Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariane84

Widzieliscie Avatara?

Polecane posty

Gość janiewidziałam
No i dobrze - nie pójdę na taki debilizm bo to szkoda kasy. A na AGORĘ też nie pójdę - następne kretyństwo. W ogóle jestem oburzona na co ta UE daje kasę bo niby skąd ten cały reżyser hiszpański miał forsę? Na jakieś kompletne kretynizmy -nawet nie umieją zrobić propagandy odpowiedniej! I to przecież jak w Hollywoodzie też Zydy tam same siedzą. No to co - niech jest coś z większym sensem, nie? Moim zdaniem zrobią z tego filmu aferę w UE - po co komu taki film? Z jakąś Weisz , która lepiej żeby sie dzieckiem zajęła - po co ona gra jak ma dziecko? Jakby nie grała to by jej ...chłopak się wybił, a ona gra i gra... nie wiadomo po co. A jak miała grać w Królu Dawidzie to nie grała. A kariery wielkiej i tak nie zrobi jak ta Brittany Murphy skończy i tyle :( Już lepsza ta Bachleda od Farela - ta to ani kariery ani dzieci. Bo wiecie - odkąd to Zydowki pracują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
Wiecie jakie to jest obrzydlistwo jak Żyd siedzi w Europie - teraz im będą dowalać co oni tu robią jak mają swoje państwo. I co o tym myślą bo najchętniej zrobiliby im jakąś krwawą jatkę przy pomocy Arabów - za kryzys. No - to zrobiło się bardzo politycznie. Istna... AGORA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
No - mam nadzieję, że w kwietniu wszyscy ruszycie tłumnie na Ondine żeby spłacić Jordana. Bo gdzie mają film pokazywać? W Chinach? A może i w Chinach puszczą - pozyjemy zobaczymy. Ale w USA nie bo Jordan byłby skończony. No to co z tą Agorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
Ta cała Bachleda na zdrowy rozum już no to tak - w hiszpańskiej AGORZE jakby grała po tej Zosi i może być i dalej w superprodukcjach na Zachodzie - ew. coś tam, ale to by była kariera - dalej Jordan gdzieś tam i dziecko bo się wykończyła czy coś tam. Ale kostiumy - mogła być nawet kumpelką tej głównej bohaterki - to by jej uznali. Ale z Polski do Niemiec za ... kamery. No to ale kariera :( A pytanie też takie - po co się pchać dalej jak coś i tak zmarnowałaś. To takie do tej Weisz chyba, że se to miała też przemyśleć. A tą Bachledę , że od dziecka ją matka bezmyślnie tarzała po tych wszystkich spektaklach telewizji itepe to pewnie też ją uznają no a jeśli nie to sytuacja polityczna taka czy inna i tyle. Coś jej tam uznają i tyle :( No kasy i tak nie zarobi żadnej wielkiej i już. Gdzieś tam też se to miała wszystko przemyśleć , opamiętać się. No teraz musztarda po obiedzie, ale hmmm... i tak dalej. W sumie zależało jej na kasie swojej jedynie, której NIGDY NIE MIAŁA I MIEĆ NIE BĘDZIE. Dziecko nieuznane to uznana kariera i tyle. Coś jej tam dadzą za te recenzje w Wielkiej Brytani i tyle. A dalej jest na łasce i nie łasce Farela i koniec moim zdaniem. Bo żaden reżyser jej chcieć nie będzie. Jak i jego, ale on jakąś tam gwiazdą jest i tyle. Bo wiecie jak ona grała w tym TRADE - Jojovic się nie chciało do Afryki lecieć bo ma małe dziecko. I to jedynie na tej zasadzie film dostała i nagrody, a ona była taką gwiazdą jak farel już dla siebie... no może coś w tym jest, ale co w sumie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
Oni chyba uważają, że tak jak ta Weisz ta Bachleda miała się chwycić jakiegoś reżysera MŁODSZEGO i się na nim promować jakoś. Dziecko urodzić i próbować. Ten by na dziecko zarobił, jej by też nie zostawił bo reżyser nie może zostawić narzeczonej z dzieckiem. Tak se miała kombinować. A z gwiazdą to tam różnie bywa - jej się nie udało i już :( No to za coś jej dadzą za recenzję i tyle. Ale kogo by ona teraz mogła grać? Jakąś heterę chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
No to coś jej dadzą za recenzje - tak chciałam napisać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
