Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość wika wika
efekt jojo nie wraca jesli odpowiednio wyjdzie sie z glodowki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika wika
ja dalej sie trzymam... zaczelam robic 6 weidera ale too meczace ;/ a dpiero 1 dzien ;/ widac ze moje miesnie calkiem zastaly :) Ale to nic rozruszam je... Oprocz tego biegalam... okolo 15 minutek fajna pogoda wiec nie ma cooo no i wracalam do domu marszem :) Na wieczor zamierzam jeszcze zrobic troche brzuszkow :) Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksymalnie_zdecydowana
100 dni 43 kg do stracenia 25 cm w obwodzie talii do zlikwidowania rozstępy celluit ogólnie źle! 93 kg, 94 cm w talii ---> cel 50 kg, 69 cm w talii PROGRAM: - glodowki - jedzenie malo glownie jogurty - woda tylko niegazowana - zero przegiec! (czyli obzerania i slodyczy) - tabletki na przemiane materii - cwiczenia przez duza czesc dnia - masaze - naprzemienne prysznice - kremy na wszystko - pozytywne myslenie! CZY MI SIE UDA? wielka zagadka MYSLE ZE TAK! KTO JEST ZE MNA? (zlosliwych wypraszam) optymistow zapraszam dodam ze jestem mloda, mam ladna buzie i przy tej wadze calkiem jedrne cialo (tzn pare niedoskonalosci tak, ale np nie mam boczkow tylko bruszek napiety wprzod i twarde nogi) wiec nic mi nie obwisnie WIELKI PLAN ROZPOCZETY! efekty spodziewane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobita...
@Dagu nie chce robić tego tylko dla niższej wagi... ogólnie mam problemy z trawieniem i chcę przeczyścić układ pokarmowy. Ja ważę 70kg i fajnie by było się z tym kiedyś uporać, ale nie mogę być na 'normalnej' diecie, bo chodzę do szkoły, a jedzenie np. 6 posiłków dziennie to problem, bo jem 2... A tak swoją drogą to moja mama jako mgr. pielęgniarstwa uważa, że 'dwa dni głodówki to zdecydowanie za dużo, nie zależnie od wieku'... jak jej powiedziałam o trzech dniach to myślałam, że zaraz mnie do psychologa wyśle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z rodziną trudno sobie poradzić.U mnie się boją,że z głodu umrę ;).Mam za sobą 2 dzien i głód mi tak bardzo nie doucza,ale strasznie bolą nie stawy i mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtrtrtr
ktos zaczyna od jutra? musze z kims zaczac bo samej ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaaak
rtrtrtrtr ja zaczynam od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaaak
dziubasek_22 ja zaczynam tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam te panie,ktore sie odwazyly. ;) i wytrwaly ! Ja probowalam kilka razy,ale niestety brak mi silnej woli :/. A bardzo bym chciala przeprowadzic glodowke,bo przytylam 10 kg w wakacje. Po za tym po wyprowadzce z domu tyak zanieczyscilam moj organizm fast foodami,ze szkoda gadac. Jak wy to wytrzymujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tylko jedno pytanie
czy wy bierzecie wolne w pracy jak robicie głodówki? Bo ja zaczynam od weekendu, dobrze mi idzie a jak wracam do pracy to po głodówce dostaję napadu żarcia. Tak mnie w..wia ta robota. Teraz mam wolne, mogłam to wykorzystać na głodówke ale za późno rozpoczne znów w weekend ale jak przetrwać reszte? Moze po zwolnienie do lekarza, ale co mu powiem? może do psychiatry bardziej, da mi zwolnienie psychiatra? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudek ;D
Ja na głodówce tez nie wytrzymałam.Kilka dni i koniec.A z wagi ani grama. Polecam natomiast dietę 13 dniową! Jest swietna . 3dni- 2kg . Trzeba tylko się poważnie stosować przepisu.Nie podjadac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majczka1234
hej ja rownież zaczne z wami od jutra!!! będziemy sie wspierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
Witam! zaczynam od jutra- muszę odzyskać szacunek do siebie. C Czy któraś wytrzymała 3-4 tygodnie? z jakim skutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 to nie, ale 2 wytrzymałam, choc było ciężko :) Ze skutkiem bardzo, baaaaardzo dobrym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey chce zaczac głodowke 14 dni ,jutro poczatek prosze o wwparcie i jak ktos moglby w chwilach zalamanich zwatpnien porozmwiac ze mna prosze o gg:) 170 cm 72kg cel 60 .Jest to glodowka odchudzajaca nie lecznica wiec ewentulanie raz na jakis czas pojawi sie puszka coli light:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkitanax
dietcoke, ja zaczynam od dzisiaj i tez chce wytrzymac 14 dni :) mam 158 cm wzrostu a waze 57 kg ;/ jakbys chciala napisac to smialo gg: 8356832 trzymam za nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaa6666
Kto zaczyna od jutra głodówke ze mna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
pin3ska widzę że jesteś zadowolona) jeśli mogę zaoytać to ile schudłaś? i utrzymałaś wagę po zakończeniu) mam nadzieję że to prawda i po głodówce nie będę miała smaka na śmieciowe jedzenie) dzisiaj mój drugi dzień i trzymam się całkiem niezle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszkaaa6666, ja zaczynam z Tobą od jutra ;) Jeżeli dam rade pierwszy dzień, to będę sie trzymac nawet 14dni.. Musze! :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelusiowa
To ja też dołączam do Was. W grupie raźniej. Nie możemy się poddawać! Na razie plan na 7 dni. Zobaczymy jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniechaaa6666
Monaa7,Żelusiowa Super :) bardzo sie ciesze,ze nie bede sama :) moze wymienimy sie nr gg ?? bedziemy wymienialy sie informacjami ;) czy wolicie tu na forum pisac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzubasek_22
Cześć wszystkim. Ja zaczynam już napewno od dzisiaj głodówke na 3 tygodnie. Wcześniej niemogłam zacząc. Z rodzicami nie mam problemu, ponieważ powiedziałam im prawde co i jak, wiec sie zgodzili. Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlitaaa
witam ;) mam 1.67 i waże 64 ;) o dzisiaj głódówka do 15 maja! czyli 24 dni ;D mam nadzieje że wytrwam ;] jak myslicie ile schudne to tej pory?;> do tego chodze codziennie na siłownie robie 100 brzuszków i biegam godzine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria567463
Witajcie ;) Mam za soba kilka prób glowodki ale koncza sie one zazwyczaj po kilku dnaich. Jaka macie motywacje ze wytrzymujecie az tyle dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
Witam! no i znowu nie dałam rady0 wytrzymałam 3 dni( ale do końca tygodnia mało jadłam i w sumie ubyło mi 4,5 kg przez 5 dni więc nie jest zle) myśle czy nie przyjąć takiej metody- 3 dni na wodzie i reszta mało jedząc. Może to jakiś sposób, może za kolejnym podejściem wytrzymam dłużej? bo o głodówce oczyszczającej raczej nie ma co mówić u mnie, raczej tylko odchudzająca. Pozdrawiam wszystkie wytrzymalsze ode mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×