Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andrzej z gliwic

Nie mam dziewczyny bo nie mam mieszkania i samochodu

Polecane posty

Gość andrzej z gliwic
Co gorsza jestem jak to się mowi zamkniety w sobie, wiec zadna dziewczyna sie mna nie zainteresuje. Co do pieniedzy. Troche odlozylem, ale mieszkania za to nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapselkoz
jeżeli nie masz samochodu, kasy, mieszkania i jesteś brzydki to masz marne szanse na jakomś fajną kobietę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapselkoz
a próbowałeś poszukaćna serwisach randkowych czasem ktoś ciekawy może siętrafić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is ITr
Jaką masz klatę i wzrost ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subka
A masz w ogóle prawo jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam kolo Gliwic :)
hmm no wlasnie moze problem to nei mieszkanie, samochod i brak pensji z odpowiednia iloscia zer badz inna cyfra niz 1.... moze to chodzi o Ciebie? miales jakas dziewczyne "juz" :P moze jestes prawiczkiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona Iwona ze wsi
a jakiego masz penisa? ja troszkę mam ciałka i jak chlopak ma małego to prawie nic nie czuję wolę zeby mial takiego jak tata, on ma grubego, tylko niestety śmierdzącego i nie zawsze mam ochotę brac go do mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie tu ideał
Chłopie, a co Ty robiłeś do tej pory ?? Trzeba było szybciej w czasie studiów szukać pracy i odkładać. Używane auto można kupić za 10 tys., nie musisz mieć od razu własnego mieszkania. Ale nie rozumiem czy Ty w czasie studiów nie wychodziłeś nigdzie, że nie poznałeś żadnej dziewczyny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej z gliwic
spotykałem się z jedną, ale nie pociagała mnie seksualnie były zabawy, głównie oralne, ale konkretow z nią brak było prawiczkiem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie tu ideał
A rodzice nie maja samochodu by Ci czasem użyczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszksz
Hej, daj maila andrzej to popiszemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej z gliwic
marzy mi się dobry lodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona Iwona ze wsi
nie napisales jakiego masz kuta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnie wyglada
nie odpowiedziales mi na pytanie!!!! CZEMU NIE WYNAJMNIESZ MIESZKANIA???????KAWALERKI????CZY WY KURWA MUSICIE ZAWSZE MIESZKANIA KUPOWAC????NIEDORAJDY ZYCIOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej z gliwic
jak juz wspomnialem prawiczkiem nie jestem walił mnie ojciec, 2 razy sąsiad, kilka razy wujas i kolega z pracy. Więc doswiadczenie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej z gliwic
12 cm a miekszkania nie wynajmę bo szkoda mi marnować kasy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej z gliwic
do tej kur­wy wygląda ladnie: ty kur­wo ty szmmato je­bana przez ojca, ty bladzio pier­dolona łachudro gnido wynajencie kawalerki kosztuje 1200 złote ty msztao nie doje­bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al fredo
Chyba w Twoim otoczeniu są same dziwki jeśli uważasz, że każda patrzy na samochód i na to czy masz mieszkanie. Owszem, sporo teraz szmatek takich, ale daję Ci słowo, że są normalne dziewczyny, które nie wymagają od 26-latka, żeby miał wille i mercedesa. Poza tym masz studia, pracujesz, wygląda na to, że jesteś ambitnym facetem, a nie jakimś żulem co stoi pod bramą i sępi kasę na piwo. Niepotrzebnie też tutaj pytasz, bo tutaj są dziwki, znudzone mężatki, blachary, albo pasztety lub kobiety ze zwichrowaną psychiką. Normalnych jest tyle co na dyskotece (jakieś 5%). Musisz zacząć zagadywać laski na ulicy, byle jak ale zagadać. Oczywiście grzecznie i z kulturą. Obojętnie jak, może być zwykłe "część, czy możemy porozmawiać". Od czegoś musisz zacząć, podejrzewam, że ciągle siedzisz na necie tylko, a na necie laski raczej nie znajdziesz. Albo może zacznij mieć pasję? Może na pielgrzymkę idź ;) , albo zapisz się na jakiś kurs latania, klub rowerowy, cokolwiek. Masa dziewczyn szuka faceta normalnego, może być biedny, byle był porządny i kochający. A dorobić się to trzeba we dwoje, kobiety zachowują się jak prostytutki. Wymagają kasy, a w zamian oferują jedynie swój tyłek. To chore, bo jak dwoje ludzi jest razem to powinni osiągać pewne rzeczy we dwoje (samochód, dom itd też! ). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej z gliwic
ten chamski wpis to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam i mam dziewczyne
że co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej z gliwic
sobotni wieczor a ja znowu w domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszksz
daj maila to ci cos napisze. Jestem dziewczyna i mieszkam niedaleko gliwic. Ponadto nie zwracam uwagi na materialne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdź normalną kobietę, z którą będziecie zarabiać na swoje życie razem, na mieszkanie i samochód też przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastina
hmm watpie w to, ze jest to powod, z powodu ktorego zadna Cie nie chce. Sa kobiety, dla ktorych materialne rzeczy wcale nie sa wazne. Skoro mieszkasz u rodzicow, masz na pewno swoj pokoj, wiec mozesz dziewczyne do siebie zaprosic, nie widze przeszkod. Poza tym mozesz sobie taka laske znalezc , ktora ma sowje mieszkanie. Powinienes sie troche podbudowac i popracowac nad swoja samoocena, kasa to nie wszystko, moje zwiazki z biedniejszymi chlopakami byly sto razy szczesliwsze niz z takimi co im sie wydawalo ze mnie kupic moga. A wiec glowa do gory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byl juz tu kiedys
taki podobny Andrzej tylko nie pamietam skad?z Aleksandrowa?czy cos podobnie,to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeny człowieku !! Skończyłes studia wiec musisz być inteligentny i dlatego nauka poszła Ci łatwo i co myślis, że kasa i całą reszta przyjdzie sama ? weź sie w garść i zacznij kogoś szukac a nie siedzisz i narzekasz jak stara baba.... a ktoś kto sie wypowiedział na ten temat "znajdz sobie grubszą" - pewnie jest jakimś pustym plastikowym pudłem ;/ ;/ yhhhh !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screen
To masz problem i musisz zrobić z tym coś innego niż tylko pisać w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczepan.1989
ja mam mieszkanie (po babci), samochód miałem też dziewczyne 3 lata, ale seksu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×