Jak im zalezy na Wajdzie słuchajcie to jej coś dadzą w superprodukcji, a jak nie no to ... good bye. Ale na WAJDZIE im musi zależeć, a zależy? Taki stary... jakby miał 50 - no niech żyje 100 lat, ale... a reszta to on albo Polański i tyle. Bo to były PRAWIDŁoWE kariery światowe reżyserskie, a tych reżyserów też lepiej nie widzieć. Ich moralność też jest już denna - np. taki Cameron. Gdzie przeprosiny za to co powiedział kinomanowi biednemu? W dupie :( No to... jest rezultat. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
A myślicie, że na ten AVATAR by ktoś poszedł gdyby nie polityka? W tyłku by to mieli. A ja się pytam - gdzie są gadżety do filmu - maskotki, koszulki - przecież to zawsze idzie wszystko, filmy video. To wszystko powinno być - ale bajzel. :( Zbieg okoliczności, że tyle zarobił i już. Kiedy indziej krytycy napisaliby DNO i nikt by się tym nie przejął. A tak? Największy sukces kasowy w historii kina nie wiedzieć czemu zupełnie. I tyle jak dla mnie. Dlatego olewam USA, Camerona, Avatar, Weisz (z głupim nazwiskiem) i tak dalej... i jej chłopaka reżysera też bo jest niemoralnym reżyserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
Powiem wam, że mam nadzieję, że Cloony będzie wyglądał jak Bridges gdy dostanie Oskara. To wam powiem. A dwa - jak wczoraj słyszałam w niemieckiej teleiwzji jak Bullock przemawia po niemiecku to myślałam, że normalnie ..ZWYMIOTUJĘ. Niemcy dostały Oskara. Po chyba 5 Złotych Malinach. A Meryl Streep niczego. No bo Bullock dzieci nie ma :( Nie mogę :( No ale to jest Niemka - niezła jest - istna Helga z tej Bullock a by się wydawało jakiś romantyzm ma w sobie. Może miała, ale cóż... jak miała to nie ma i tyle. Zostały jej już tylko ambitne role i koniec. Poza tym starość nie radość i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
że Cloony nie będzie wyglądał jak Jeff Bridges - tyle chciałam napisać. A teraz sobie pomyślcie - za co ten Jeff Brigdes dostał tego Oskara? Bez urazy. Żeby Żydkom w Hollywood włos z głowy nie spadł za Farela. dosłownie :( Za wielką gwiazdę z Irlandii. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałem Pocahontas w przyszłości jeśli ktoś uważa ten film za nowatorski to przespał ostatnie 15 lat fabuła to zlepek inspiracji a technika wykonania to też nic nadzwyczajnego za rok nikt o nim nie będzie pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
I po co ta Bachleda kłamała, że zna hiszpański? Miejmy nadzieję, że się go uczy. Po co ona grała w Niemczech jak chodziła do szkoły a angielskim i hiszpańskim i urodziła sie w Meksyku. To jej był nie niemicki niezbędny. A i tak nie wiedziała co z nim zrobić jej powiedzą i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
Ale wtedy jak w USA to pewnie taniec jej zostawał Broadway i tak dalej. Albo do kina ale w USA bez nagród ? I co dalej? Moralność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
nie oglądam durnych filmów :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
Moralność to jej zostawała z młodym reżyserem albo z kimś tam bo wcale nie powiedziane, że młody reżyser by się z nią musiał ożenić nawet z dzieckiem. Olać by jej nie mógł, ale ożenić? Trudno kogoś zmuszać. A Farel może ją olać. I tyle. Bo jest za bogaty dla niej , a ona - nie wiedzieć czemu nie rozumie najprostszej w tym biznesie rzeczy - forsa i jej ilość. No - a sława też. Jaka ona tam sławna jest? No i powiedzcie - w 2004 naprawdę już mogła coś w tej Hipszani mieć jak jest taka...polityczna jakaś. A Wajdy nie ma do dziś. To znaczy jest i nie ma. Pewnie by chcieli żeby im coś o Wajdzie powiedziała to pewnie nie chce. Nawet i wywiad w telewizji o Wajdzie teraz by im pasował - i jakoś by w USA wyglądali z nią bo tam miała wywiad, a w Niemczech nie. No to ona chyba nie - no to nie jest tam gwiazdą żadną i sama mówi im żegnajcie jak nie chce wywiadu o Wajdzie przy okazji Oskarów - i byliby czyści w USA, a tak też nie są bo nie chce z nimi trzymać. Boi sie chyba ich. No to szkoda, ze się nie bała wcześniej. Głupia jak but i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
A farela też sie miała bać - w końcu ją wyleje jak ktoś sie nad nią zmiłuje to cud boski. Będzie szukać innej pracy? Ma jakąś forsę? W sumie już wyleciała i tyle. O ile kiedykolwiek w tym biznesie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
