Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sebastian1

W jakim wieku zobaczyliście po raz pierwszy cipke?

Polecane posty

Gość sebastian1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz widziałem
wokół mojej szyi. Straszne i traumatyczne przeżycie. To dlatego zostałem homoseksualistą. Heteroseksualiści są opóźnieni w stosunku do homo i nie pamiętają takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRANGETHINI39
29 CZERWCA 1980 ROKU, CZYLI MIALEM NIEWIELE, OK 10 LAT, BAWILIŚMY SIĘ W KRZAKACH POMIĘDZY POLEM KUKURYDZY A RUCHLIWA TRASA DO POZNANIA. BYŁ TAM PARKING, NA KTÓRYM CZĘSTO ZATRZYMYWAŁY SIĘ AUTOBUSY Z WYCIECZKAMI I WTEDY PAMIĘTAM BYŁO CIEPŁO I CHMURZYŁO SIĘ NA BURZE, LEZELIŚMY Z KUMPLAMI W KRZAKACH I RZUCALIŚMY MŁODYMI KOLBAMI W CIĘŻARÓWKI, GDY JAKIEŚ MŁODE PANIENKI WPADŁY ZA KRZAKI NA SIUSI, POSZŁY A POTEM TAKA JEDNĄ WYSOKA W DZINSACH I BIAŁYM SWETERKU ZOSTAŁA SAMA, MIAŁA MOŻE 18-19 LAT SISUSIAŁA Z 1,5 METRA OD NAS. POD DZINSAMI NIE MIAŁA MAJTEK, WSTAŁA I PAMIĘTAM JEJ GĘSTE I CZARNE FUTERKO JAK NACIĄGA DZINSY ZASŁANIAJĄC CIPKĘ Z FUTERKIEM, A DŁUGIE WLOSY SPADAŁY JEJ NA KSZTALTNY BIUST OPIĘTY BIAŁYM SWETERKIEM, CZĘSCIOWO PODCZAS PODCIĄGANIA SPODNI PODNIESIONY . BYŁO NAS TAM CHYBA Z 5 ALE PATRZYLIŚMY BOJĄC SIĘ ODDYCHAĆ I NIC ZERO KOMENTARZA!!!! O KUŹWA KILKANAŚCIE MUSZELEK W ŻYCIU WIDZIAŁEM, KILKA LIZAŁAM I OBRABIAŁEM PALUCHAMI, ALE TAMTEM WIDOK NA ZAWSZE POZOSTAŁ W PAMIĘCI. JAK PRZEJEŻDZAM KOŁO TEGO PARKINGU TO ZAWSZE MAM OBRAZ TAMTEJ DZIEWCZYNY I JEJ WDZIĘKÓW, TAMTEGO SWETERKA, SPODNI I TEJ OWŁOSIONEJ MUSZELKI. ACH JO, CEKAWE JAKMIAŁA MA IMIĘ!!! TEGO NIGDY SIĘ NIE DOWIEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwszy raz zobaczylem cipke u zony, jeszcze wtedy kiedy byla moja dziewczyna.Obejrzalem sobie dokladnie, wypiescilem lechtaczke jezykiem i zaczalem penetracje penisem. Ale wytrysk byl poza paczkiem.Teraz ogladam cipke zony codziennie w lozku , w wannie Cipeczka mojej zony to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem 5 lat jak pierwszy raz zobaczyłem cipkę, ale koleżanka była w tym samy wieku. Mniej więcej od 8 roku życia zdarzało mi się oglądać od czasu do czasu gazetki i wtedy po raz pierwszy zobaczyłem dojrzałą cipkę na zdjęciach. A potem w wieku 12 lat pierwszy raz miałem przyjemność cipkę polizać, to była koleżanka z podwórka starsza ode mnie o 5 lat z którą to już z rok wcześniej zdarzało mi się grać w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miałem 9 lat bawiłem się z rówieśniczką i przez przypadek uderzyła mnie dość mocno w genitalia i zabolało. Przepraszała i powiedziała, że jak ona się uderzy w jakąś część ciała to mama całuje i przechodzi i że mnie "tam" pocałuje... ja głupi bardzo się wstydziłem i nie zgodziłem się wtedy na to ...ale może lepiej bo wygadałaby się mamie i byłaby afera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 70 lat i jeszcze nie widziałem, bo zawsze wsadzam przy zgaszonym świetle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mialem dwa lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja i koleżanka z klasy / sąsiadką mieliśmy 8 lat -(30lat temu ) poszedłem po nią bo mieliśmy iść na zabawę szkolną - była sama w domu , zaszokowała mnie bo bez uprzedzenia rozebrała się całkiem do rosołu i tak poszła się umyć a następnie gdy wróciła z łazienki i mówi że znamy się od dziecka i mnie się nie wstydzi - poprosiła mnie abym nikomu o tym nie mówił ( była to nasza tajemnica ) było tak z parę razy nawet pozwoliła oglądnąć muszelkę :) ale i w zamian też chciała zobaczyć mój sprzęt :) oczywiście to tylko tak z ciekawości i edukacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki15
I co stanal ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kiki15 Pokaz swoja ci/pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki15
Taki ciekawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adlu.pl/i1ry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy się rodziliśmy porodem naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedzieć. Od zawsze. Mam siostrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w XX wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×