Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość gość
Hej, hej :) Zdecydowałam sie i ja na 14,dni, mam kamice i jestem chodzą a nadwaga, zazeram każdy najmniejszy stres a ze w tym roku moje studia wygrały z medycyna pod względem nauki i stresogennosci, wiec naprawdę jest co zajadać. Próbowałam w wakacje dla zdrowia, wytrzymałam wówczas 5dni, które przeszłam bardzo zle, ale miałam też nastawienie oczekiwania na to jak zle sie czuć będę... A to nie jest dobre, teraz mam zamiar góry przenosić, czekają mnie 2 tygodnie hardkorowe naukowo, ale podobno podczas głodówki umysł pracuje lepiej, a przyznam, ze zdążą mi się siedzenie nad książkami i myślenie o niebieskich migdałach. Zestaw do lewatywy jutro do odebrania w aptece, oby było dobrze, choć nic na sile. Niestety nie mogę się zalogować na stare konto - to ja Komiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuliya33
Witajcie kochani,ja dzisiaj 1 dzien,jestem już w pracy,ale jest dobrze na razie, chyba nastawienie psychiczne najwazniejsze.Komiczna nawet nie wiesz jak świetnie Cie rozumiem,tez zajadam problemy niestety słodyczami i tym pięknym sposobem mam 10 kg nadwagi...pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejhejhej. Dzień 6/10. Jeszcze tylko 4 dni :)) nie jestem w pełni sił, ale się nie przewracam [: jutro będzie wielki sprawdzian: dużo jedzenia wokół mnie i koncert. Mam nadzieję, że nie zasłabnę na scenie xd. Muszę z przykrością stwierdzić, że rodzina nie rozumie i nie popiera moich działań. Ale to już końcóweczka. Piszcie jak u Was. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamyszaaaaaaaaa
Mój pierwszy dzień na głodówce.Odchudzam sie już od 4 miesięcy i ogólnie schudłam już 10kg z 68kg do 58kg.Na głodówce bede 7-10 dni mam nadzieje ze uda mi sie stracić około 4 kg bede sie ważyć co drugi dzień bo przy mojej wadze to pewnie bedzie spadać powoli.Morywacja to nowa sukienka i szpilki ktore kupiłam na imprezę sylwestrowa! Musi sie udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamyszaaaaaaaaa
U mnie początek dnia 2 zaczynam z waga 57.5kg -0.5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 7 dobach zakończyłam swoją gładówkę z przyczyn ode mnie nie zależnych, spokojnie wytrzymałabym zamierzone 10. Ale jak na pierwszy raz i tak jest dobrze. Na pewno to powtórzę. Nie doczekałam żadnego przełomu kwasiczego, a jedynymi objawami głodówki było ogólne zmęczenie. Nie wystąpił nalot na języku, przykry zapach z ust, żadne bóle. Może to znak, że nie jestem aż tak zanieczyszczona (: dziękuję wszystkim za wsparcie i do następnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje Gościu :) Ja tymczasem nie mogłam się zaprogramowc przez ostatnie 2dni i popołudniami coś trafiało mi do paszczy. Dzisiaj dostałam wlewnik i naprawdę nie ma się czego bać oprócz smrodu ;) spotęgowanego rumiankiem. Także w małym stopniu wyszczona jutro się dzielnie trzymam :) Ciagne do 13, troche przerazaja mnie swieta, ale jakos ti chyba przetrzymam :) Hat cóż to znaczy frakcyjna? Komiczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej :-) Głodówka frakcyjna, to nic innego, jak tylko seria coraz dłuższych głodówek przeprowadzanych po sobie - jedna po drugiej w konkretnych odstępach czasu. Stosuje się ją w celu usunięcia trudniejszych przypadłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj zaczynam z wami swoją kolejną głodówkę ,tym razem chcę wytrwać jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamyszaaaaaaaaa
Dzień 3 waga 56.4kg -1.6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... fajnie macie - mnie zostało jeszcze kilka dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamyszaaaaaaaaa
Dzień 4 waga z rana taka jak wczoraj ale zwiąże sie jeszcze raz wieczorem zobaczymy czy bedzie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamyszaaaaaaaaa
Dzisiaj sie dobrze czułam wiec poszłam pobiegać przed chwila sie zważyłam i waga pokazała 55.8kg razem -2.2kg w 4 dni.Bardzo sie cieszę.Glodowke zakończę we poniedziałek żeby mieć czas do świat na wyjście.Mam nadzieje ze razem z wychodzeniem jeszcze stracę z 3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Fajnie wam idzie ... to fajnie :-) Ja zaczynam za tydzień, ale może uda mi się wcześniej. Nic nie zakładam, nic nie planuję, ale powinno być dłużej - nie muszę nic gotować, przygotowywać, ani nawet pomagać. Będzie OK ... niestety dzisiaj przytrafił mi się kawałek mięsa, więc moje przygotowania trochę się zachwiały, ale nadrobię to zieleniną :-) Powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuliya33