Moim zdaniem na pewno jej wywiad proponowali w Niemczech (teraz sobie patrzcie czy ma coś w Niemczech) tylko nie chce. Nie żeby ją zniszczyć tylko wyjaśnić u siebie kilka rzeczy. No to O Wajdzie - punkt pierwszy, przypomnienie jej , że u nich też grała, trochę o Farelu , dziecku, coś by wymyślili już. Głównie Wajda i tyle - początki jej kariery - ale na pewno nie chce się do nich przyznać już. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avatar kiepściutki, niestety - wtórny, miałki, pusty pod względem fabuły, efekty bronią się jedynie w 3D (to chyba jedyna wartość tego filmu). Przełomem w kinie tego typu była dla mnie ekranizacja "Władcy Pierścieni", zarówno pod względem technicznym, jak i artystycznym. Ale wiadomo - ilu ludzi tyle opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
Powiem wam, że oni - Nimecy - by se chcieli wyjaśnić ten Trade, o tych nagrodach powiedzieć na pewno , które za to dostała - tak sie pani znalazła u Jordana - tam wiemy, że całe życie się zmieniło. Wrażenia z TRADE, z tego, tamtego - więcej o Wajdzie coś - od Wajdy do nas przyjechała - bla bla bla - co dalej? I tyle. I byliby czyści u siebie, a tak? Wyglądają KOSZMARNIE czego nie znoszą :( I tyle. No a jej by też taki wywiad nie zaszkodził na pewno. Jakieś tam zakończenie i podsuomowanie dawnego niemieckiego etapu w życiu. Coś o tej Artemisi - czy gra czy nie? Takie rzeczy :( ? A tu co? Bachleda liczy na superprodukcję na pewno w USA - bo od Wajdy. I kto jej to tak wmawia? Jej IDOL :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
przełom to pierwszy film w 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
Ja też jestem wielką gwiazdą z Polski jak Alicja Bachleda -Curuś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
:( Idżcie na AGORĘ - wszyscy. Alicja Bachleda Curuś w roli głównej... ZAPRASZAM. 🌼 Agentka Alicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
Tam nie ma tak,że gwiazda się gwiazdą może promować. Gwiazda z gwiazdą może mieć dziecko i życie prywatne. Albo więcej dzieci. i tyle. A reszta to też zalezy co i jak. A gwiazda z gwiazdą może sie też rozwieść - chyba każdy to rozumie. Lub rozstać. Może im nie wyjść. :( Też tak bywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
To znaczy po co gwieździe promocją inną gwiazdą ? - oto jest pytanie. Gwiazda z gwiazdą może mieć albo lepsze albo gorsze życie prywatne i już, nie? Kogo to obchodzi co robią 2 gwiazdy? Biją sie? To przyjedzie policja i jest skandal. Tyle :( Skandal w brukowcu. Akurat temat. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
A wiecie, że ta cala Hypatia to była postać historyczna? Nie wiedziałam -myślałam, że to se ktoś wymyślił. Jakiś wielki święty chrześcijański ją szlaknął. No to żałował i został świętym później. A w przypisach pisze, że poganie tak samo trochę później szlaknęli tam innego świętego chrześcijańskiego - I TO CISZA, ale Hypatia, że została szlaknięta to oczywiście nie wiadomo co sie stało. I po niej naukowo Aleksandria upadła napisali. Wielka matematyczka - no to tak akurat film dla Polaków. I filozofka - to juz im gorzej idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
zobaczcie jaki to jest budżet taki film, ile to rekwizytów, wszystkiego - kto mu na to dał temu reżyserowi i ile on ma lat? Że z Hiszpani to se robi co chce. Po co komu jakaś Hypatia? I co on osiągnął tym filmem a tyle kasy? To jest Hiszpania w UE. Bo jakiś borok musi mieć karierę. Nie miał forsy i dostał nagrody a za takie filmidło nie wiem kto mu da. Takimi rolami może sietylko Rachel Weisz ekscytować. Bezsens trwa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
Ta wiesz 40 lat, a Amenbar 1972 rocznik czyli 38 i po co jemufilm w Afryce? Zobaczcie jaki to jest bezsens. Zostaje mu też jedynie psychologia - po co mu takie coś? I tak nie dostanie żadnej superprodukcji hollywoodzkiej, film durny choćby nie wiem jak weisz lat 40 grała. Całość do kitu. I każdy jej powie - mogłaś zacząć od króla Davida - możeby coś z ciebie było, a tak? weź i sie wypchaj z twoją Hypatią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×