Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angrychair

agencja hostess opener-studio

Polecane posty

Gość angrychair

Pracował ktoś może w tej agencji jako hostessa? Bardzo proszę o opinie na temat tej agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla.hostessa.opener.studio;)
pracowałam przez pewien czas dla tej agencji, z początku wszystko wydawało się w porządku jednak gdy minęło 60 dni od pierwszej w akcji i powinnam dostać wypłatę (tak jak to było w umowie) nie dostawałam jej ... czekałam kilka miesięcy żeby wreszcie dostać pieniądze za wykonaną pracę i to jeszcze cały czas musiałam dzwonić do 'firmy' i przypominać o tym,że nadal czekam na pieniądze. jak dla mnie to nie poważne! dobrze się wywiązywałam z wykonywanych obowiązków a później miałam wrażenie, że muszę się prosić o moje pieniądze... nie polecam pracy w tej agencji! z tego co wiem nie jestem jedną osobą która nie otrzymała wynagrodzenia w odpowiednim czasie ... pozdrawiam , była hostessa opener-studio a i jeszcze chciała bym dodać, że aktualnie pracuje dla innej agencji i nie mam żadnych problemów z pieniędzmi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_nina
Mam taki sam problem - również nie mogę dostac swoich pieniędzy. Po zakończeniu akcji urwał się kontakt z koordynatorką, telefonów nie odbiera, na maile nie odpisuje. Zadzwoniłam do właścicielki agencji, podałam jej numer konta, przelew miał byc na początku tygodnia, a tydzień się kończy.... no cóż, trzeba będzie wyslac przedsądowne wezwanie do zapłaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyjas
mam problem z otrzymaniem zaplaty za wiele akcji reklamowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalkayyyy
Witajcie;) ja wlasnie zaczynam prace jako hostessa w jednej z Poznanskich agencji. Czy ktoraj z Was podpisywala umowe na wylacznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramii
Umowa na wyłączność w agencji hostess to gruba przesada. Zobacz lepiej jak to wygląda w którejś z dużych ogólnopolskich firm. Ja mogę polecić agencję DNA. Zawsze wszystko na czas, zleceń dużo w całej Polsce i dobre stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaztr
Ja też polecam agencję hostess DNA, info na http://hostessa.pl/ - bardzo dużo zleceń z całej Polski i super stawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×