Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To nie z mojej winy

Co mam teraz zrobić ?! Pomóżcie .. Wszystko przez lizanie :(

Polecane posty

Gość To nie z mojej winy

Witam ! Mam 15 lat , wczoraj wyszłam na spacer z psem , mój chłopak miał do mnie dojść , ale przed nim doszedł do mnie mój kolega,a jego przyjaciel .. i chodziliśmy, chodziliśmy , poszliśmy na placyk za domami , i przywiązałam psa do barierki na przeciwko ławki na której my siedzieliśmy i rozmawialiśmy, i nagle mnie objął jedną ręką, a ja się zapytałam : Co ty robiszz ?! (>_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie z mojej winy
Coś ucięło , więc odnawiam : w skrócie , on mnie objął zaczą całować z języczkiem , i było mi cudownie, ale ja nadal kocham mojego "byłego" chłopaka, i wiem że on mnie też.. Ale nas zobaczył :( I krzyknął "Z Nami Koniec" ! .. Co mam teraz zrobić żeby mi uwierzył że ja tego nie chciałam i że to on zaczął mnie całować ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic już zrobić nie możesz . Ale możesz mieć nadzieję na to, że po pewnym czasie Ci uwierzy . Musisz się starać i to bardzo lecz zostanie wielka niewiadoma czy aby znowu Ci się coś takiego nie przytrafi .On to będzie pamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT R
W pysk powinnaś dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT R
Odezwała sie kurewska natura powinien poszukać sobie porządnej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie z mojej winy
Nie wyzywajcie mnie .. Ja na prawdę tego nie chciałam !! Nawet starałam się mojego kolegę do mnie zniechęcić , bo wiedziałam że mu się podobam .. Ale nawet nie mogłam przestać bo mnie trzymał tak mocno .. Nawet się próbowałam wyrwać z tego lizania , ale niestety nie udało mi się .. Chodzi o to że mnie szarpał , przyciaskał i nie chciał puścić .. to On całował , ja nawet nie prócowałam !! Nawet go ugryzłam , ale On dalej swoje ... Pomóżcie miii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
mówisz ,że było przyjemnie to dobrze całować się to nie grzech z przyjacielem waszym spoko wyluzuj nie denerwuj się nic nie tłumacz bo jeszcze pogorszysz sprawę możesz jedynie obrócić w żart przecież to nie grzech z języczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
wszystko co ludzkie nie jest nam obce a ty TH is It R trochę kultury by ci się przydało a ty w morę niewypażoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie z mojej winy
No tak , ale ja nie chciałam tego z nim tylko z moim chłopakiem !! Nie chciałam tego . On myśli że wolę jego przyjaciela .. Ale to On się na mnie rzucił i dobierał .. Nawet go waliłam i wogóle , ale On był jak by taki happy że mnie liże że nic nie czuł .. Na prawdę .. Napisałam było cudownie , ale chodziło mi że to dla niego .. Dla mnie żadna przyjemność lizać przyjaciela ,chłopaka z którym chodzę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
hmm rozumiem ale stało się i już tego nie odkręcisz widzę Ze to bardzo siedzi w tobie jak cierń ale zrozum dziewczyno to już przeszłość nie dołuj się a twój chłopak już nie odzywa się?zero kontaktów ? unika cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvfdgdf
kurwa 15 lat i sie juz caluje:D wez sie dziecko za szkole. Dobrze ze cie rzucil idiotko. Moge sie zalozyc ze wyrosniesz ma mala kurewke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie z mojej winy
Nie bój się , uczę się bardzo dobrze .. Ja to jeszcze nic .. Mam koleżanki które lizały się pierwszy raz w wieku 11 lat .. więc heloł.. Zielona_fala- piszę z nim sms-y nawet się z nim o 12 umówiłam ,żeby pogadać , ale ta rozmowa zacznie się pewnie od kłótni ,a nie jak zawsze od pocałunku na powitanie .. Z moim "byłym" chłopakiem zawsze na powitanie i na pożegnanie było z języczkiem :D Wspaniałe uczucie , ale ja chcę tego dalej .. Napisał mi że mnie nadal kocha i czuje jakąś chemie , ale nie może się mu pomieścić w głowie że jego własny przyjaciel takie świństwo zrobił , czyli już mnie nie wini ?:) Może się zacznie nasze powitanie od lizania :D;D Skoro mi już uwierzył :D:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł
heloł ? :O:O Idz ty dziecko do książek czym pręedzej - lepiej na tym wyjdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
piszesz że on zaczął ale chyba nie trzymał cię na siłę ty tez tego chciałaś i jeszcze było ci dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie z mojej winy
Właśnie ja tego nie chciałam .. I trzymał mnie na siłę .. Nie było mi dobrze .. Ja się czułam okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne
piszesz w kólko "lizanie". Obrzydliwa jesteś. Poza tym najpierw napisałaś, że ci było cudownie, a potem, że on cię mocno trzymał itd. Prawwie gwałt z tego zrobiłaś. Twój chłopak dobrze zrobił, że cię rzucił. Nie wpomnę, że moim zdaniem jesteś za gówniarowata na chłopców. Głupi temat i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie z mojej winy
Wybacz mi że używam współczesnego języka .. Nie jestem obrzydliwa , i już kurwa piąty raz powtarzam że cudownie w sensie że dla niego .. nie robię z tego żadnego gwałtu , tylko to było jakieś wymuszenie .. On mnie na siłę trzymał i obmacywał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne
"on mnie objął zaczą całować z języczkiem , i było mi cudownie, ale ja nadal kocham mojego "byłego" chłopaka" To ja czegoś nie rozumiem. Tu jasno jest napisane, że to tobie było cudownie. Myślę sobie, że dałaś się ponieść chwili a teraz tego żałujesz. Tak to już jest. Jak to mówią jest zabawa jest ryzyko. Przekombinowałas. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Sorki, ale gdybyś się wyrywała to chyba byłoby to widać. Poza tym.... mnie nikt nigdy nie pocałował bez mojej zgody. Nie daję na to sans dla nikogo, a juz napewno nie dla chłopaków, o których wiem że im się podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie z mojej winy
fakt , zwracam honor ,mój błąd .. mi nie było cudownie .. Otuż akurat On często tak robił dziewczynom ale nie myślałam że ja też padnę jego ofiarą.. We mnie już od X lat się kocha .. Ale nie myślałam że tak porywczo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie z mojej winy
Heej ;* Już po randce :P Zaczęło się od kłótni , ale jak już odchodziłam to mnie dogonił i się pocałowaliśmy z języczkiem :P I już chodzimy ze sobą :D Uratowało mnie to że ten jego przyjaciel chciał mnie pobić :( Ale mój mnie obronił i przebaczył :D I jestem niewinna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozna jakos przerwac lub nie dopuscic do pocalunku! Twoja wina i no coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HBBU
JA CNOTE STRACILAM w wiku 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie z mojej winy
Jak moja wina ?? Przecież mówię że on mnie dociskał i nie chciał puścić, to było wymuszone .. Szarpaliśmy się .. Ale ważne że zrozumiał ;) Jednym słowem , jego przyjaciel przystawiał się do mnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×