Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariane84

Widzieliscie Avatara?

Polecane posty

Gość janiewidziałam
No i jakby sobie w USa grała w tym królu Davidzie to możeby nie skończyła jak obecnie w hiszpańskich superprodukcjach. I na pewno jakąś tam gwiazdą w uSA by była. A tak? Ojca posłuchała, w końcu nie posłuchała, teraz zaręczona z dzieckiem - lat 40. Eee... wszystko do kitu. Jak tu z niej zrobić gwiazdę? Jeszcze z jakimś rezyserem Nie WIADOMO KTO, nie wiadomo co :( No i jak tu taka gwiazda może być? nie może i też koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
widzicie - Zydówka nie zagrała w TAKIM żydowskim filmie i tyle :( I sie zemściło na niej to w życiu bo miała sie wycofać, normalnie żyć. A tak? A Bachleda 26 i to samo pewnie - choć ona inne państwo. No gdyby była Hiszpanką to już całkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiewidziałam
No i widzicie - Hiszpanie - mają jakieś Amenobara czy coś , ale tak czy siak niemieckie myślenie górą - jedź do USA tam se żyj. A co takiego Amenobara obchodzi? Tylko jego kariera. No chyba, że ma dzieci, ale wątpię. I nie umie se wymyślić takiej kariery, żeby se dobrze żyć. Tylko jakaś szalona praca. A Niemcy są tak praktyczni, że pojęcia nie macie. Wczoraj oprócz Bullock widziałam jeszcze dokument niemiecki o Florydzie i życiu na Florydzie. No ale powiem wam - nie wiedziałam czy sie śmiać czy płakać jak widziałam ten dokument. Wiecie co oni se wymyślili? Zgadnijcie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to tylko mnie się Avatar podobał? :D co do "janiewiedzialam" to dziewczyna chyba nie ma z kim pogadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×