :( Ja nie chcę miec dziecka, bo tego nie czuje, dzieci są mi obojetne, zawsze byly. Nie mam chęci ani ich przytulac, ani sie nimi opiekowac. Poza tym uważam, że nie podolam psychicznie. Uwazam, że kobieta jak rodzi to zostaje TYLKO matką. Przynajmniej te pierwsze 2-3 lata zycia dziecka jestes odcieta od swiata i zyjesz tylko nim. Jestes robotem. To chyba w Japonii tak jest, ze kobieta jak zostaje matka, przestaje byc kochanką. Mezczyzna to co innego... może byc kim chce, a przy okazji ojcem, a nie tylko ojcem. Nadal jest atrakcyjny, rozwija sie w roznych dziedzinach, pracuje i nikt mu niczego nie zarzuca. A ty siedź z presja idealnej matki-polki. Nie, ja nie udxwignę tego psychicznie, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja jestem egoistką bo nie chcę dzieci????

Egoistami są ludzie, którzy mają dzieci głównie z myślą o swojej własnej przyszłości.

Żeby ktoś mógł im przysłowiową szklankę herbaty podać.

Żeby ich woził do lekarzy i ogarniał ich całą przykrą starość.

Żeby można się szczycić jakim to dziecko nie jest geniuszem i co w życiu nie osiągnęło w końcu to ,,moje geny" sprawiły.

A jak patrzę jak współcześni rodzice wychowują dzieci to nóż Mi się w kieszeni otwiera.

Nosy w telefonach, laptopach, a dziecko samopas.

Niańka, żłobek, przedszkole, a jak trzeba czas z potomkiem spędzić to nie wiedzą jak się do tego zabrać.

 Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

ja tez nie chce dzieci i jestem chlopakiem a co oni popierdoleni to kosztuje w tatusia chce sie bawić a on wie jakie to utrzymanie drogie jest dziecka ? Dentysta jedzenie ubrania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Rodziny z dwójką dzieci przeznaczają na opiekę około 310 000 zl złotych 

pójdą na studia, koszt wyniesie około 414 000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

oplacanie szkoly dla dziecka studia i jego zachcianki komputery konsole telewizory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

to rzuc go i bierz takiego co nie chce miec dzieci taka rada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaas

28lat dziecko7letnie z 1 malzenstwa. Z2 mezem po slubie rok on nie chcial na chcialam teraz odwrotnie on chce ale ja nie.. za 1 razem zostalam sama z macierzynstwem i rozwod 2 raz sie boje.. on chce ale pewnie znowu zostane sama  z calym wychowaniem.. boje sie powtorki.. woem ze dziecko niszvzy zwiazek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałabym przeczytać wypowiedzi osób, które się tu wypowiadały (w końcu minęła dekada). Sama jestem w podobnej sytuacji i świeżo po rozmowie z moim facetem na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×