Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

irenasantor

182 cm i 81kg czy to w normie(ona)

Polecane posty

Gość lorek88
to bardzo duzo za duzo ja mam 180cm i waze 72 kg i to jakies 5 kg za duzo a co dopiero ty/ ps.tez jestem kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki idę na wagę sprawdzić choć wieczorem się nie powinno warzyć ale idę nawtykajcie mi jeszcze to sie moze w końcu zmobilizuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorek88
to tylko mnie podziwiac :D 88 lat i siedze na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 182
i ważyłam ostatnio 67 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorek88
co ma wiek 88 do wiezienia bo ja niekumata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem bardzo atrakcyjna blondynka z długimi włosami i z piwnymi oczami ciemna karnacją ja osobiście spotkałam wiele dziewczyn o takim wzroście i ich waga oscyluje w granicach 80 kg bo ich budowa kostna jest bardziej zmorzona, tzn są grubszej kości, wiele osób mi mówi bym się już nie odchudzała bo jestem szczupła, ale waga nie kłamie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje nogi bo przed chwilką zmierzyłam cale 111 cm a z waga przesadziłam teraz wieczorem 78 kg, no to rano jakieś 77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorek88
taaa jak ja po ciazy wazylam 86 kg to tez mi mowili ze ladnie wygladam :D kiedys wazylam 60-62 kg i bylam wtedy najszczesliwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorek88
ja dlugosci nog nie mierzylam ale pewnie podobnie. ja mam cel-do wakacji bede wazyc 65 kg. musze wiec schudnac 7 kg. a ty duzo wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 182
moja znajoma ma 180 cm i waży 90 kg, miała w szkole ksywę godzilla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata7891
Nie odchudzaj sie bo i po co?? Ty masz się sobie podobać.Kobieta musi mieć kawałek ciałka.. wyrzeźbionego ciałka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorek88
nawet 80 kg wyrzexbione cialo ladne nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się coś z tym zrobić codziennie na rowerku dziś godzina i 25 min na niskich obrotach i tak dzień w dzień w udzie mi przybyło 2 cm, czekam na efekty, ale jak długo ?jeżdżę już miesiąc, dzień po dniu już mi się rzygać chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorek88
ja w miesiac jezdzilam na rowerku ok 1,5 dziennie. schudlam 5 kg. a teraz rowerek lezy na balkonie :) jak na naiego patrze to zygac mi sie chce :D Od jutra diete zaczynam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all this time
co do Twojej wagi - w normie (zmierzBMI - waga przez wzrost) szkoda ze Twoj nick to nazwisko tak wielkiej artystki, na przyszlosc bardziej sie postaraj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do- ja mam 182 Wiesz co ja urodziłam 2 kę pięknych dzieci mam 32 lata a w szkole mówili na mnie wielka jak brzoza głupia jak koza hihihi ale tak na poważnie, jak zrzucić to co mam nazbyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata7891
Kurczę ale u nie których widać te 80 kg a u innych nie!!! Ludzie kochani!! ja mam 178 cm wzrostu i waze 66 kg i czasem czuje sie jak jakis wieszak na ubrania!! kobieta musi mieć kawałek pupy i nózi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 182
nie naśmiewałam się, bo jej wtedy nie znałam, wiem ze miala taką ksywę bo sobie ją wpisała na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kata7891 i właśnie o to cho... u mnie nic nie widać jakoś to się rozchodzi po kościach ja mam w udzie 56 cm a w pasie 76 no przy tym wzroście to nie jest wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata7891
więc chyba jest ok:) jak się dbrze z tym czujesz to na pewno jest ok. Z resztą każdy ma inną sylwetkę i postawę i takie tam.. ponadto czasami komentarze tutaj są mało obiektywne:)niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kata7891 Tak masz racje i trzeba brać poprawkę na te komentarze ale liczę tez na szczere wypowiedzi choćby takie jak twoje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×