Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szarotka_88

Nieśmiała dziewczyna - nudna dziewczyna ?

Polecane posty

Tylko nie mów że nie zdarzyło Ci się na koncercie czy w knajpie pogadać z jakimś fajnym gościem. Nie ograniczaj się tylko do środowiska akademickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybredna==
No, ja poszukuję tylko ciekawqych, mądrych facetów. to spiesz sie dziewczyno,bo to wyginajacy gatunek,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym pokaż mi faceta, który pomyśli sobie że narzucasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o chryste panie /
to sa tylko pozory. a jak wiemy pozory czesto myla. pozwól komus sie poznac. sprobuj sie przełamc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarotka_88
Czasem jacyś spoglądają, ale nigdy nie podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro zauważysz że jakiś ciekawy egzemplarz patrzy na Ciebie to również co jakiś czas spojrzyj na Niego, spójrz Mu w oczy, uśmiechnij się i zawsze uśmiechaj się jak Go spotkasz. Nie ma możliwości żeby facet sie nie zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarotka_88 => Łaj tam, takie kobietki moim zdaniem są najciekawsze. A popowe laski mają branie bo goście liczą na szybkie zaliczanie. Po którym to nie koniecznie już będą za laską "latać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek-Kielce
Znam sporo osob. lownie mezczyzn. Twoje ubranie (indie shop) napewno utrudnia poznanie kogos (kiedys znalem taka dziewczyne) Druga sprawa to zdejmij koraliki bo mi i mysle ze wiekszosci mezczyzn kojarza sie z tandeta. 3 sprawa to gdy masz z czyms problem (najlepiej techniczny) popros znajomego z grupy z ktorym juz minimum pare razy rozmawial;as by ci pomogl, jesli on bedzie mial problem z naprawa to napewno zna innych mezczyzn ktorzy umieja to naprawic. Koncert rockowy to tez dobry sposob na poznanie (tez czasem slucham rocka) Jesli zawioda wszystkie sposoby i jestes z Kielc napisz do mnie a zapoznam cie z dziesiatkami mezczyzn. Ty bedziesz mogla zrewanzowac sie zapoznaniem z kolezankami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×