Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fddgdgdsfgsdgs

ZIMNY FACET?? jak z takim postępować?

Polecane posty

Gość gość
Żyć z takim człowiekiem to tak, jakby dwoje obcych lokatorów w jednym mieszkaniu. Największy introwertyk jest otwarty przy najbliższej osobie. Zimna ryba zawsze będzie zimna. Dwa lata? Aż tyle??Święta kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiesza mnie te wasze usprawiedliwienia "biednego zimnego misia" - czemu nie chcecie przyjac do wiadomosci ze oni sie wami po prostu onanizuja! Maja was w du/pie - liczy sie dla nich tylko oproznienie jaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny facet? najlepszym rozwiązaniem dla kobiety jest odejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te desperatki wola byc z takim niz z zadnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek42ość
My Kobiety jesteśmy utkane z emocji. Dla mnie potrzeba miłości, ciepła, czułości... w związku jest najważniejsza. Przy zimnym mężczyźnie szukałam w sobie wad i dążyłam do doskonałości myśląc, że coś ze mną jest nie tak. Tymczasem problem leżał po stronie tego mężczyny. Każdy "przypadek"jest inny. Zimny mężczyna nie angażuje się, nie dba o kobietę, nie poprosi o rękę... Rzeczywiście takim zimnym męzczynom chodzi tylko o "opróżnienie jaj" Od takich ludzi trzeba po prostu uciekać. I szukać kogoś podobnego do siebie. Wierzę w miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość milka
Wytrzymałam 2 lata. Było warto:) Zrozumiał, że dalej nie możemy tak żyć bo ja reaguje na chłód zamknięciem i złością. Usłyszałam po raz pierwszy że kocha. W moim przypadku udało się dokopać do mojego zimnego chłopa. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety uwielbiają takich facetów. prawdziwi samce alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmilka
Coś w tym jest:) Bardzo podoba się mi to, że jest męski, opanowany, logiczny, dość chłodny. Choć niepewność co do Jego uczuć była dla nas zabójcza. Po tym jak przyznał że kocha, ja jestem spokojna, a on nie stracił nic ze swojej męskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkałam się z tym. Facet był zimny bo myślał ze go nie akceptuje i ze chce go zmieniać ze jak tylko zacznie mówić to zaczne go przemeblowywać wewnętrzne. Stał się taki po naszych kłótniach zaczął mieć paranoje że go nadal o różne rzeczy obwiniam .... A był taki ze brał mnie do restauracji ale był bardzo zimny podczas rozmowy, pisał do mnie tylko wtedy jak chciał się umówić, potrafił nie odzywać się ponad tydzień gdy wydawało mu się ze się gniewam na niego... Wystarczyło że powiedziałam coś chłodniejszym tonem żeby czuł się o wszystko winny nawet jeśli kompletnie nic mu nie zarzucałam nawet mogłam być zadowolona a on i tak czuł się winny i nieodpowiedni. Paranoja. Nawet jak chciałam z nim porozmawiać o nas otym co czuje to przygotował się na najgorsze przyszedł cały sztywny przytulił pocałował ale bez czułości z jaką to zwykle robił. Zimno kazał mi mówić wszystko co powiedziałam skiwotał mówiąc "mam to w d***e" a na koniec zapytał czy to wszystko jak powiedziałam że tak to wyznał szczęśliwy że jakbym zaczęła mu coś wypominać albo jakbym mu powiedziała choć jedno zdanie w stylu "zmień sie " "przestań palić" "za dużo pijesz" to by mnie rzucił bez zastanowienia. Ci którzy patrzyli na to z boku mówili nawet że on chce tylko seksu ale ci którzy nas znali wiedzieli że mu na mnie cholernie zależy. Aż za bardzo. Skończyło się na tym że się nie odzywał, po 5 dniach zaczęłam się złościć że mnie zlewa nadal mnie zlewał po 1,5 tygodnia napisałam mu że nie widzę w tym sensu na drugi dzień go przeprosiłam napisał że zrywa bo jestem"p****a*a su*a" i zablokował mnie na FB Nie warto wchodzić nawet w takie związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekać od głąba bez emocji jak najdalej. Taki zawsze jest panem świata i całą resztę ma w głębokim poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dladobrychkobiet.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmika
12:42 Masz rację, że na dłuższą metę nie da się tego wytrzymać. Ja bacznie obserwuję obecnie jak dalej będzie zachowywał się mój zimny facet. Ludzie się nie zmieniają, więc albo za jakiś czas wróci do bycia zimnym gnojkiem albo jego zmiana jest zgodna z charakterem (byc może dopiero po 2 latach, zaufał, zrozumiał że kocha?) i będzie tylko dobrze. Wiem jedno, jeśli wróci chłód, ja odejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli twój facet jest tzw zimny tzn jest DDA ma poranienia rodzinne z dziecinstwa ze strony ojca lub matki (tzn nie był przytulany np) ma lęki (tez z dziecinstwa ) tzn jest zniewolony przez lęki czyli polecam wizytę u księdza lub msze o uwolnienie lub kupic sobie modlitewnik za 2 zł w księgarni katolickiej np Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej węzły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne - jak ktoś jest nieuczuciowy to albo chory i do lekarza albo nawiedzony i do egzorcysty?xD Choć z Twojej wypowiedzi wynika jeszcze lepszy kwiatek - jest chory więc idź do księdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmilka
Minelo kolejne 9 miesiecy z moim zimnym Panem i wiem juz na pewno, ze to jest ten wlasciwy. Dalej nie mam co liczyc na przytulanki czy calusy, komplementy czy czeste kocham Cie ale widze taki ogrom troski w codziennym zyciu, ze nie jest mi brak romantyzmu na pokaz. Jak mam ochote sie przytulic to to robie, on czasem wysmiewa zartobliwie ta moja uczuciowa strone ale widze, ze mu tego potrzeba tak samo jak ja. Od kiedy zniknela niepewnosc co do jego uczuc, u mnie pojawil sie spokoj i pelna akceptacja. Zaden mezczyzna w moim otoczeniu( a jest ich mnostow z uwagi na moja prace) nie umywa sie dla mnie do niego. Ani ci bardziej zabawni ani przystojniejsi. Wieczor spedzony razem na kanapie jest najlepsza forma relaksu i szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze zimny no chyba ze potrzebujesz jakiegos wesołego przygłupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×