Czesc Kochani,ja powracam,dołączam do was,przez ostatni czas nie mogłam zrealizowac swoich planów,bo dostałam okres i musiałam coś przekąszać w ciągu dnia.... zaczynam od jutra Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apel do wszystkich ktorzy byli na starym temacie... wracajcie i piszcie zrobmy z powrotem temat ktory bedzie kopalnia wiedzy wlasnych doswiadczen i przezyc odnosnie glodowki oczyszczajcacej cialo i umysl. w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrelkaMorelka
Yuliya33 zaczęłaś? Ja chętnie wystartowałabym z kimś w duecie,ale dzisiaj już stacone. Daj znać, bo jutrzejszy dzień wydaję się być idealny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuliya33
Hej,tak zaczęłam, ale trochę cmi mnie głowa i mało pije...ale chętnie będę Tobie towarzyszyć, może być od jutra,z kimś zawsze łatwiej. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrelkaMorelka
Hat, napisz coś więcej o frakcyjnej. Jaki masz plan? Ile głodówek, ile dni będą trwać? Jakie odstępy czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ;-) ...wsparcie mobilizuje i zobowiązuje. W duecie zawsze raźniej. Zatem startujemy jutro. Yulia33 jaki masz plan? Ile dni? Jakieś głodówkowe doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuliya33
Skoro Frela od jutra,to dziś napoje się jeszcze pepsi light :-) ja planuje 10 dni,a potem 2 fazy wychodzenia z głodówki, owszem mam małe doświadczenie glodowkowe,efekty były super,ale wtedy nie miałam takiej świadomości i wiedzy jak ważne jest wychodzenie z głodówki i zmiana nawyków na stałe, teraz jestem na etapie,że przestałam jeść mięso jakiś czas temu i faktycznie lepiej się czuję, waga też troszkę spadla;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licząc 10 dni od jutra skończymy przed samą wigilią ;-) Zaciekawił mnie hat tą głodówką fakcyjną. Yulka zdrówko! ...i od jutra o wodzie i głodzie. Ja korzystając z prawa do ostatniego posiłku zarzucę sobie pomelo na kolację, szaleństwo!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuliya33
Tak koniec akurat przed wigilia,ale mnie to nie martwi,bo nie zamierzam wracać do jedzenia miesa,no i to będzie początek fazy wychodzenia z głodówki. ..teraz oglądam na YouTube filmiki osób, które stosował glodowka, myślę, że warto czerpać z ich doświadczenia, A pomelo jest pyszne i zdrowe,smacznego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaolga1992
Hej! Jeśli zaczynacie jutro tez chetnie do was dołącze:) Mam zamiar zrobic 10 dni glodowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga!Swietnie :-) To startujemy w trójeczkę. Jest moc! Tylko trzymać mi się dziewczyny te 10dni dzielnie ;-) Yulia - Youtube, dobrze kombinujesz. Przyznam,że na to nie wpadłam;-) Trzeba nadrobić zaległości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaolga1992
Super! Najważniejsze jest wsparcie, ani sie obejrzymy a minie te 10 dni:) Tak wiec od jutra start!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuliya33
Wkurza. ...mnie ten net napisałam wam posta i wszystko zezarlo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuliya33
Ale co tam ....witaj Olga miło, że też dolaczasz.W kilka osób zawsze fajniej i łatwiej, polecam wam dziewczyny blog chodzę life Joanny Balaklejwskiej, witarianki,z którego można czerpać mnóstwo wiedzy na temat zdrowego trybu zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do FrelkaMorelka Temat głodówki frakcyjne znam z Małachowa, ale do tej pory to mi się nie udało. Mam za sobą solidne 10 dni głodówki, teraz kończę wychodzenie i za 2 lub 5 dni zacznę drugi etap. Spróbuję dotrzymać do drugiego przełomu, więc skończę na początku stycznia, a potem się zobaczy :-) Generalnie głodówka frakcyjna służy do totalnego oczyszczenia organizmu i usunięcia większości ciężkich chorób, dolegliwości i ponoć nałogów - tego z czym nie radzi sobie normalna głodówka. To po prostu seria głodówek (zazwyczaj trzech, ale to nie reguła) - pierwsza kończy się pierwszym przełomem kwasiczym (np: 10 dni), druga drugim (około 25 dni), a trzecia powinna trwać do chwili pojawienia się silnego głodu i oczyszczenia języka (ponad miesiąc zależnie od rezerw tłuszczu). Ktoś wcześniej pisał, aby to forum stało się skarbnicą wiedzy na temat głodówki ... to fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość14
To ja jestem z Wami od jutra na 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×